Santrauka: Parurezė arba urofobija
Tema sukurta: 2017.02.11 00:43
2017.02.11 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinis6
auksinis6
Naujokas
Sveiki, kaip iš temos pavadinimo matote kalbėsiu apie šlapinimosi problemą. Esu pilnametis, tarp aplinkinių asmenų jaučiuosi tikrai savimi pasitikintis, tačiau kai reikia atlikti vyrišką reikaliuka, negaliu. Esu apsiskaitęs apie šią psichologinę ligą tikrai nemažai, video per youtube ir t.t..., Tačiau neradau konkrečių patarimų kaip su šia problema kovoti. Kaip ir sakiau, žinau, kad ši problema susijusi su psichologinėmis problemomis. Nežinau, ar šitame forume yra sergančių šia liga. O kas nežino kas tai tiksliai yra, tai yra socialinio nerimo sutrikimo forma, kai žmogus negali padaryti "pi pi" kai yra viešajam tuolete arba kai aplink jį yra žmonių, nors ir šeimos narių. Gal patartumėte kokius nors psichologus Kaune užsiimančius tokių problemu sprendimu. Lauksiu Jūsų atsakymų ir jei kils klausimų rašykit. Ačiū.
Dar pridėsiu, kad ši problema man labai trugdo gyvenime. Negaliu laisvai su draugais išeitį į kokiu klubą, akropolį ar pnš. Jei išeičiau, tai mane visą laiką kamuotų jausmas, kad man teks kažkokiu momentu eiti į tuoleta, o jame nieko padaryti negalėčiau.Kankinuosi jau 8 metus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 07:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
yra pasitaike ir man siaip naturalus gedos ir drovumo jausmas. tam kad slapintis, turi visu pirma arsipalaiduoti slapimtakiai ir ypac galvoje. visi bijo, kad pamatys, pas kuriuos labai mazas is to ir kyla tokios problemos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
auksinis6 rašė:

Sveiki, kaip iš temos pavadinimo matote kalbėsiu apie šlapinimosi problemą. Esu pilnametis, tarp aplinkinių asmenų jaučiuosi tikrai savimi pasitikintis, tačiau kai reikia atlikti vyrišką reikaliuka, negaliu. Esu apsiskaitęs apie šią psichologinę ligą tikrai nemažai, video per youtube ir t.t..., Tačiau neradau konkrečių patarimų kaip su šia problema kovoti. Kaip ir sakiau, žinau, kad ši problema susijusi su psichologinėmis problemomis. Nežinau, ar šitame forume yra sergančių šia liga. O kas nežino kas tai tiksliai yra, tai yra socialinio nerimo sutrikimo forma, kai žmogus negali padaryti "pi pi" kai yra viešajam tuolete arba kai aplink jį yra žmonių, nors ir šeimos narių. Gal patartumėte kokius nors psichologus Kaune užsiimančius tokių problemu sprendimu. Lauksiu Jūsų atsakymų ir jei kils klausimų rašykit. Ačiū.

Dar pridėsiu, kad ši problema man labai trugdo gyvenime. Negaliu laisvai su draugais išeitį į kokiu klubą, akropolį ar pnš. Jei išeičiau, tai mane visą laiką kamuotų jausmas, kad man teks kažkokiu momentu eiti į tuoleta, o jame nieko padaryti negalėčiau.Kankinuosi jau 8 metus.
Turi prisigerti alaus kur nors netoli prezidenturos ir apslapinti prezidenturos siena kaip uzsienieciai daro .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.11 23:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auksinis6
auksinis6
Naujokas
Tai kad problema tame, kad aš negaliu slapintis viesumoj Tame ir bėda. Turiu būti visiskai vienas ir žinoti, kad niekas neateis kol darysiu pi pi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 03:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Gal galėtų pagelbėti: a) vizitas pas urologą, b) psichoterapeuto pagalba.
P.S. Tai gali šiek tiek kainuoti, jeigu kreiptis privačiai, bet nieko kito, ko gero, nelieka, jeigu nenori toliau vargintis su savo "pi-pi" problema (savaime kuri, vargu bau, ar išnyks).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
aš tai pradėjau gėdytis daryti prie draugo sisi, kai man labai garsiai gavosi..su tokiu aidu, lyg koks krioklys būtų nutekėjęs..žodžiu jis pažvengė, tai dabar kažkaip nebepatogu..tai primetu popieriaus, kad nesigirdėtų taip.. nu vienas stresas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Pončikas rašė:

aš tai pradėjau gėdytis daryti prie draugo sisi, kai man labai garsiai gavosi..su tokiu aidu, lyg koks krioklys būtų nutekėjęs..žodžiu jis pažvengė, tai dabar kažkaip nebepatogu..tai primetu popieriaus, kad nesigirdėtų taip.. nu vienas stresas...


cia delto ka backute esi,numestum svorio,butu kitaip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.02.12 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
gal nebemeluok gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai