Santrauka: :(((
Tema sukurta: 2012.05.17 20:35
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2012.05.17 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalia777
Dalia777
Naujokas
Laba diena,siandien pavoge mano superpanele.Ji sake kad duos man deimantu bet kai daviau gmaila ir slaptazodi ji juos pakeite,kaip galeciau susigrazinti savo panele?:(
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.17 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malboraa
Malboraa
Didmeistris
Jei pakeitė El. paštą - panelę pamiršk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.17 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darėja
Darėja
Patyręs
Na juk nereikia but naiviom.jau simta kartu sakyta,kad deimantu kitaip negalima gaut juos galima tik nusipirt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.18 09:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nina78
Nina78
Pradedantysis
ohhhhhh..... taspats per tapati. jeigu el.pasto nepakeite viskas tik i nauda, o jei pakeite!!!! mielas vaike, nė gyvenimo su ja nepraleisi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.18 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalia777
Dalia777
Naujokas
bet as zinau i ka pakeite mano gmaila tik nezinau slaptazodzio y ka pakeiti... ar yra galimybe susigrazinti panele?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.18 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Atsisiųskite slaptažodį į el. paštą, kuriuo registruota panelė. Pradiniame žaidimo lange spauskite "Pamiršai slaptažodį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.18 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dalia777
Dalia777
Naujokas
tai kad ten tai ne mano o jos gmailas as nezinau slaptazodzio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.21 18:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Tai jei artimo zmogaus tai paklausk jo to slaptažodžio, o jei nepažystamo tai kam rašai ne savo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.22 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Dalia777 rašė:

tai kad ten tai ne mano o jos gmailas as nezinau slaptazodzio


Jei el. paštas pakeistas ir nežinote jo slaptažodžio, panelės susigrąžinti nepavyks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.24 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


altir
altir
Naujokas
Aaaa tai viskas dekui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.25 08:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ugllim
Ugllim
Meistras
uzjauciu tave
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.28 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gabytia
gabytia
Naujokas
na nebukite tokios naivios jai gaunate tokia zinute tai ignora dek ir viskas ir nebebus del ko vergti ir nervuotis o seip tokiu atveju jai zino el pasta reikia pagal ji susikurti ir viksas acius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.30 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Adelgunda
Adelgunda
Naujokas
Mano panelei BritneySpearsGk uždėjo bausme iki 2022 metu,neva kad as kaskam parassiau žinute "as turiu daug paneliu cha",bet juk savo duomenu as niekam nesakiau ji man buvo puse gyvenimo pamaciusi jog jai uždėta bausme nualpau (tikraja prasme).Veliau atsigavusi vel greit lekiau pažiureti ar tai tiesa ar tik sapnavau...bet deja ne tai tiesa nuo to laiko pasineriau i depresija nors man yra 22 metai as jau tureciau nežaisti tokiu žaidimu,betman superpanele buvo visas gyvenimas.Ant jos as isleidus begalibe pinigu.Nuo to laiko as pradejau vartoti alkoholi susirgau depresija,bet dabar po truputi atsigaunu,vistiek kiekviena diena atsikelus ryta ir prisiminus savo panyte pravirkstu.Noras jau nebekyla pradet viska is naujo nes as buvau su ja perdaug pasiekus kad pradeciau is naujo.Ja prisimenu sapnuose,mintyse kad ir kur bebuciau.Galvokit ka norit,kad as kvaile esanti 22 dar žaidžiu tokius žaidimus kurie skirti mažvaikiams,bet ne i ta žaidima as buvau pasinesus.Ka begaliu pasakyti šis žaidimas SUGRIOVE MAN GYVENIMA.Visi gražiausi prisiminimai liko mano paneleje.Kaip as siekiau podiumo bet taip ir nepasiekiau visas savo viltis sudejau i savo panele.Sugadinau ir savo sveikata.Esu kvaile kad pradejau žaisti si žaidima,bet nesvarbu manyje vistiek isliks tie gražiausi prisiminimai...(atsiprasau už klaidas tiesiog skubejau rasyt)Visoms sekmes...nekartokit mano klaidos.Tikiuosi jums nieko panasaus nenutiks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.30 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Walkiria
Walkiria
Didmeistris
Pati esate kalta.
Negalima turėti kelių registraciju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.30 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


yourFAKEself
yourFAKEself
Naujokas
Adelgunda,vargsele...as tikrai labai uzjauciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.06.30 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agbeta
Agbeta
Didmeistris
Adelgunda rašė:

Mano panelei BritneySpearsGk uždėjo bausme iki 2022 metu,neva kad as kaskam parassiau žinute "as turiu daug paneliu cha",bet juk savo duomenu as niekam nesakiau ji man buvo puse gyvenimo pamaciusi jog jai uždėta bausme nualpau (tikraja prasme).Veliau atsigavusi vel greit lekiau pažiureti ar tai tiesa ar tik sapnavau...bet deja ne tai tiesa nuo to laiko pasineriau i depresija nors man yra 22 metai as jau tureciau nežaisti tokiu žaidimu,betman superpanele buvo visas gyvenimas.Ant jos as isleidus begalibe pinigu.Nuo to laiko as pradejau vartoti alkoholi susirgau depresija,bet dabar po truputi atsigaunu,vistiek kiekviena diena atsikelus ryta ir prisiminus savo panyte pravirkstu.Noras jau nebekyla pradet viska is naujo nes as buvau su ja perdaug pasiekus kad pradeciau is naujo.Ja prisimenu sapnuose,mintyse kad ir kur bebuciau.Galvokit ka norit,kad as kvaile esanti 22 dar žaidžiu tokius žaidimus kurie skirti mažvaikiams,bet ne i ta žaidima as buvau pasinesus.Ka begaliu pasakyti šis žaidimas SUGRIOVE MAN GYVENIMA.Visi gražiausi prisiminimai liko mano paneleje.Kaip as siekiau podiumo bet taip ir nepasiekiau visas savo viltis sudejau i savo panele.Sugadinau ir savo sveikata.Esu kvaile kad pradejau žaisti si žaidima,bet nesvarbu manyje vistiek isliks tie gražiausi prisiminimai...(atsiprasau už klaidas tiesiog skubejau rasyt)Visoms sekmes...nekartokit mano klaidos.Tikiuosi jums nieko panasaus nenutiks.



Įdėk savo panelės nuorodą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.01 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chloe
chloe
Patyręs
Adelgunda rašė:tai gal i psichologa kreipkis, kad padetu isgyventi tokia kraupia netekti. :)))

Mano panelei BritneySpearsGk uždėjo bausme iki 2022 metu,neva kad as kaskam parassiau žinute "as turiu daug paneliu cha",bet juk savo duomenu as niekam nesakiau ji man buvo puse gyvenimo pamaciusi jog jai uždėta bausme nualpau (tikraja prasme).Veliau atsigavusi vel greit lekiau pažiureti ar tai tiesa ar tik sapnavau...bet deja ne tai tiesa nuo to laiko pasineriau i depresija nors man yra 22 metai as jau tureciau nežaisti tokiu žaidimu,betman superpanele buvo visas gyvenimas.Ant jos as isleidus begalibe pinigu.Nuo to laiko as pradejau vartoti alkoholi susirgau depresija,bet dabar po truputi atsigaunu,vistiek kiekviena diena atsikelus ryta ir prisiminus savo panyte pravirkstu.Noras jau nebekyla pradet viska is naujo nes as buvau su ja perdaug pasiekus kad pradeciau is naujo.Ja prisimenu sapnuose,mintyse kad ir kur bebuciau.Galvokit ka norit,kad as kvaile esanti 22 dar žaidžiu tokius žaidimus kurie skirti mažvaikiams,bet ne i ta žaidima as buvau pasinesus.Ka begaliu pasakyti šis žaidimas SUGRIOVE MAN GYVENIMA.Visi gražiausi prisiminimai liko mano paneleje.Kaip as siekiau podiumo bet taip ir nepasiekiau visas savo viltis sudejau i savo panele.Sugadinau ir savo sveikata.Esu kvaile kad pradejau žaisti si žaidima,bet nesvarbu manyje vistiek isliks tie gražiausi prisiminimai...(atsiprasau už klaidas tiesiog skubejau rasyt)Visoms sekmes...nekartokit mano klaidos.Tikiuosi jums nieko panasaus nenutiks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.01 15:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chloe
chloe
Patyręs
kad nera tokios paneles paskritai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.01 16:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Adelgunda
Adelgunda
Naujokas
Atsiprasau už neteisingai parasyta varda
Štai nuoroda http://g.superpanele.draugas.lt/profile.php?id=236447
Profilyje jinai negražiai aprengta nes tuo metu as tik išbandinėjau aprangas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.01 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Adelgunda
Adelgunda
Naujokas
Buvau nusipirkus joje daug busto daiktu kuriu taip ir nespejau padeti taip pat i galerija neidejau pačių gražiausiu aprangu.Joje liko apie 200 deimantu ir daug $
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai