Tema sukurta: 2009.10.16 21:05
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.10.16 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


FunnyBunny
FunnyBunny
Naujokas
Sveikutės Norėčiau paklausti gal žinote kokių labai gerų šampūnų ir balzamų plaukams, ir kur jų galima isigyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šypsenukė
Šypsenukė
Meistras
Aš tai naudoju "Garnier", bet nežinau ar tau tiks ir patiks... O pirkt tai parduotuvėse kosmetikos, net ir pačioj "Maximoj" jų pirkt yra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tresne
Tresne
Pažengęs
Man tai labai geras šampūnas "schauma" ir šiaip visi "schwarzkopf" gaminiai neblogi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niolika
niolika
Meistras
Aš tai naudoju "Nivea for men" :D Afigienai kvepia ir plaukai gražiai atrodo išplovus. Bet abejoju, kad kokia Kiškutė jį naudos. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ihmantas
ihmantas
Naujokas
mano pazystama naudoja treseme sako labai geri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
man patiko rasa plauku balzamas. nenuplaunamas. labai svelnus plaukai palieka tik reikia naudoti nuolat... kadangi as veliau pradejau tingeti ji teplioti ant plauku tai ir nebenaudoju. bet kai naudojau nuolat- tai liux balzamas. geresnio neteko aptikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Rasos produkcija tikrai nebloga. Neteko tik nenuplaunamo balzamo naudot, tai negaliu pasakyt nieko. Tiesa, naudojau Margaritos alaus mielių šampūną ir balzamą (jei gerai pamenu). Neblogai, bet trumpai laikydavo - jau rytojaus dien arba porytojaus buvo būtina plaut galvą. Dilgėlinio šampūno teko išbandyt kelionėj - vis dėlto plaukai riebaluojasi greitai... Man tokiu atveju gan neprastai gelbėdavo kondicionierius - tada plaukai riebaluodavosi lėčiau. Tik nesu tikra, ar toks yra.


O šiaip tiesiog fantastišaki tiko ir patiko Garnier Fructis Long & Strong linija - ir plaukai ilgai atrodo gražiai, ir pakankamai ilgai nesiriebaluoja. Tas pats pasakytina ir apie Color Resist liniją.

Toliau.... Timotei. Nežinau, ar dabar dar liko šis ženklas mūsų prekybcentriuose, bet agurkų ir alijošiaus (atrodo) šampūnas ir kondicionierius (2 in 1) irgi nuostabiai tiko mano greitai besiriebaluojantiems plaukams.

Wash&Go. Vėlgi - greitai besiriebaluojantiems plaukams. Arba dažytiems. Tada ir kondicionierius būtinas.

Kiti žymieji (L'Orelal'io Elseve, Head & Shoulders) - neblogi, bet aukščiau minėti tiko labiau. Iš tiesų, kas tiko vienai, gali visai netikt kitai. Ir dar - būtina prisitaikyt savo plaukams pagal tai, kokie jie yra - sausi, greitai besiriebaluojantys, pleiskanoti/be pleiskanų, dažyti, sudėtas cheminis, ..... Nuo daugelio faktorių priklauso, k rinktis. Va ir aš dabar nebežinau, ko griebtis - plaukai slenka taip, kaip seniai to nebuvo... O atrodo, ir maitinuosi neblogai, ir vitaminų gerių, ir tinkamas plaukų priežiūros priemones naudoju, bet rezultatas nedžiugina...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
FunnyBunny rašė:

Sveikutės Norėčiau paklausti gal žinote kokių labai gerų šampūnų ir balzamų plaukams, ir kur jų galima isigyti?


Rekomenduoju L`Oreal ir Kerastase gaminius, kurių yra pirkti Figaro ir kai kuriuose Buržua grožio salonuose. Šampūnai brangūs (nuo 30 lt), bet aš pajutau labai stiprų skirtumą nuo kitų. Labai panašūs ir žymiai pigesni - Elvital šampūnai. Kaip suprantu, tai yra pigesnė L`oreal linija, tad pastaruoju metu perkuosi juos.

Taip pat kažkur Panoramoj yra natūralių priemonių parduotuvytė. Kainos 30-60 lt, bet nusipirktu šampūnu taip pat buvau labai patenkinta.

Siūlau bent laikas nuo laiko, kas antrą-trečą buteliuką pirktis brangaus šampūno. Efektas tikrai juntamas, ypač kai plaukai nusilpę. (Žinoma, būtina pasirinkti savo plaukų tipui šampūną. Man patinka visokie regeneruojantys, atstatantys plaukus - netgi sveikiems plaukams jie prideda žvilgesio)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Pačio geriausio nėra ir nebus, gali būti tik pats tinkamiausias tavo plaukams.

Aš asmeniškai pirmą vietą skirčiau Body Shopo drėkinančiai kaukei su braziliškais riešutais- plaukai po to minkštučiai, švelnūs, slidūs, nepalyginsi su jokiais ten lorealiais ar frukčiais (kol nepabandžiau pati, tol nepatikėjau).
Šampūno pačio pačiausio dar neatradau, iš naudotų patiko Natura Siberica su spanguolėm dažytiems plaukams ar Keune irgi dažytiems.
Nespjaunu ir į lietuviškus gaminius, rasos ir margaritos priemonės plaukams irgi geros (rasos balzamas su šilko baltymais, margaritos alaus kaukė, kiaušininis šampūnas). Dar būtinai išbandysiu jautriai odai skirtą rasos šampūną ir naujai pasirodžiusius balzamus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.16 23:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lyrika
Lyrika
Meistras
nusistatyk galvos odos tipa nes sampunas issirenkamas pagal oda, o ne pagal plaukus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 01:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Man Schauma netiko. Mano yra besiriebaluojantys. Dabar naudoju Oriflame'o Hair-X linijos šampūną besiriebaluojantiems. Žalias buteliukas. O balzamas dažytiems Fructis Bandžiau kartu su Fructis šampūnu dažytiems, tai labai netiko. Tad mėginu tokį derinuką. Kol kas gal visai ir nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 01:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Lyrika rašė:
nusistatyk galvos odos tipa nes sampunas issirenkamas pagal oda, o ne pagal plaukus.


O kaip šampūnai dažytiems plaukams, tausojantys spalvą? Juk ne galvą dažai. [šypsausi]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 15:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alinute
Alinute
Pradedantysis
tu kurie yra naturalus plaukai patarciau naudot dzonson baby su ramunelemis, labai geras ir nedirgina galvos.... del wash ang go as labai nusivylusi, kai naudojau plaukai grazus atrodo bet pleiskanu atsirado kalnais.... elvital yra neblogi, isvis reikia tuet keleta rusiu sampunu, viena diena su vienu paluni, kita syki su kitu, taip galvos oda gaus visko ko reikia... as pati taip darau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fanatikė
Fanatikė
Pradedantysis
man patys geriausi yra tie, kuriuos siūlo vaistinė daug esu išbandžiusi ir tfu tfu tfu, dar nė vienas nenuvylė dabar naudoju FITOVAL - labai puikus šampūnas o šiaip, bent jau man, pati geriausi priemonė plaukams gražinti, tai yra dilgynė tiesiog praskalauk galvą su dilgynių nuoviru ir džiaugsies puikiais rezultatais jau iš karto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 16:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
man tai isvis sunkiai kas tinka,apie visokius fructis net nekalbu plaukai issauseja kaip nezinau kas....elvital irgi issiplaunu tai nematyt skirtumo ar plauta ar ne...dar dove puse velnio...ir vienintelis kremas tinkantis plaukams is boots ,atrodo nuostabiai,plaukai silkiniai ,sukuojasi lengvai,purumas ,nesiriebaluoja,bet velgi minusas butina plaukus dziovinti ji naudojant,kazkaip nesinori visada tuos plaukus vejeliu alinti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
BaltaTyla rašė:
man tai isvis sunkiai kas tinka,apie visokius fructis net nekalbu plaukai issauseja kaip nezinau kas....elvital irgi issiplaunu tai nematyt skirtumo ar plauta ar ne...dar dove puse velnio...ir vienintelis kremas tinkantis plaukams is boots ,atrodo nuostabiai,plaukai silkiniai ,sukuojasi lengvai,purumas ,nesiriebaluoja,bet velgi minusas butina plaukus dziovinti ji naudojant,kazkaip nesinori visada tuos plaukus vejeliu alinti...


Tai skaityk, kaip ir nieko. Kremas plaukus gerina, o fenas blogina.
Aš apskritai feno jau keletą metų nebenaudoju ir net neturiu. Nors kartais šalta su šlapia galva sėdėt, bet bent jau žinau, kad nekenkiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
mylimukė rašė:

BaltaTyla rašė:

man tai isvis sunkiai kas tinka,apie visokius fructis net nekalbu plaukai issauseja kaip nezinau kas....elvital irgi issiplaunu tai nematyt skirtumo ar plauta ar ne...dar dove puse velnio...ir vienintelis kremas tinkantis plaukams is boots ,atrodo nuostabiai,plaukai silkiniai ,sukuojasi lengvai,purumas ,nesiriebaluoja,bet velgi minusas butina plaukus dziovinti ji naudojant,kazkaip nesinori visada tuos plaukus vejeliu alinti...




Tai skaityk, kaip ir nieko. Kremas plaukus gerina, o fenas blogina.

Aš apskritai feno jau keletą metų nebenaudoju ir net neturiu. Nors kartais šalta su šlapia galva sėdėt, bet bent jau žinau, kad nekenkiu.



tai va...as ir nenaudojau,bet pastaruoju metu naudoju kartais,nes ,kad ir nenaudojau ir labai jais rupinausi,vistiek nebuvo toki grazus,kokiu noreciau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.17 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Felaponepsa
Felaponepsa
Naujokas
Aš tai naudoju renee blanche arba londa produkcijos šampūnus ir kaukes. Po plovimo plaukučiai būna švelnūs kaip pūkai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.24 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chrystalix
Chrystalix
Pradedantysis
Man labiausiai tinka/patinka Keune Crystal Ice ir Clarifying, priklausomai nuo metu laiko. Kauke Compagnia del colore, Colour care cream. Perku specializuotose parduotuvese, pvz mickeviciaus gatvej, Kaune.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.03 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jolkutia
Jolkutia
Naujokas
Na ,priklauso nuo tavo plauku tipo ir nuo to,kokio rezultato tikiesi(puresniu,tiesesniu,sveikesniu,etc..)As naudoju Body Shopo "Honey",jie yra skirti labai pazeistiems,dazytiems plaukams,atstato juos ir suteikia zvilgesio.Tikrai super priemone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai