Tema sukurta: 2016.08.19 16:08
2016.08.19 16:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Karolis207
Karolis207
Naujokas
Lengvai ir legaliai uždirbkite pinigų.
Sveiki! Jeigu ieškote gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, butinai tai perskaityk, nes šis straipsnis naudingas tiek tau, tiek man. Skaitant šį straipsnį jūs galite pakeisti savo gyvenimą. Tai pakeitė mano gyvenimą. Aš aptikau tai viename is skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant ivairiuose forumose, aš randu šį straipsnį, kuriame sakoma, kad galima pasidaryti tūkstančius eurų, per keletą savaičiu idedant tik 6 eurus. Skaistalai, pagalvojau,tai turetų būti eilinis būdas apgauti, bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siuloma.
Toliau, straipsnyje sakoma, kad reikia persiųsti po 1 eurą i banko saskaitą kiekvienam is sarašo apacioje įrašytų sąskaitų. Paskui išbraukti pirmą saskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį i paskutinę šestą eilutę.
ir talpinate šį straipsnį, ne mažiau kaip 200 forumų ir skelbimų. Jokiu apgaulių... Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu išskyrus savo 6 eurus ir nusprendžiau pabandyti. Ir atspekit kas įvyko...
Po kelių dienų į mano sąskaitą pradejo kauptis pinigai... Aš negalejau patiketi savo akimis, jog tai veikia. Per porą savaičių susikaupė apie 500 eurų , po trijų savaičių prisidėjo dar
apie 1000 eurų.. Dabar turiu uzdirbes 4000 eurų ir neskaitant smulkių išlaidų. Po pusantro mėnesio turetų buti apie 7000 eurų . Ir ši suma po truputį toliau didės.
O viskas prasidejo tik nuo 6 eurų. Noriu su jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums, ir man.
Aš jums pažadu, jeigu jūs tiksliai seksite instrukciją ir neturėsite
vilčiu gudrauti, jus pradesite gauti daug daugiau pinigu, nei tikitės per daug nesistengdami.
Pasiulymas: Perskaitykite tai pora kartu. Išsisaugokite savo kompiuteryje tekstą, sekite
instrukciją ir pinigai neprivers jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai apsoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija kurią padaryti truksite kelias minutes, ir jusu
indelis yra tik keli eurai ir pora valandu internete...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu, jūs niekuo nerizikuojate ir
neprarandate nieko, bet tai tikrai veikia.
Atkreipkit demesį: Tiksliai sekite instrukciją ir pinigai pradės kauptis jūsų sąskaitoje.
Visa tai sekmingai veikia del dalyvių sažiningumo.
Yra trys paprasti zingsniai:
1. Jei dar neturite, jums reikia atsidaryti sąskaita betkuriame lietuvos banke.
2. perveskite į visas šešias banko sąskaitas po 1 eurą ir sekite instrukciją.

1. LT217044000017612013

2. LT547400012388523830

3. LT387300010167097564

4. LT587300010099915608

5. LT387300010147087941

6. LT787300010098107750

Dabar išbraukite is saraso Nr.1 saskaitos numeri,
perneskite visas sąskaitas vienu eiles numeriu i viršų,
o i atlaisvintą Nr.6 eilutę irašykite savo banko
sąskaitos numerį.
3. Darykite, bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę įdeją,
Išplatinkite šį straipsnį kaip minimum 200 forumų ir naujienų juostų,
skelbimuose arba asmeniniais laiškais, įsidemėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį
straipnį, tuo didesnės bus jūsų pajamos ir tos pajamos tesiogiai priklauso nuo jūsų.
Šis biznis sėkmingai gyvuoja ir klęsti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską
atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 6 eurų nes jums tai atsipirks su kaupu. Sąžiningumas daro pinigus.
Ir kada jūs pasieksite pirma eilute,
jūs turėsite tukstančius eurų tiesiog kaip sąrašo kurėjas!
Tai kainuoja tik 6 eurus ir kelias valandas nesunkaus darbo internete. Užsiimkite tuo dabar, neatidėliokite rytdienai. Laikas pinigai.
O dabar aš papasakosiu, kodėl jus bet kokiu atveju nieko neprarandate, o
tikrai išlošiate. Tiesiog paprasta aritmetika.
Sakysim iš 200 laiškų ar straipsnių aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas),
tai reiškia aš uždirbsiu 5 eurus būdamas šestoje sąraso pozicijoje.
Dabar šie 5 žmonės išplatina dar po 200 pranešimų
su jūsu sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje, ir pastariesiems taip pat atsako
tik po 5 žmones - tai jau 30 eurų i saskaitą
Toliau šie 25 zmonės daro po 200 patalpinimu su jūsu sąskaita Nr. 4 pozicijoje
ir atsako vėl 5 zmonės. - pajamos 155 eu. Toliau šie 125 zmonės. patalpinus po 200
pranešimų ir gavus po savo 5 žmonės. jums duoda 625 eu pajamų (jūs 3 pozicijoje)
Toliau dar įdomiau: Šie 625 žmonės, daro 200 patalpinimų su jūsų saskaita. Nr. 2
pozicijoje, atsako velgi po 5 žmones. - tai 3125 eu.
toliau paskaičiuokite kokie pinigai cia, ir visai nesunkiai uždirbti.
Ar ne įspūdingas skaičius Ir tai tik už pirmutinius 6 eurus įdėtus į svetimų žmonių sąskaitą.
Šiame biznyje svarbiausia būti sąžiningam. Kitaip nieko nesigaus.
Ar jūs galite isivaizduoti kiek žmoniu kasdien visame pasaulyje prisijungia
prie interneto ir skaito šį straipsnį, kaip ir jus dabar skaitote.
Kiekvieną diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju prisijungiančių į biznį.
Ir ši įdėja klęsti... Sekmės!
Svarbiausia buti sažiningu ir pinigai aplankys Jus labai greitai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai