Tema sukurta: 2019.06.08 22:06
2019.06.08 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

Lara22
Lara22
Naujokas
Sveikos pradejau gavlot keistus dalykus apie save Nesu patyrusį santykiuose turejau tik 2vaikinus man 20metu.. Su Vaikinu esu jau 2metus beveik bet negaliu normaliai myletis visą laiką būnu nedrąsi negaliu jam daryt to ko jis nori. Keista tas kad aš nenoriu sekso buvom išvažiavę atostogu 10dienu tai nei kartą nepasimylejom.. nežinau ar tai gerai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.09 09:29 Nauja žinutė

Laimis100
Laimis100
Naujokas
Labas. Visiškai normalu yra tai, kad tu nenori daryti kažkokiomis formomis, kokiomis nemėgsti. Galbūt jei jūsų santykiai tvirti, galit pamėginti surasti kitą porelę bei visi 4 kartu pasimainant, gal tu atrasi patrauklaus ar bent žinantį kas su tavimi dedasi. Aš manau, kad tu turbūt arba dirbi daug darbe ar namie, galbūt mažai miegi, arba suvartoji per mažai afrodiziakinio maisto. O jeigu tavo partnerio norai ar net įžulumas taves netraukia, kaltinti saves neturėtum, nes ne visoms patinka įžulus elgesys, nors kai kurioms patinka, bet nesakau kad jis toks yra. Gal paprasčiausiai tau derėtų lengvai pasportuoti. Arba kad jis nors truputį įgautu formą. Arba pamėginkit kvapų terapiją, drabužių fetišą ar dar ką nors, svarbu atrasti tai kas jus užveda.
Cituoti
Atsakyti
2019.06.09 21:02 Nauja žinutė

Lara22
Lara22
Naujokas
Vaikinas patyres yra sekse turejes daug merginų ir pradėjo myletis nuo 13gal net jam dabar 24ir jis daug ką yra bandęs o aš tikrai nepatyrusi ir aš gedinausi jo negaliu daryt tai ko jis noretu.. man nedrąsu nors draugaujam jau 2metus.. jam paprastas seksas neįdomus na taip ir išėjo kad nesimylim.
Cituoti
Atsakyti
2019.06.09 21:10 Nauja žinutė

Lara22
Lara22
Naujokas
Draugaujam 2metus jau santykiuose nera aistros
Cituoti
Atsakyti
2019.06.10 07:02 Nauja žinutė

Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
i vienuolyna nebandei eiti? ten nereiketu sekso
Cituoti
Atsakyti
2019.06.10 09:32 Nauja žinutė

LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Pažengęs
Aha, didelis privalumas yra pradėti 13-os. Ar nebus tas pat atvejis, kaip teigia psichologai, kad nesubrendęs pradeda ir niekada nesubręsta? Išsivysto neįprasti polinkiai...

Esant 20-ies "turėti tik du vaikinus" tai kas čia neįprasto? Nereikia manyti, kad "nusivalkioti" su bet kuo yra kažkoks privalumas. Na... aš iki 21 išvis panos neturėjau, tiesiog ne tai rūpėjo, nuo to netapo niekas "neįprasta", gal net atvirkščiai - pirmiau išmoksti teoriją, po to prie praktikos -)

Apie nenorą daryti kažką - neturi nieko daryti, ko pati nenori. Tai nereiškia, kad negali vėliau užsinorėti, tiesiog dabar nenori ir dabar nedarai. Viskas.
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai