Tema sukurta: 2015.04.02 18:49
2011.03.15 15:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Enciklopedija
Enciklopedija
Patyręs
Passidorm tirpalas 30ml

PASSIDORM®Homeopatinispreparatas
Kokybinė ir kiekybinė sudėtisViename grame tirpalo (atitinka 1,10 ml) yra:Veikliųjų medžiagų: Passiflora incarnata Ø 0,3 g, Zincum metallicum Dil. D6 0,01 g, Lupulus Ø 0,3 g, Eschscholzia Ø 0,25 g.Pagalbinių medžiagų: 96 % etanolio, išgryninto vandens.
Vartojimo paskirtisHomeopatinis preparatas be patvirtintos terapinės indikacijos. Vartojamas jei yra miego sutrikimai:
sunkus užmigimas, prabudimai nakties metu.
Kontraindikacijos Preparato negalima vartoti nėštumo metu. Dėl vaisto sudėtyje esančio 64 tūrio % etanolio preparato negalima vartoti alkoholizmu sergantiems asmenims.
Ypatingieji perspėjimai, atsargumo priemonės vartojantPreparato sudėtyje yra 64 tūrio % etanolio, todėl sergantiesiems kepenų ligomis jį galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.Kaip ir visus vaistus, laktacijos laikotarpiu preparatą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.Nesant eksperimentinių tyrimų duomenų, taip pat dėl sudėtyje esančio alkoholio preparato negalima vartoti vaikams iki 12 metų.Miegą sukeliantys preparatai, net ir tinkamai vartojami, gali turėti poveikio reakcijai ir mažinti gebėjimą vairuoti ir valdyti veikiančius mechanizmus. Toks poveikis ypač sustiprėja vartojant preparatą kartu su alkoholiu.Homeopatinius preparatus vartojančio paciento būklė gydymo pradžioje gali laikinai pablogėti. Tokiu atveju reikia nutraukti preparato vartojimą ir pasitarti su gydytoju. Jeigu liga užsitęsia arba paūmėja, taip pat jeigu pasireiškia naujų neaiškaus pobūdžio simptomų, reikia kreiptis į gydytoją, kuris paskirs gydymą.
Sąveika su kitais vaistaisIki šiol nenustatyta.
Dozavimas ir vartojimo būdasŪmaus susirgimo atveju preparatas vartojamas po 10 lašų kas valandą (ne daugiau kaip 12 kartų per dieną) iki būklė pagerėja. Vėliau geriama po 20 lašų 3 kartus per dieną. Lašus reikia vartoti pusę valandos prieš valgį ar pusę valandos po valgio. Prieš nuryjant preparatą kurį laiką reikia palaikyti burnoje. Kaip ir kitų vaistų, homeopatinių preparatų negalima vartoti ilgą laiką be gydytojo konsultacijos.
Vartojimas nėštumo ir laktacijos metuNėštumo metu preparato vartoti negalima. Kaip ir visus vaistus, laktacijos laikotarpiu preparatą vartoti galima tik pasitarus su gydytoju.
PerdozavimasNeigiamo poveikio perdozavus iki šiol nenustatyta.
Šalutinis poveikisIki šiol nenustatytas.
Gamintojas/ Prekybos leidimo savininkasDEUTSCHE HOMOOPATHIE- UNIONĮgaliotoji atstovė Baltijos šalyse:UAB MITELAwww.mitela.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai