Tema sukurta: 2016.11.14 01:27
2016.11.14 01:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Malibu5
Malibu5
Naujokas
Sveikos,

Ką mieliau renkatės - pizama ar naktinukus? Aš dažniausiai miegu ir be to, ir be to Bet kadangi jau atėjo žiema, pasidarė vėsoka, tad svarstau, kuris iš variantų būtų patogesnis, jei norisi kuo mažiau kūno suvaržymų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.15 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Malibu5 rašė:

Sveikos,



Ką mieliau renkatės - pizama ar naktinukus? Aš dažniausiai miegu ir be to, ir be to :) Bet kadangi jau atėjo žiema, pasidarė vėsoka, tad svarstau, kuris iš variantų būtų patogesnis, jei norisi kuo mažiau kūno suvaržymų?


Jei ziema geriausia imti kailinius tikrai nesusalsi net ir sniego miegodamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.05.31 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AudroneBirz
AudroneBirz
Naujokas
Sveikos,
na man patinka ir pižama ir naktiniai. Naktinius naudoju tik gal labiau kai vasara ateina, o pižamą ir tada, ir tada, priklauso. Kartais pabosta vienas ar kitas. Kam įdomu čia labai įdomią diskusiją užmačiau http://www.supermama.lt/forumas/index.php?/topic/6448-kaip-apsirengusios-nusirengusios-miegate/page-30 chi, chi, juokiausi iki ašarų skaitydama kaip panelės juokauja ) o jei rimtai tai manau abu variantai juk turi savo paskirtis ir visom labai įvairiai būna, norisi skirtingų dalykų Manau svarbaiusia, kad tiek pižama, tiek naktinai būtų iš natūralių medžiagų, jokios sintetikos ir tada abu varinatai geri Aš neseniai pirkau šią pižamą: http://www.intymipagunda.lt/lt/Naktiniai-pizamos-chalatai/Pizama-Patrika-Grey/ , nebrangi, bet tikrai maloni prie kūno ) Pabaigai dar šis straipsniukas pasirodė įdomus http://www.tv3.lt/naujiena/741218/ar-pizama-yra-seksualu (turbūt daug kas apie tai susimąstėte bene pirmoje vietoje kai galvojate apie pižamą!) chi chi ) Sėkmės!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.18 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jolanta298
Jolanta298
Naujokas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.18 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
"Be to"... ir "be to"... pasakytum be lovos - būtų wow, gal lol, o taip... na neruošia Lietuva kosmonautų... tie skafandruose miega, ir neaišku kaip "eina sisiūko"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.19 17:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


simpatulka4
simpatulka4
Naujokas
kokie čia dar skafandrai?? na aš manau, kad pasirinkimas kuo vilkėit naktį stipriai priklauso nuo sezono. aš pvz vasarą mįgstu lengvus naktinukus, o žiemą, kai šalta ir namie vėsiau - šiltą pižamą. tai manau,kad abu variantus turėti verta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.02.21 00:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Kokie, kokie - stilingi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.23 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Saulejaa
Saulejaa
Naujokas
Aš pati dažniausiai renkuosi pižamą, kažkaip patogiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.07.24 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipšiukė
Kipšiukė
Pažengęs
Man kažkaip pižama labiau patinka. Kažkaip kaip apsirengi, taip ji ir būna. Ta prasme, naktinukai tai man susisuka bemiegant, tada tampa nepatogu, turi muistytis, kad susitvarkytum...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.02.25 14:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
Aš kadangi labai ramiai miegu, tai man naktinukai nesusisuka, kaip rašė prieš tai rašiusi mergina. Turiu net ne vieną, universaliai pritaikau ir vakare televizorių žiūrėti, ir ryte kavą gerti. Miegui mane rengia atlantic-shop.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.02.25 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Anoreksikės miega su vilnonėmis kojinėmis. Bet vis tiek nuogos. Na, kai berno nėra, negaliu būti tikras. Kartais po dviem antklodėm.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.02.26 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Lieknos ir anoreksikės nėra tas pat. Nuo nevalgymo visiems būna šalta, net ir storiems ) Dėl figūros - prašom, negi gaila )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.03.31 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alcpone
alcpone
Naujokas
Tik naktinukai..Mano mergina turi net keleta ju ir galiu pasakyti kad jie prideda labai daug. Siulau uzmesti aki cia: Naktinukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2021.04.01 09:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
alcpone rašė:

Siulau uzmesti aki cia:


Pardavėjas-nevykėlis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai