Tema sukurta: 2012.10.20 21:18
2012.10.20 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Sveiki, noriu pasiteirauti kokios nuomonės apie paskutinės minutės skrydžius? Kur ir už kiek esate keliavęs(-usi)? Į abi puses ar tik į vieną? Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.10.20 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CharakirI
CharakirI
Pažengęs
su ryanair į abi puses už 200 laisvai gali sutilpt kur tik nori man teko siekt frankfurtą į vieną pusę be registruojamo bagažo už 50lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.06 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
nuomonė, be abejom teigiama, nes nematau jokių minusų. Jei esi pasiruošusi susikraut daiktus per kelias valandas ir išskrist kažkur, tai kodėl gi ne, ypač kai kainos geros.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.13 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


auste24
auste24
Naujokas
Aš irgi žiūriu tik teigiamai. Esu skridusi iš Londono (kai dar ten gyvenau) į Belfastą už 1 svarą pirmyn ir atgal su Ryanair. Iš Lietuvos kainos kiek kitokios (didesnės) ir gana sunku apskritai rasti kokių geresnių deal'ų. Neseniai užtikau tokį puslapį, kur siūlė LABAI pigius skrydžius į egzotiškas šalis ( tai tokių pasieškojus, labai teigiamai žiūriu į skrydžius už tokią kainą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.11.20 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


saulyttee
saulyttee
Naujokas
Pritariu ir aš jūsų teigiamumams )
Teko pigiai tikrai keliauti į Milaną. Į abi puses kainavo vienam asmeniui apie 190 Lt, kadangi kreditinės neturiu, tai paprastu pavedimu mokėjau. Čionai jeigu neklystu www.kilti.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.04 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lektuvumyletoja
lektuvumyletoja
Naujokas
O aš į Milaną į abi puses esu skridusi už 165 Lt, pirkau bilietukus mysky.lt, ten taip pat galima paprastu banko pavedimu apmokėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.24 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Keliautojas9
Keliautojas9
Naujokas
Taip, pritariu, www.mysky.lt visada randu to, ko ieškau. Tai yra pigių aviabilietų Beje, užsakius jų naujienlaiškį jie dažnai siunčia spec. pasiūlymus tiems žmonėms, kurie jau pirkosi pas juos bilietus. Pasiūlymai tikrai verti dėmėsio O ir aptarnavimas pas jų labai mielas. Rekomenduoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.27 16:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keliautojass
keliautojass
Naujokas
ką patartumėte pasirinkti kelionei iš šių:
noriu ir pigios, ir įdomios, europoj mažai keliavau, esu tik po ameriką keliavus, tai nežinau net ką rinktis. kainos tai čia mažiausios kiek žiūrėjau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.08 11:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nerile4
nerile4
Naujokas
Aš tai patarčiau čia pasižvalgyti paskutinės minutės kelionių. Aš čia visai gerą ir pigią kelionę radau apie kurią jau senai svajojau. Tikrai gerai paieškojus galima rasti puikių pasiūlymų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai