Santrauka: Ką jūs manote apie šį miestą
Tema sukurta: 2011.06.02 12:38
Pirmas Atgal 1 2
2011.06.03 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
arra rašė:

Kuo jums patinka šis miestas?


tuo, kad pats mieliausias, žalias, kompaktiškas, labai jaukus, jame prabėgo gražiausi metai, nesusimaišę daugelis kultūrų, tad išlaikęs savitumą ir t.t. :) labai nemėgstu daugianacionalinių miestų, kaip Vilnius, Londonas ir t.t. :) man neįdomu ten ir tiek :)
sakoma, kad žmogus gimsta ten, kur panorėjo jo siela :) tai mano siela matomai panorėjo gimti šiame jaukiame mažame mieste :) ir traukia į jį atgalios nors tu ką.. :D be to, juk ten artimi žmonės, giminės ir t.t. kas yra labai svarbu :) šiaip , žmogus turėtų gyventi ten, kur gimė, nes net ir vanduo esantis ten, turi priimtiniausias tam žmogui savybes ir skonį.. maistas ir t.t.
aplamai, geriausia gyventi ten, kur jautiesi laimingas ir tiek :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.03 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
na taip, turbut kiekvienam panevezieciui istinka sokas lengvas atvaziavus i Vilniu, susitikus su tiek lenku ir rusu,kurie lietuviskai sakinio negali ir nenori suregzt.

o kad zalias labai teisingai pasakyta. vienintelis Panevezys surenka rusiuotu siuksliu tiek kiek priklauso pagal europos sajungos reikalavimus, konteineriu uztenka, ko nepasakysi apie Vilniu, bent jau neteko matyti,kad juos daznai apgadintu, nes kiek vietu gyvenau,tiek pastovus padegimai,sulauzymai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.04 07:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
carmageddon rašė:

barakoboy rašė:



Gimęs, augęs Panevėžyje, mielas miestas, toks žalias, bet veiklos nėra




o iš paprasto kaimelio , per kelerius dešimtmečius, virto vienu didžiausių Lietuvos pramonės centrų :)


Kažkada gal toks ir buvo, bet dabar, kai visos Panevėžio gamyklos ir fabrikai sugriauti... Gaila iš tikrųjų... Bet čia jau ne miesto kaltė. Tik graudu žiūrėt į išdaužytus langus pastatų, kuriuose kažkada ne tik buvo darbo žmonėms, bet ir didelės naudos miestui ir ne tik...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.04 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arra
arra
Patyręs
Man šis patinka, nes jis žalias ir kompaktiškas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.25 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Futura
Futura
Didmeistris
Frėjita rašė:

Pats miestas tai man labai labai, bet jau kontingentas..... no comment's Na aisku visur visokiu yra, bet bendras miesto gyventoju stilius jaucias Man labiausiai "patinka" nuziurinejimas, kai eini gatve Na nors pati esu vietine nuo gimimo, bet priprasti negaliu.... Nera tolerancijos zmonese. DIdelis kaimas, kas nesutinka-meskit akmeni i mane.


Ne vien Panevėžyje žmonės be tolerancijos, o ir visoje Lietuvoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.27 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Augenis
Augenis
Patyręs
Na nereikia taip ant savęs š**ą kraut ir žemint. Lietuviai - normalūs žmonės, kaip ir visi kiti, bet tik kad išmelžti ir nuvarginti. Todėl ir pikti, kitus nužiūri - ar neturi ko brangaus, aukso ar kito, pinigų? Ir jei atrodo labai turtingas (sakau tik "atrodo", nebūtinai turi būt), gali ir ką blogo padaryt.
O šiaip Panevėžys gražus miestas, žaliausias iš visų didmiesčių, nebrangus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai