Santrauka: Pastoviai noriu
Tema sukurta: 2019.02.19 17:13
Pirmas Atgal 1 2
2019.02.22 06:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Man buvo taip, kad arba merginai uzeidavo taip, lad kuria nors diena labai daug to noredavo, arba ypac po gero pasimylejimo noredavo dar daugiau myletis, nesvarbu ar buvo orgazmas patirtas ar ne, aisku su orgazmu, tai isvis. Tai kartais numelztas per diena nuo 3 iki 5 kartu. Jau kartais pagalvodavau, blemba, noreciau pavalgyti daugiau, nes jau jegu tam neturesiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 07:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaMaz1
kaMaz1
Pradedantysis
Kazkaip man cia i trolinima labai panasu nelabai itikinimai skamba sitie autores pasakojimai No offense.
O del perdeto noro tai nzn kiekviena ryta atsikeliu su stacia veliava ir esu pasiruoses sueiciai. Ir manau cia pas kiekviena vyra ta pati problema kaip ten su moterim yra negaliu pakomentuot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 07:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Puiku1
Puiku1
Pradedantysis
Duagiau i diena sekso noreti yra tikrai realu, bet autore raso kaip koks vaikas ar trolis, kad net iskart aisku pasidaro
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Kadangi tokias dvi pažinojau, tai ėmiau ir patikėjau. Tačiau tos kitos visai nesiskundė, nebent kad sunku laiko surasti. Ryte, per pietus, vakare, einant miegoti... Svarbu vyras būtų tinkamas, kiek lieka ar susitikti laiko nėra, tai pačios... ir žaisliukus visur nešiojasi.

Vaikinams būna panaši problema, nes daugybė jauniklių nori daugiau, nei panos (panos gali net nesisekti pakabinti), tačiau nei skųstis, nei girtis jie nelinkę. Ypač seniau, tai buvo lyg ir tabu šnekėti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 11:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keista28
keista28
Naujokas
Tai ne visada 30sekundziu,norit tikekit norit ne bet vyrai pabėga,nes kai savaitę laiko aš juos prakankinu tai jie nebepajegus poto nebestovi, tarkim kiekvieną dieną vyras baigia kokius 5-6kartus, aš baigiu daug daugiau,bet mano orgazmai daugybiniai būna tarkim jis pabaigia viena aš jau tris,poto iškart vėl noriu,galiu viliotis lovoj kad ir 5h krustis, vyrai pradžioje būna labai entuziastingi su šypsena sako o kaip gerai kad tau seksas patinka problemų neturesim,bet jie taip pasako pirmą dieną,ir nežino kad man to reikia kas dvi valandas,po savaitės būna išsekę ir jiems tesinori ryte,o dienos metu jau nebestovi net nes ten viskas issunkta iki paskutinio lašo,va tada jie mato kad aš vis noriu ir noriu ir jie pasijaučia bejėgiai, palieka vėliau mane,poto parašo po kokio mėnesio nori vėl susitikti, tai aš ju turiu keletą nes vienas manes nepatenkina,ir aš jaučiu kad gadinu sau gyvenimą,issiblaskius, dirbti nebegaliu susikoncentruoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 13:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Taip ir būna, vienas ištveria savaitę, kitas mėnesį... Kai nebeturi jėgų, tai kam jam pana? Per tą laiką ji pasigauna kitą... Viena yra išsireiškusi "aš ne medinė" ir jei nėra vieno, yra kitas, tik va paskui negražiai jas vadina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaMaz1
kaMaz1
Pradedantysis
Cia tinka tik vienas zodis - KOCMOC
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaMaz1
kaMaz1
Pradedantysis
Cia tinka tik vienas zodis - KOCMOC
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naujas15
Naujas15
Naujokas
As noriu taves
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.22 22:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naujas15
Naujas15
Naujokas
Tai gal padarom kokia orgija? Parasyk tomastom88@mail.ru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.23 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


keista28
keista28
Naujokas
Tikrai kosmosas, man taip yra jau kokie 5metai,ir padeda tik vienas dalykas kontracepcijos hormonų pavartojimas,tada nurimstu,bet juos perku tik tada kai jaučiu kad jau pasaulio pabaiga, pirmą kartą išvis sneku apie šitą savo problema.Niekam nepasakoju gėda yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.02.23 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Sutrikimas nėra gėda, o kad kažkas nesupranta, tai jau jų problemos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai