Tema sukurta: 2009.01.06 15:30
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.01.06 15:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Asarem
Asarem
Pradedantysis
As esu visa gyvenima smerkiama, del to kad esu kitokia.....Esu stambesne... Mane nuo keturiu metu pradejo pravardziuoti....Ir tai yra labai sunku iskesti......
Noreciau kad zmones, kurie patyre jas pasaytu kaip su tuo kovojo, ir gal padiskutuokime ka jus manote apie jas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 15:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Studentas
Studentas
Meistras
Ievute rašė:

As esu visa gyvenima smerkiama, del to kad esu kitokia.....Esu stambesne... Mane nuo keturiu metu pradejo pravardziuoti....Ir tai yra labai sunku iskesti......

Noreciau kad zmones, kurie patyre jas pasaytu kaip su tuo kovojo, ir gal padiskutuokime ka jus manote apie jas?


Ievute, brangiausioji...
žinau tik tiek, kad 13 metų - tai ne visas gyvenimas
Tad nosį aukštyn. Gyvenime nėra žiauresnių žmonių, nei vaikai. Atminki, kad gyvenime suaugusius žmones vertina tikrai ne pagal jų sudėtį. Tiesiog reikia ištverti tai ar pasistengti nekreipti į tai dėmesio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 15:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Andriuspe
Andriuspe
Pažengęs
Na Ievute is patirties zinau ka reiskia kada is taves tyciojamasi. Manau jog tai pereinamas paauglystes laikotarpis. Siaip zinok viena. Jei jau suauges zmogus is taves tyciojasi, tai 89% jog jis yra nepatenkintas savo gyvenmu arba turi kitu argumentu (pvz.avydas,noras pakenkti ir t.t.). Apkuni, tai nereiskia jog negrazi. Turiu ne viena drauge apkunia. Taciau viena yra tokia isskirtine. Ir zinai daugeliu atveju rinkciausi jos kompanija nei bukos fyfos. Mylek save tokia kokia esi. svarbu buti tvarkingai. Skoningas drabuzelis taip pat puosia. Taip kad auksciau nosyte. Lazinuosi esi tikrai fainas zmogutis tik neleisk kad kitu patycios uzgoztu tavo gerasias savybes. Nebijok pasijuokti is saves. Tai pamate zmones matys, kad tau neimotais ju lojimas. O kada tai supras tai ir loti nustos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


geroji
geroji
Pažengęs
Nepamiršk, kad iš bjauraus ančiuko išaugo gulbė
esi jauna ir tavo kūnas dar keisis, nenusimink.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svieta
svieta
Pažengęs
turbut nera nei vieno zmogaus, kuris nera patyres vienokiu ar kitokiu patyciu formu. Visi tai isgyvename ir istveriame.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


killer54102
killer54102
Pradedantysis
labuka ievute del patyciu tai nepergyvenk daugelis tai isgyvena o del to apkunumo tai viena yra but apkunem o kita but storam. apkunumas yra lb grazu kaip yra su saiku pvz mano panele ir nera is lieknu bet tai pas ja igimta bet tas apkunumas nera vien tik minusai pvz kaip lankai sokius tai toi srity kunas lb graziai atrodo, o dar be to ievute kaip ce kaskas sake esi jaunute ir tavo kunas dar keisis tad nenukabink nosiukes ir mokek is kitos puses i savo minusa paziuret.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aleforumisc
aleforumisc
Pradedantysis
o pas mus pamenu mokykloj klasioke buvo - jei kas kanors jai pasakydavo apie jos figura, ji tiesiai i nosi duodavo. kazkaip padejo jai aisku cia ne variantas, bet..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Viso labo reikėtų įvertint savo pranašumus: na ir kas, kad neturi manekeniškos figūros, tačiau gal turi nuostabias akis, sveiką odą, gražius plaukus, etc.... be to, Tau pats brendimo laikotarpis - pamatysi, išstypsi ir svoris keisis su figūra...
Be to reikia įtikinti savo protą, kad niekas už Tave nepakovos, jei ne Tu pati... Stenkis būt draugiška, bet jei pradės lįsti - netylėk ir atsikirsk, bet jokiu būdu nesiskųsk tėvam (!) Tada niekas nė nemanys užgauliot, nes žinos, kad nebijai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 16:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Mane mokykloje klasiokai visaip stengesi nuskriaust (tai portfeli apipaise, tai uz kasyciu tampe), o kai biski paaugom, pasirode, kad as jiems patikau
Taip kad kai jie bandys vel ka-nors iskrest, sakyk: gal isimylejai, kad negali liautis manes neuzgauliojes. Patikek, pades
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Sportuok. Perskaiciau zinute, ir supratau kad daug sneki, daug guodies, taciau nesiimi praktiniu pasikeitimu. Sportuok ir atsikratysi to "stambumo". Is esmes ir tas vaikiskas gyvenimas pasikeis.. gi iki 18 dazniausia zmones tik i isvaizda ziuri, tai cia tokia viena beda ir teturi,kuria imanoma isspresti idejus pastangu (fiziniu)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Alexandra rašė:

Mane mokykloje klasiokai visaip stengesi nuskriaust (tai portfeli apipaise, tai uz kasyciu tampe), o kai biski paaugom, pasirode, kad as jiems patikau

Taip kad kai jie bandys vel ka-nors iskrest, sakyk: gal isimylejai, kad negali liautis manes neuzgauliojes. Patikek, pades


Jo su tuo isimylejai tai tikrai turetu padet. Pirma tai jei nesi tokia grazute kaip kad pati save tokia laikai, tai tie berniukai/mergaites kurie lenda susiges kai pasakysi zodzius "gal isimylejai" ir atstos.. Arba dar daugiau prades tyciotis..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monikutė
Monikutė
Pradedantysis
Na ir aš esu patyrusi patyčias dėl įvairių dalykų, bet tai mane padarė daug stipresnę ir atsparesnę blogiems žmonėms... Tau turėtu nerūpėti kitų žmonių nuomonė apie Tave. Turėtum save mylėti tokią kokia esi ir nekreipti dėmesio į blogą linkinčius žmones. Visada galvok, kad turi draugų, kurie tikrai Tave pažįsta ir bendrauja su Tavimi dėl gerųjų savybių... Kiekvienas žmogus yra unikalus ir įpatingas... O išvaizda tai dar ne viskas... Dauguma mato kaip Tu atrodai, bet mažai kas žino kokia Tu esi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
aš vietoj sporto siūlyčiau lankyt šokius - aš be jų neįsivaizduočiau gyvenimo.. Dabar visokių tecktonikų, drum'n'bass stepping'ų pilna, tai yra iš ko rinktis Pamenu, lankiau ir sporto užsiėmimus, ir šokius, tai išvis kaip arklys ariau, nors visad liekna buvau, bet ohoho kiek ištvermės pasisėmiau ir laiką naudingai prastūmiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svieta
svieta
Pažengęs
taip, sokiai yra gerai. Igausi plastiskumo, gracijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Kad į šokius nepatariu vien dėl to, kad į grupę bendraamžių nueis.. Ten vėl tyčiosis. Vis tiek skaudu, kai sako, gi ausų neužsikimši, tai girdi ką sako.. Va o sportuojantys dažnai nori numest svorio (ypač merginos, kurios sportuoja), na o kai rezultatai jau bus šiokie tokie, tada dar plius šokiai ir busi gulbė
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svieta
svieta
Pažengęs
Dmxyler17 rašė:

Kad į šokius nepatariu vien dėl to, kad į grupę bendraamžių nueis.. Ten vėl tyčiosis. Vis tiek skaudu, kai sako, gi ausų neužsikimši, tai girdi ką sako.. Va o sportuojantys dažnai nori numest svorio (ypač merginos, kurios sportuoja), na o kai rezultatai jau bus šiokie tokie, tada dar plius šokiai ir busi gulbė


gal tu ir teisus. Kazkaip nesu susidurusi su tokia problema. Labiau kudumas kankino nei storumas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ievute rašė:
As esu visa gyvenima smerkiama, del to kad esu kitokia.....Esu stambesne... Mane nuo keturiu metu pradejo pravardziuoti....Ir tai yra labai sunku iskesti......
Noreciau kad zmones, kurie patyre jas pasaytu kaip su tuo kovojo, ir gal padiskutuokime ka jus manote apie jas?


Mane irgi pravardžiuodavo. Vaikystėj dažniausiai bendravau su berniukais ir nors iš kai kurių išgirsdavau patyčių, greit gaudavo į kaulus ir bijodavo Žodžiu, taip "vyriškai" kovojau. Paskui prasidėjo paauglystė, kompleksai, patyčias ignoruodavau, atsikirsdavau. Vėliau pamačiau, kad mane vertina ne pagal tai, kiek sveriu, kaip atrodau, o už kitus dalykus. Žinoma, tokiuose metuose svarbi vaikinų nuomonė Bus ir vaikinų, nesijaudink. Jeigu esi sveika, gali lankyti kokį sporto būrelį (aš pradėjau lankyti futbolą, nors bėgimas man buvo didžiausia kančia), nueikite su mama pas dietologą. Bet svarbiausia- išmok save mylėti. Patyčios ilgai nesitęs, dažniausiai tyčiojasi tie, kurie patys yra kompleksuoti. Atrask savyje gražių dalykų, kurių neturi kiti. Bendrauk su tais, kurie tau yra malonūs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Gal ir sportas geriau Pradžioje būna labai sunku, nes trūkksta valios, tačiau užgarantuoju, kad sportą labai lengva pamilt... tik nebelabai suprantu, ko laukei lig šiol - gi niekas netrukdė pasileist mtv ir šokt prieš veidrodį..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
kai is manes pasityciodavo tai duodavau i snuki visiems be isimties
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.01.06 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Vaikystėje ir aš apskaldydavau kitus, tačiau dabar man kvailai atrodo dvi panelės/merginos besitampančios už plaukų..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai