Tema sukurta: 2018.10.01 18:44
Pirmas Atgal 1 2 3
2018.10.09 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Red rašė:

AlterEgo1 rašė:

fxx8 vienam tik dashilo.



Arba tiesiog tik jis vienas skaito tavo rašliavas


tai kad nieko neskaiciau, atejau, kazka parasiau i tema ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.11 06:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Tas pasakymas "praeis" tai ,na nepraeis,nes tiesiog žmogus prativnas pasidaro,o dar kai po visko siūlo draugais likti,tai,nėra žodžių. Atrodo,kad viskas taip px,kad toliau jau nėra kur. Nes tipo maždaug tokia povyza,aš nieko nepadariau,aš nekaltas ? tipo kaip iš to naša raša,nada poniat i prastit ?oi,kad jam kas dantis išmušt) jeigu yra ant šito svieto teisybė,tai taip ir bus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.11 07:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Smurtu sprendžia tik banditai. O ir ar vertą?
Vietoj to, kad ieškotų pažinčių reiškia savo nepasitenkinimą. Ne tu viena kuriai taip.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.11 07:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Tai aš žinau ir suprantu,kad ne aš viena tokia aš tik nesuvokiu,kaip žmogus gali taip kaip niekur nieko elgtis,man čia kažkas virš mano proto suvokimo ribų Tiesiog.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.11 07:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Turėjai su juo santykius? Turite vaikų? Aplink kitų bernų nėra? Suprasčiau jei gilintumeisi į tai jei būtum paauglė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.11 09:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėta12
Mėta12
Naujokas
Kiekvienas žmogus gilinasi į tai kas jam aktualu yra Jei Tau neaktualu,tai gali nesigilinti aš nesitikiu,kad visas supras mano savijautą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.11 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
Tau aktualu į kiekvieną sutiktą kvailį gilintis - tai kokio patarimo reikia? Paguodos ieškai dėl tiesiog paprasto šūdniekio. Padirbtum darbe kai kasdien žmonės gadina nuotaikas, tada kitas reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.10.25 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marius7
Marius7
Naujokas
Mėta12 rašė:

Sveiki, ar Jums normalu,kai žmogus su kuriuo susitikinėjate ir kuris rodo Jums dėmesįir planuoja ateitį dingsta ir paskui pareiškia,kad susirado kitą ir jau kartu gyvena?


Panasu kad ateities neplanuoja. Bet atrodo normalu. Kitas klausymas, kad tu tikejais ne to ka gavai. Jei tas zmogus tave apgaudinejo ar manipuliavo tai vadinasi kad poatikejusi suklydai. Nieko baisaus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai