Tema sukurta: 2011.06.05 00:33
2011.06.05 00:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Laba vakara,00.08 staciau pastatus,perkroviau puslapi ir nei pastatu nei pinigu.Nuskaiciavo uz 33 pastatus.KLAUSIU be isvedziojimu,ar grazinsite84tukstancius ir 150 pinigus,atsakykit prasau konkreciai,be isvedziojimu.Mano nuoroda553781.Dekui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.06 10:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
Kaip supratome jūs klausiate apie 5 dienos pirkimus po vidurnakčio.

Jūsų minimu laiku pirkimai nebuvo vykdomi ir pagal balansą pinigai tikrai nedingo.
Gal jūs klausiate apie antrą miestą? Kokius pastatus pirkote? Gal neteisingai supratome nurodytą laiką?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.07 00:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Taip 5 min po vidurnakcio,pirkau rieduciu parkus,as siuo metu gyvenu Anglijoje ir mano laikrodis rode22.05.as pati maciau kaip nuskaiciavo pinigus uz kiekviena pastata ji padejus i vieta,neakla esu.Taip ir siuos pastatus staciau 2-me mieste,perkrovus langa nebuvo nei pastatu nei pinigu.Atsakykit,ar grazinsit pinigus ar ne?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.07 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
Auksą paskutinį kartą leidote gegužės 11 dieną.
Kol kas programuotojai jūsų minimos klaidos neranda, tačiau tikrina toliau, kas galėjo nutikti. Dėkojame už jūsų kantrybę laukiant jų atsakymo ir kol kas pridedame jums minėtą sumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.07 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Aciu,as kalbu ne apie auksa,o apie pinigus.Pastacius pastata i vieta,jis uzfiksuojamas(sumazeja),tuo metu,kai pastaciau33 pastatus jie nesumazejo isliko visame savo dydyje,pinigus nuskaiciavo.As perkroviau puslapi,pastatai dingo,o pinigai neatsirado,tuo metu biudzete buvo virs 10 000000,pastacius irperkrovus puslapi liko kiek pamenu 915 ....tukstanciu,mano supratimu,jei neuzfiksavo pastatu,tai biudzete turejo buti virs 10 000000.Dekui,ir lauksiu atsakymo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.07 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Miestietė
Miestietė
Moderatorius
Apie kokį tikslų laiką ir pastatų rūšį klausiate dabar? Už 5 dienos pastatus 85 tūkstančiai jums buvo grąžinti, kol programuotojai tikrina pranešimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
O,kodel istrynete paskutine zinute?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.09 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dulia
Dulia
Patyręs
Dar turiu viena klausymaas mane patirties grafoje gale atsirado skaicius5,kiek zinau turi buti 0.Klausymas,IS KUR TIE 5,PRASAU PATIKSLINTI,gali buti,kad vel programoje isivele klaida,kadangi statant pastatus,pastatas uzlipa ant pastato,iki to laiko ismesdavo lentele(klaida),si karta lenteles nebuvo,lai prgramuotojai patikrina spraga.Dekui.PERKROVIAU PUSLAPI IR RANDU MORDA SU ILGU LEZUVIU,ATSIPRASAU AS JO NEIKELIAU,IS KUR JIS?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai