Tema sukurta: 2009.03.16 12:01
Pirmas Atgal 1 2 3
2009.10.12 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jolantaima
Jolantaima
Naujokas
wasa rašė:

o as omniteli 5 metai ir patenkinta.Kai pavarau plepet tai ir saskaita ateina didesne o kai kalbu su protu tai ir saskaita normali


Kažkaip labiau tikiu tais, kurie omniteliu nepatenkinti.
Man neseniai atsiuntė žinutę, kad esu skolinga 26 litus, nors visda laiku ir pagal sąskaitas mokėjau. Kaip susidarė skola - nesugebėjo paaiškinti. O kol aš ruošiausi nueiti iki salono išsiaiškinti, ėmė ir išjungė išeinančių skambučių paslaugą tuo metu, kai buvau kelionėje.

ŠIAIS LAIKAIS SU KLIENTAIS NEGALIMA TAIP ELGTIS, NES GALIMA LIKTI BE KLIENTŲ!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KARTANAS
KARTANAS
Naujokas
omnitel neapsimoka nes yra 15cnt. sujungimo mokestis ir dar pasirasai sutarti o po meniasia ji gali nors i 5 kartus pakilat kituose tinkluose taip nera
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.20 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


notorious
notorious
Pažengęs
seniai visiems sakau kad omnitelis gaidys,o neperseniausiai skambina vadybininke is omnitelio is siulo savo nuostabius planus,sakau reikejo pries penkis metus siulyt tai o ne siandien kai seniai aplenke ne tik tele2 bet ir bite visais atzvilgiais..."bandom pasitaisyt" beliko jai atsakyt...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.23 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paparace
paparace
Naujokas
Pasiemiau tris omintel planas studentas korteles, dvi is ju buvo naudojamos. lapkricio viduryje gavau saskaita 74 litus, nors limitas pabreziu yra 50lt, kaip man sake omintel salone, limitas yra bendras visu triju korteliu, ta suma apmokejau. Man pasidejus kortele, draugas, kita kortele naudojosi iki gruodzio 28d., po to ji buvo isjungta. Siandien gavau saskaita, kad neapmoketa suma yra 132,14 lt. nors omnitel salone, aiskino, kad nesumoketa yra 60,70lt. o paskambinus is kito tinklo numeriu 1533, aiskino, kas suma yra 132,14lt, o sausio 16 diena is sios koreles dar yra skambinta, tai kur cia logika? korteles yra uzblokuotos, is ju negalima nei skambinti nei siusti sms, korteliu atblokavimas kainuoja po 11litu ir negaliu pasinaudoti, net isklotines issiemimu internele, kadangi reikia ivesti numeri ir tada gauciau slaptazodi su kurio galeciau prisijungti. Man nezinant padidintas limitas iki 150 litu vienai kortelei. Niekada nesu gavusi, laisku el paste, del saskaitos apmokejimo ir siaip jokiu pranesimu is omnitel. kas man daryt? liepia susimoket, bet uz ka? padekit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai