Tema sukurta: 2010.12.08 14:46
Pirmas Atgal 1 2
2010.12.10 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dinulka33
dinulka33
Naujokas
kalta jau kalta ) sioje temoje rasiau nes cia daugiau gimdziusiu moteru yra, o savaime aisku kad jai gimdziusios tai jau buvosios pas si gydytoja Labai dekoju, toms kurios rase tiesa, ir be juoku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.10 12:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Niceday
Niceday
Naujokas
Na norejau pasidalinti savo apsilankymu pas ginekologe. Man tai buvo pirmas kartas aišku aš nervinausi, bet tai ka pamaciau kabinete... Įėjus kabinete sėdėjo 7 ar 8 žmonės. 3 gydytojos moterys, 2merginos sake ne rezidentes tai turbūt pradedančios gydytojos ir 2 tokie pat vyrukai. Na kadangi mane lydejo mama ji nepasimete: pradėjo klausinėti kas čia dabar, kad aš tikrai nesigulsiu ir tt. Kai i mane žiūrės visi žmonės. Aš apskritai buvau šoke, apsiverkiau na nieko nepasakojau, žiūrėjau į šoną, buvo gėda. Gydytoja sakė netinka išeikite aš taip ir būčiau padarius, bet mama sako ar mes turim teisiu, sako na mergaitė, pirmas kartas. Tada gydytoja nusivede į kita patalpa ten biski papasakojo(3 gydytojos). Aš buvau įsigudrinus, įskaudinta. Nieko nepasakojau nors turejau tiek klausimų, neramumų. Na nieko nesuzinojau. Dar buvau skaiciusi jog pirmojo apsilankymo metu tik paklausinės na gal krutis apžiūrės bet aš net to nesulaukiau. (viskas vyko Kauno klinikose) paskui su mama ir kitais artimais žmonėmis kalbėjome jog mergaičių , dar tuolabiau pirma kartą geriau taip netraumuot, moteris suprantama gal dar nieko jos ir taip jau buvusios, šiaip su vyrais bendrauja. Gerai kad bent kažkiek psichologija domiuos tai tikiuosi ateity dėl to sunkumu nesulaukti. Jei jum taip bus nepasimeskite ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai