Santrauka: Gal kam teko pabuvot?
Tema sukurta: 2011.12.05 18:50
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2011.12.05 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Gal kas buvot pas S. Azanovą priėmime? Ką galit apie jį pasakyt kaip apie parapsichologą? O gal neverta pas jį kreiptis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
koks skirtumas kur durneliasm kreiptis.... Vistiek nuskus....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 19:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Kajus, nebūk toks pesimistas? // Pasiskaityk http://anomalija.lt/2011/11/reinkarnacine-terapija/ Reiškia, kad ne vien tai egzistuoja tai ką matom, o yra kai kas ir daugiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Nueik į čigonų taborą, jie dar ne to išburs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 20:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
naxaika,
kadangi esu skeptike is prigimimo, tai paaiskink man "kvailai" reinkarnacijos principa, kai zmoniu pasaulyje daugeja kas minute. nesamone ta reinkarnacija, anomalios zonos ir dvasiu matymas.tai tik naujas ir itin lengvas budas pasipinigauti is lengvatikiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
+100
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Krizzzzzz, taip, daugėja, tai gal ir sielos greičiau užgimsta (Kaip Michaelis Niutonas rašo, kad anksčiau užgimdavo maždaug kas 200 m., tai dabar kas 100 m. O ir žmonių gyvenimo amžius trumpėja. // Tikrai norėčiau išgirst nuomonę to kas buvot pas Azanovą. Kaip jis pats sako, kad jis mato anapusinį gyvenimą (sielas). Man tai labai svarbu, bet bijau patekt į eilinio šarlatano pinklęs. Šio metu esu gan pažeidžima ir bijau pasekmių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NaxaIka
NaxaIka
Meistras
Digitus, jei tu moderatorius, tai nesimėtyk replikom, o junkis į diskusiją. Man atrodo, kad forumuose žmonės ieško pagalbos, atsakymų į jam rūpimą klausimą, o ne ciniško komentaro. Ciniška ir aš būt galiu, to manes mokyt nereikia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alexxxxxx
alexxxxxx
Pažengęs
tikrai trumpeja??????????????????????? o alchaimeris, parkinsonas, senatvine demensija ir pan. ligos nuo trumpo gyvenimo atsirado? jei esi pazeidziama, jautiesi taip tarsi zeme slystu is po koju, tai tuos pinigelius, ka kistum ekstasensam ar dar kokiem parapapam, panaudok tikslingiau. nueik i spa, pasidaryk gera masaza, nauja sukuosena, nuotaika pasikeis, pralinksmesi ir visos bedos lengviau issprendziamos pasiodys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
NaxaIka rašė:

Krizzzzzz, taip, daugėja, tai gal ir sielos greičiau užgimsta (Kaip Michaelis Niutonas rašo, kad anksčiau užgimdavo maždaug kas 200 m., tai dabar kas 100 m. O ir žmonių gyvenimo amžius trumpėja. // Tikrai norėčiau išgirst nuomonę to kas buvot pas Azanovą. Kaip jis pats sako, kad jis mato anapusinį gyvenimą (sielas). Man tai labai svarbu, bet bijau patekt į eilinio šarlatano pinklęs. Šio metu esu gan pažeidžima ir bijau pasekmių.


vargeli tu mano, vikipedija pasiskaityk... zmoniu amziaus vidurkis dideja, taigi ir gyvenimo trukme ilgeja. o gal aklai tiki biblija, kur parasyta, kad zmones gyveno po 600 metu? nesamone tai... ivesk i google "gyvenimo trukme" ir turetum suprast, kad reinkarnacija visiska nesamone...
o del sielu uzgimimo? tai jei jau tuom domies, kiek turetu per 100 metu nauju uzgimti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
"Pasaulio gyventojai (visų žmonių populiacija) - visų Žemėje gyvenančių žmonių tam tikru metu skaičius. 2011 m. spalio 31-ąją, anot JTO, žmonių populiacija pasiekė lygiai 7 milijardus. Šis skaičius didėja, CŽV apskaičiavimais vidutiniškai 203 800 žmonių per parą. "
is vikipedijos. bus lengviau paskaiciuot kiek per 100 metu uzgimsta nauju sielu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
krizzzzzz rašė:
naxaika,
kadangi esu skeptike is prigimimo, tai paaiskink man "kvailai" reinkarnacijos principa, kai zmoniu pasaulyje daugeja kas minute. nesamone ta reinkarnacija, anomalios zonos ir dvasiu matymas.tai tik naujas ir itin lengvas budas pasipinigauti is lengvatikiu.

Reinkarnacija tai yra po žmogaus mirties sielos persikūnijimas į bet kokį kūną. Tai gali būti ir mergaitės, ir berniuko, senelio, gyvūno ar gyvulio kūnas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, tai stai kodel gyvunu pasaulyje mazeja.... o as durnele galvojau del tarsos, besaikio gyvuju istekliu naudojimo ir zemes erozijos. o cia matai pasirodo reinkarnacija kalta... aisku... dabar jau tikrai tikim, bet visai "nevierijam"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
o beje, kur senelio siela dingsta, kai i ja reinkarnuojas kita? ar cia jau gaunas du viename? tiksliau dvi viename? o jei kelios sielos i viena kuna sulenda? tada sizofrenija, asmenybes susidvejinimas ar kazkas panasaus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 22:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
krizzzzzz rašė:
o beje, kur senelio siela dingsta, kai i ja reinkarnuojas kita? ar cia jau gaunas du viename? tiksliau dvi viename? o jei kelios sielos i viena kuna sulenda? tada sizofrenija, asmenybes susidvejinimas ar kazkas panasaus?

Pala, gali tuo tikėti, gali ne, bet kiekviena siela iškeliauja kažkur į kažkokį kūną. Beje, kodėl taip teigiama.Šiaip sakoma kokį kūną užsitarnavai praeitame gyvenime, tokį kūną ir turėsi. Beje, reinkarnacija, praeitais gyvenimais tiki Krišnos sąmonės atstovai. :) Aš tuo domėjausi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
pirma karta toki posaki girdziu...(Šiaip sakoma kokį kūną užsitarnavai praeitame gyvenime, tokį kūną ir turėsi. ) man ziauriai patinka amuriniai tigrai. gal tie "hari krisna, hari hari" galetu patarti, kaip gyventi, kad i ji reinkarnuotis? visgi zmoniu ir taip daugeja, o as noreciau nykstancius palaikyti.
i dar tokia ideja sove... reik pradet koki trecia pasaulini... gal tada nykstanciu gyvunu padauges?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 22:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
beje, taip ir nepasakei, kur ta siela is senelio kuno dingsta ir kaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 22:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
krizzzzzz rašė:
beje, taip ir nepasakei, kur ta siela is senelio kuno dingsta ir kaip?

Tai aš tau ir sakau, kad siela senelio nežinia į kokį kūną pereiną, nes sakykim jei senelis daug įžeidimų padarė gyvenime, tai paskui jo siela gali persikūnyti į kokios kiaulės kūną ar į kokio katino ar šuns kūną. Žiūrint ką jis užsitarnavo ir kokiame kūne būdama jo siela išpirks tą kaltę. Juk rašiau visa tai, kad siela persikūnija, nes ji nemirtinga. Kitaip tariant, kūnas yra tik kiautas arba kevalas, kuriame siela esti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
neatsakei del tigro. bengaliskasis netinka, noriu butent amurinio... taip pat neatsakei kokiu principu buvusi siela isgyvendinama, kad galetu nauja isikraustyti. o jei jokiu kalciu neturi? tai patampi kuom? krisna ntukstantuoju?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.05 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
oi pamirsau.... sakei ir i vaiko siela gali persikunyti? o tai vaiko siela kur dingsta? ar ir ji turi kazkokiu pseudonuodemiu ir persikunija i kiaule, nespejus atpirkti kalciu, uz kurias i zmogiskaji pateko? kazkaip cia viskas man per daug supainiota ir skamba kaip nebloga pasaka pries miega... kazkoks kiniskas biliardas su tom sielom pas jus gaunas, nori ateina, reikia iseina, neaisku kada ir kur, neaisku uz ka ir kaip. noretus kazko rimciau nei visa tai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai