Tema sukurta: 2011.07.15 21:23
Pirmas Atgal 1 2 3
2011.07.18 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Kipšiukė rašė:

as manau, kad bandyti tikrai verta, kaip jau vienas forumietis rase, praradimo galimybes jokios nera. Tiesiog turi pasirinkti tinkama mergina ir tinkamus zodzius. Nes kai priejes prie paneles uzveli beleka tai nera ko ir tiketis gero atsakymo. Vat paskui ir sakot, kad mes pasikelusios ar nosis uzrietusios.

Asmeniskai man tai patiktu, jei vaikinas tarkim prieitu, pasisveikintu, pasakytu, kad tarkim taip mielai atrodanti mergina tikrai turetu pasakyti kiek dabar yra valandu, nes tavo telefonas ale issikroves ir pan. o tada sumeta ka nors kad jam ilgai reikia laukti autobuso, traukinio ar dar kazko ir kad jis neturis ka veikti vienas, tada pasiulo panelei nueit pasivaiksciot ar kokioj kavinej pasedet. As, jei vaikinas atrodytu normalus, tikrai sutikciau palaikyt jam kompanija. Pabendravus kelias minutes galima ir tel nr pasikeisti, jei jauciamas noras toliau bendrauti.


Oi man taip buvo ne kartą. Tai nepatiko, galvojau, kad galėtų tie vaikinai paprastai paklausti kiek valandų, be tų meilių žodelių. O pasirodo, čia buvo bandymai susipažinti :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.18 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Ot vat čia tai "rimta" problema, kuri, mano manymu, gali būti tik Lietuvoje.Aš tai ir pati dažnai užkalbinu žmones gatvėje, be jokių planų ar dar ko.Jeigu ką nors paklausi ar pasakysi, juk neatsitiks, kažkas jau tokio blogo.Na neatsakys tai neatsakys, kame problemos aš nesuprantu. Užsienyje, mane žmonės, ne tik vaikinai, bet ir vyrai, moteris, panelės visur kalbina, kur tik nueičiau ar į parduotuvę, parką, klubą ar dar kažkur.Kartias tikrai neturiu laiko su jais kalbėti, bet visada atsakau į jų klausymus arba mandagiai atsiprašau.Jeigu nueiti nieko nepasakiu, manau, kad čia būtų tikra nepagarba žmogui ir ten manęs nesuprastu. Nėra čia jokios problemos, tai normalu, eik ir užkalbink.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.27 22:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Renatas19
Renatas19
Naujokas
Labas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.05 19:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


šiauliai
šiauliai
Naujokas
LABAS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.02 14:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius707
Darius707
Naujokas
Hmm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.02 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darius707
Darius707
Naujokas
Hmm
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.04.23 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Izabelė6
Izabelė6
Naujokas
Manau, kad jei pats nesijauti patogiai tai darydamas galbūt tai nėra pati geriausia idėja. Galbūt paprasčiau užkalbinti merginą ne gatvėje, o kavinėje, knygyne ir pnš. Taip galbūt lengviau rasti panašumų ir apie ką pakalbėti. Ir tikrai nerekomenduoju visas iš eilės kalbinti, gal geriau išsirinkti vieną ar porą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.08 12:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aldas25
Aldas25
Naujokas
Labas, norėčiau su tavim susipažinti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2020.07.11 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vice19780519
vice19780519
Naujokas
Sakai draugiškiausios? Drystu suabejoti. ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai