Tema sukurta: 2018.10.01 18:44
1 2 3 Toliau Paskutinis
2018.10.01 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Sveiki, ar Jums normalu,kai žmogus su kuriuo susitikinėjate ir kuris rodo Jums dėmesįir planuoja ateitį dingsta ir paskui pareiškia,kad susirado kitą ir jau kartu gyvena?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.01 19:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
taip
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 04:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Panašių situacijų buvo. Nerimti žmonės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 07:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Tai čia ne tai,kad nerimti,bet manipuliuotai,egoistai ir melagiai. Tikiuosi pasprings tais savo naujais santykiais.Linkiu,kad jie jam per gerklę išlystų. Bet taip tempti gumą,tipo tu lauk žinai,o aš ten trali vali,pas mane irgi laikas eina. Ir dar pareiškia jau vėlu aiškintis kažką,susirasi naują draugą pz.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 07:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Tai čia ne tai,kad nerimti,bet manipuliuotai,egoistai ir melagiai. Tikiuosi pasprings tais savo naujais santykiais.Linkiu,kad jie jam per gerklę išlystų. Bet taip tempti gumą,tipo tu lauk žinai,o aš ten trali vali,pas mane irgi laikas eina. Ir dar pareiškia jau vėlu aiškintis kažką,susirasi naują draugą pz.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 07:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Norusi padaryti kažką blogo,dievaži. Nes taip pašikti ir paskui muilintis iš situacijos,tai ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 07:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Dėl tokių kažką blogo padaryti? Neverta gaišti savo laiką tokioms nesąmonėms. Tik aišku būtų įdomu jei visą situaciją parašytum kas kaip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 10:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Galim tada susirašyti,nes sprogstu nuo emocijų,norisi su kažkuo pasikalbėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Jevgenij, 30.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 18:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
ne visi žmonės su kuriais smagu keliauti yra ir kelionės tikslas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Faktas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
tai nera ko verkt jei buvai pakeliauninkas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Pakiaulininkas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.02 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Pakiaulininkas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.03 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RedasBūsiu
RedasBūsiu
Naujokas
Per šiuos metus man buvo taip pat, net 2 kartus jau. Nesuprantu kas vyksta ir kodėl.. Po pirmojo karto pasimokiau, žiūrėjau į tuos santykius tokius rimčiau ir netikėjau, bet.. Štai po kiek laiko vis tiek kažkas tokio nutinko ir pradėjau tikėti tuo žmogumi, maniau tiesą sako, nemeluoja.. Nesuprantu kodėl reikia versti kitą žmogų žiūrėti pro tuos rožinius akinius, prižadėti ir sutikti su viskuo ką sako o vėliau tiesiog ima ir pasako "tu ne man", kas tas yra.. Tai tik dar labiau viską gadina, tokiais žodžiais kaip "pažadu", "amžinai" aš jau nebetikiu ir nemanau ar kada išvis tikėsiu, suprantu jog vieniems tai padeda ateity, kitiems nelabai.. Šiuo atvėju, man nepadėjo nei kiek, tik dar labiau viską pablogino, kuomet buvau dar normalus žmogus, mokėjau ir pasijuokti ir išklausyti, dabar to nebėra, viskas užsidarė.. Viską bandžiau.. Ir su draugais būti ir keliauti, bandyti viską pamiršti, bet neina.. galvoti apie tai nebegalvoju, viskas likę mano širdy. Atsiprašau jog galbūt ir ne čia rašau, tiesiog paskaičius prisiminiau įvykius ir norėjau viską bent išrašyti iš tos galvos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.04 09:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Aš pasidariau išvadą tokią,kad neverta stengtis ir neverta būti ištikimai vistiek tai nevertinama Nes aš irgi nesuprantu tokių žmonių,kurie deklaruoja,kad oj,kaip aš pasiilgstu tavęs,kartu kažką darysim,kursim,o kai pasakai,kad dėl tam tikrų priežasčių negali susitikti,tai po dviejų savaičių jau pareiškia,kad atstumas santykiuose kliūtis ir su kita dulkinasi. Ir jau vos ne gyvena. Nežinau kur ritasi pasaulis,bet toliau jau nėra kur. Tai jeigu jau Tu žmogau matai,kad nori arčiau gyvenčio žmogaus,arba jauti,kad ne tavo,tai atsisėdi,pasisodini šalia tą žmogų ir išsikalbi su juo,ko tu nori,ko jis nori,ar matot bendrą santykių ateitį. Bet ne šitaip. Kur pastangos dėl santykių,ar benzinas pabrango ar čia viskas taip jau išskaičiuojama ??? Žemas lygis,kas būtų,vyras ar moteris. Ir dar siūlo draugais likti...kam man ta draugystė,ne dėl draugų registruojiesi į pažinčių svetaines. Žodžiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.04 09:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslynykas
Mokslynykas
Meistras
Mėta12 rašė:

Aš pasidariau išvadą tokią,kad neverta stengtis ir neverta būti ištikimai vistiek tai nevertinama



Kazkokius blogus zmones issirenki.

Taip pat galima rimtai apsinuodyti beet ka imant i burna, paskui sakyti, kad maistas yra nuodingas.
Bet daugelis valgo ir neapsinuodija, nes needa belia ko.

Taip ir su zmonemis - reikia netiket kiekvienu, nes nudegsi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.04 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Mėta12 rašė:
Aš pasidariau išvadą tokią,kad neverta stengtis ir neverta būti ištikimai vistiek tai nevertinama Nes aš irgi nesuprantu tokių žmonių,kurie deklaruoja,kad oj,kaip aš pasiilgstu tavęs,kartu kažką darysim,kursim,o kai pasakai,kad dėl tam tikrų priežasčių negali susitikti,tai po dviejų savaičių jau pareiškia,kad atstumas santykiuose kliūtis ir su kita dulkinasi. Ir jau vos ne gyvena. Nežinau kur ritasi pasaulis,bet toliau jau nėra kur. Tai jeigu jau Tu žmogau matai,kad nori arčiau gyvenčio žmogaus,arba jauti,kad ne tavo,tai atsisėdi,pasisodini šalia tą žmogų ir išsikalbi su juo,ko tu nori,ko jis nori,ar matot bendrą santykių ateitį. Bet ne šitaip. Kur pastangos dėl santykių,ar benzinas pabrango ar čia viskas taip jau išskaičiuojama ??? Žemas lygis,kas būtų,vyras ar moteris. Ir dar siūlo draugais likti...kam man ta draugystė,ne dėl draugų registruojiesi į pažinčių svetaines. Žodžiu...

Vienas ar keletas šiknių - ne rodiklis visai lyčiai
Pažinties pradžioje nepulčiau stačia galva į santykius. Analizuočiau jo žodžius ir veiksmus, žiūrėčiau, ar jie skiriasi, ar sutampa. Paprastai iš detalų ir pasimato tikrasis žmogus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.04 09:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Nori papildyti blogų žmonių, barakudų ir panašių gretas? Vien dėl to, kad pasitaikė blogų žmonių? O ar tikrai tau reikia vienadienių santykių? Tiesiog taip rašai, bet po kurio laiko suvoksi, kad tai nėra išeitis. Man atrodo ten žmogus tau gal net ir pamelavo, kad gyvena su kitą, tiesiog gal nieko nenori turėti dabar, niekas nežino kol nepamatai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.04 09:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Tai,kad ir tokiu atveju ar ne geriau tada tiesa???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai