Tema sukurta: 2011.07.11 14:18
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.07.11 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sLy
sLy
Naujokas
Sveiki. As labai megstu dainuoti, daznai koncertuoju, daug kas man sako kad turiu siekti daugiau, eiti toliau, bet problema, nezinau nuo ko pradeti. Pati dainu kurti nesugebu (zodziu) , grupes neturiu. Gal kreiptis i koki muzikos prodiuseri ar ka? Butu nuostabu jei ka nors patartumete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nu tai jeigu negali KURTI, tai kam tau siekti kažko daugiau?
Gal pradėk nuo savo kūrybinių gebėjimų tobulinimo, o ne pas prodiuserius lėk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 14:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Koks tavo amžius, vaikas tu ar suaugus, mokeisi muzikos, ar ne, kur ir ką dainuoji ir t.t. Žinant kažką tai ir patart galima būtų, o dabar?
O dėl kūrybos-ne visi net ir garsūs dainininkai patys kuria, taip kad čia ne kliūtis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 14:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sLy
sLy
Naujokas
tuktuk - Man 16 metu, baigiau muzikos mokykla, groju gitara ir pianinu, lankau chora, dainuoju kulturos namuose kaip tik yra galimybe, renginuiose ir t.t.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
nu domėkis ar yra konkursų muzikinių, kur solo dainuot reikėtų, ir bandyk dalyvaut.. Jei ten prizininkė būsi, gal pastebės kas ir po biški, po biški judėsi..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cutie
Cutie
Pažengęs
Dabar gi labai populiarus talentu konkursai per tv, tai ir sudalyvauk kokiam, o gal busi pastebeta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esanti
Esanti
Naujokas
Jei baigei muzikos mokykla, turi didelį potencialą muzikai, yra noras toliau sieti savo gyvenimą su ją, tuomet stok į konservatoriją - vokalo specialybę. Mokytojas padės Tau tobulėti, jeigu būsi darbšti ir mokytojas matys Tavo didžiulį norą ir siekį kuo daugiau išmokti dainavimo subtilybių, Tave vėžios po įvairius koncertus, konkursus, kurie Tavo karjerai turės didžiulės įtakos. Baigusi konservatoriją gali bandyti stoti į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją (LMTA).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sLy
sLy
Naujokas
Dekui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.11 15:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Jau ne tiek mažai ir padarei-ir muzikinį išsilavinimą turi, ir praktikos Ką tu pasirinksi tą ,,daugiau''-gali tai būt profesionalus muziko kelias, gali būt tiesiog hobis gyvenimo, kodėl ne. Jei kalba eina apie grupę, ko gero tai nėra operinė muzika. Pirmuoju atveju tavęs laukia tolesni muzikos mokslai, antruoju-stenkis dalyvaut visur, kur tave gali išgirst kuo daugiau žmonių-ar tai bus konkursai, ar atrankos į kažką,nes tai galimybė būti pastebėtai, naujos pažintys ir ryšiai. Nebijok kreiptis į prodiuserius, jei patys nieko tau ir nepažadės, juk vis dėlto dar esi nepilnametė, tai bent nurodys, kur galėtum pasisemt patirties-individualios pamokos, dainų įrašymai ir panašiai-juk toli gražu ne visur sąlygos koncertuoti ,,gyvai'' ir kiti niuansai.Ir vėlgi-visa tai kainuoja, viskas priklauso, kiek gali tam skirt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 12:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žvaigždutė18
Žvaigždutė18
Naujokas
žinai aš ir daug ką pasiekiau, bet taip ir lieka mano svajonė nuošaly.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žvaigždutė18
Žvaigždutė18
Naujokas
aš sugebu kurti žodžius :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.02.12 14:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Pirmiausia susirask turtingus tėvus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.31 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


123qwe123qwe123
123qwe123qwe123
Naujokas
Sveika,na as pati labai svajoju apie dainininkes profesija ir man po biski sekasi.........Jei istiesu manai, kad turi gera balsa ir tikrai nori tapti dainininke tai tiesiok treniruokis ir lankyk dainavimo burelius na o jei labai skubotai pasitark su izimiu lietuvos dainininku ir paprasyk pagalbos....As snekejau su Ruta Siogoliavaite ji man daik ka padejo....Na sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.31 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


123qwe123qwe123
123qwe123qwe123
Naujokas
sLy rašė:

Sveiki. As labai megstu dainuoti, daznai koncertuoju, daug kas man sako kad turiu siekti daugiau, eiti toliau, bet problema, nezinau nuo ko pradeti. Pati dainu kurti nesugebu (zodziu) , grupes neturiu. Gal kreiptis i koki muzikos prodiuseri ar ka? Butu nuostabu jei ka nors patartumete
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.31 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gigo2
gigo2
Pažengęs
Realybe tokia , kad be geru noru , dar reikalingi dideli pinigai ... tad arba kaulini juos is teveliu , o jei tevai negali ju tiek surinkti , tai tada ieskai sponsoriaus ... o sponsoriai buna dvieju pagrindiniu tipu :
arba guldosi i lova ( tiesiogine prasme ), arba liepia dainuoti papais ( perkeltine prasme ) ... Lietuvoje merginos dazniausiai eina antru keliu ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.31 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Jei turi gera balsa, eik i x faktoriu:-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 12:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielė1166
Gabrielė1166
Naujokas
Sveiki. Aš jau seniai svajoju tapti daininke....bet man nepavyksta nors ir turiu gražų ir gerą balsą. Esu sukūrusi 4 dainas. 2 angliškas ir 2 lietuviškas. Labai mėgstu dainuoti dainas (anglų kalba). Labai noriu išgarsėti... ir tapti garsia daininke kaip ,,CONNIE TALBOT'' ar ,,CHRISTINA GRIMMIE'' . Jos mano mėgstamiausios daininkės. Dauguma sako , kad mano balsas kaqip Connie's. Lankau dabar vokalinę grupę jau metus. Lankysiu ir kitą ,,JAMAHOJE'' kur mokina solo... ,bet ar galite man padėti tapti daininke? ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabrielė1166
Gabrielė1166
Naujokas
Beja man yra 11 metų. Dalyvauti aš norėčiau ... esu drasi ir nebijau pasirodyti. Bet ar galima išgarsėti kitaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.09 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Goduse
Goduse
Naujokas
sveiki, gal galite rekomenduoti tikrai gera vokalo destytoja ?esu baigus muzikos mokykla, ir lankiusi privaciai, taip kad noriu patyrusio ir gerai nusimanancio savo darb. jei turit ir kontaktus, labai aciu )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.27 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


airida2001
airida2001
Naujokas
gabi ir man venuolika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai