Tema sukurta: 2016.04.04 09:30
2016.04.04 09:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deimis3
deimis3
Naujokas
Taigi viskas prasidejo nuo to.Aš su juo kalbėjau skype ir parašiau kas nori užsidirbti kreditų į pm.Man parašė MrRenatc duok skype žinau kred buga kaškoky.Nu aš daviau ir pridėjau jį prie skambučio ir jis parodė akrana savo skype kiek turi kredu norėjo itikinti jog duotume acc.Kadangi mano buvo tik 20 lvl tai sakė jog neina padaryti to kred bugo reikia didesnio lvl.Tai numetė mano draugas Acaunto duomenis jo levas 54.Na ir jies staiga padėjo skambutį.Bandydamas prisijunkti nėjo pakeistas slaptažodis pavogė MrRenatc mano draugo acaunta mafas15897.Mes labai jūsų prašome atgražinkite mano draugo acaunta atgrazine mes atsidėkosime.


Žaidėjas: kuku156.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Tegul Jūsų draugas atssiunčia naują slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota anketa. Pradiniame žaidimo puslapyje reikia spausti "Pamiršai slaptažodį" ir toliau sekti nurodymais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 11:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


deimis3
deimis3
Naujokas
Taip mes ta žinome bet yra viena problema jog ten jo tetos gmailas ir užmiršo slaptaždy.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.04 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
deimis3 rašė:

Taip mes ta žinome bet yra viena problema jog ten jo tetos gmailas ir užmiršo slaptaždy.


Teks paklausti tetos tuomet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.21 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kokomokalas
kokomokalas
Naujokas
pavoge acc ulfborg ir negaliu atgauti nes kai parasau kad i el pasta atsiustu paraso isiunteme bet negaunu nieko nesuprantu el
pastas ulfborg@inbox.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.04.21 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kokomokalas
kokomokalas
Naujokas
aciu susitvarkiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.06 03:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lagaminas
Lagaminas
Naujokas
Gal galėtumėi parašyti to nenaudėlio skype? Manau aš jį žinau, jis buvo pažįstamą apšvarinęs.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai