Tema sukurta: 2009.01.06 15:30
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 6
2011.12.18 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
as esu uzdaras zmogus ir kuo toliau tuo vis lajau tampu dar uzdares, bijau reiksti savo jausmus, o jei liksiu nesuprastas? As jei bandziau pasakyti ka as jei jauciu, bet niekaip nespeju o i akis bijau sakyti, prasiau pries pamokas susitikti, bet ji atsijungia ir nezinau kodel. As esu geras zmogus ir zinau kad ji turi sirdi. Bet man taip sunku prie jos prieiti, o mane visai tai į nevilti varo,


O jeigu tu jai neįdomus? Kas iš to rašinėjimo ir makaronų kabinimo. Juk jeigu vyksta pokalbis su žmogumi, kuris tave domina, nenumeti pokalbio. Taigi daryk išvadas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.18 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
Ar as pats sau esu idomus tai galiu atsakyti kad turiu pliusu ir minusu kaip ir visi,
o del susirasinejimo tai gal ir tiesa kad jei zmogus domina pokalbio nenumeti, bet kaip paaiskinti kai zmogus tiesiog dazniausiai i tave ziuri ir nenuleidzia akiu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.12.20 05:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


youtube
youtube
Naujokas
Asarem, tai sena problema kaip pasaulis :) Isspresi tu ja savo savybe versdama juokais ir zaisdama kartu su ja. Zinoma, sudetinga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.24 21:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nijolė32
Nijolė32
Naujokas
senau budavo kai iš manęs tyčiojasi ir kaip aš kovoju tiesok pasakau žmogu kuri galiu pasitikėti geriau pasakyk mokytojams kaip viskas buvo ir jie turėtu pasikalbėti su jais o dabar aš ėinu i nauja mokykla.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.25 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nightex
nightex
Pradedantysis
patycios nebuna belekokios, yra kaskokia priezastis, tai va as manau kad turetum isstudijuoti tas priezastis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.25 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nijolė32
Nijolė32
Naujokas
Man irgi taip nutiko tavo vietoj pasakyčiau ne mokytojams o spichologe jie tikrai padės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.25 12:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nijolė32
Nijolė32
Naujokas
Nes mokytojai yra bailiai jie visko bijo ir elgasi kaip maži vaikai mokytojai yra vyresni ir privalo padėti vaikams su patyčiomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai