Santrauka: Panevėžys - dviračių sostinė, ką jus į tai manote. Jūsų patarimai, pasiūlymai, nuomonės bei diskusijos.
Tema sukurta: 2015.05.11 11:46
2015.05.11 11:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Entonys
Entonys
Naujokas
Sveiki esu Antanas, man 32 m. esu iš Panevėžio, taip jau gavosi kad gyvenu Panevėžyje ir pastebėjau, o vėliau ir perskaičiau, kad Panevėžiui tapti dviračių sostinę beveik nėra jokių šansų, kadangi miesto savivaldybė ne per daugiausiai deda pastangų į tai. Pamenu skaičiau straipsnį, kad A. Zuokas kažkada Vilniuje norėjo įkurti kavinę skirta dviračiams, tačiau tas dalykas ir liko tik svajonę.

Gal klausymas iškila, kame reikalas, kad aš sukūriau dar vieną eilinę temą, kuri manau bus ištrinta arba tiesiog mirs, po kelių nereikšmingų dienų. Mano tikslas būtų, uždegti Panevėžiečius (nes žinau, kad čia daug kas renkasi iš Panevėžio), kad jie atkakliau kovotų už savo miestą, kad vis dėlto savivaldybė susirūpintų mūsų dviračių takais, kad atsirastu daugiau pramogų dviratininkams, o ne tik miesto plėtrai.

Tad padiskutuokime, ką turime padaryti, kad Panevėžys taptu dviračių sostinę, gal bent metams (norėtus ilgesniam laikui) ir kad pradėtu lankytis daugiau turistu ir svečių čia. Juk Panevėžys negali visada likti "mažąją Čikaga", reikia permainų, ir manau tik susibūrus draugę galimą šį bei tą nuveikti.

Ieškau draugų, kurie tikrai nori prisidėti prie miesto plėtros, ir dėti visas pastangas, o jeigu reikės ir atidaryti kokią nors org. dar pridedu vieną straipsnį, kuris tikrai yra vertas dėmesio.

Iki dviračių sostinės titulo Panevėžiui dar toli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.11 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Entonys rašė:

A. Zuokas kažkada Vilniuje norėjo įkurti kavinę skirta dviračiams, tačiau tas dalykas ir liko tik svajonę.


kam ta kavinė dviračiams ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.11 16:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Entonys
Entonys
Naujokas
Tam kad dviratininkai galėtu atsipūsti, pasinaudoti WIFI, prisipūsti padanga ar net susiremontuoti ką nors, juk tai užima laiką, o per tą laiką kol remontuojasi, kažko norisi atsigerti ir pan. manau tai gera idėją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.11 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Entonys rašė:

Tam kad dviratininkai galėtu atsipūsti, pasinaudoti WIFI, prisipūsti padanga ar net susiremontuoti ką nors, juk tai užima laiką, o per tą laiką kol remontuojasi, kažko norisi atsigerti ir pan. manau tai gera idėją.


o tai telefone nėra interneto? ar tai paprastoje lauko kavinėje dviratininkams negalima prisėsti? ar važiuojant keliu ar toje pačioje lauko kavinėje, negalima prisipūsti dviračio padangos? ir kas kiek kilometrų turi būti įrengtos tokios kavinės ir kur ? čia matomai vėl buvo eilinis Zuoko "Vasiukų" projektas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.11 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Vilniuje aš dviračių taikais taip pat nesužavėtas. Kai kur tokie prasti, kad dviratį gadina ir negalima visu greičiu važiuoti, ptogiau tada šalia krašto kelyje važiuoti. Tuo labiau nėra ženklų leidžiančių kelią kirsti dviratininkui, reikia nulipti ir tempti per perėją dviratį, tai daug energijos ir laiko iššvaisto. Bet miestuose vistiek viskas neteisinga ir ten bandyt kažką taisyt kaip ir nelabai yra prasmės. Bet jei būtų takų daugiau, tai daugiau dviračiais važinėtų ir mažesnė tarša būtų, žmonės mažiau sirgtų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.13 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Entonys
Entonys
Naujokas
Tai va norisi pakeisti Panevėžio takus ir manau tai galima padaryti juk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.05.13 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Entonys rašė:

Tai va norisi pakeisti Panevėžio takus ir manau tai galima padaryti juk



Tai aisku kad galima,bet pasidomek kiek asfaltas kainuoja 1 kvadratas,atsoks fantazija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai