Tema sukurta: 2010.08.26 13:39
1 2 Toliau Paskutinis
2010.08.26 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Sveiki visi,
Gal kas žinot gerą, bet ne per brangiausią aliejų nuo dažymo pažeistems plaukams? Dėkui už atsakymus. Parašykite pastabas po vartojimo ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.26 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Nuo dažymo pažeistiems plaukams reiktų naudoti balzamus, kaukes, negi tepsi visus plaukus aliejum? Jie dažniausiai skirti sausiems ir šakotis linkusiems galiukams. Aš jau ne pirmą buteliuką naudoju šito, kainuoja apie 40-50lt, pas platintojas galima rast pigiau šiek tiek. Bandžiau ir lietuvišką Rasos aliejuką, virš 20lt kainuoja, bet nepasakyčiau, kad jis man kažkokios naudos davė, labai skystas, greit naudojasi, o plaukai vis tiek kaip šiaudai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.26 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baltaveidis
Baltaveidis
Meistras
dar nebandžiau, bet labai sudomino Goild natūralūs aliejai. Pasižiūrėk pati www.naturalusgrozis.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.26 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejų, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs. O šiaip balzamų, kondicionierių neapsimoka pirkt - kirpėja patarė vieną gerą gerą kaukę nusipirkt, paklojau 84lt, bet negaliu atsidžiaugt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Pirma nustokit dazytis plaukus labai daznai,tada ir nereikes gaivinti nuvargintus plaukus. Be plauku prieziuros priemoniu reiktu nepamirsti ir mitybos, juk is ten mes gaunam vitaminu ir mineralu, kurie palaiko tvirtus ir grazius plaukus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
KartaisAš rašė:

Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejų, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs. O šiaip balzamų, kondicionierių neapsimoka pirkt - kirpėja patarė vieną gerą gerą kaukę nusipirkt, paklojau 84lt, bet negaliu atsidžiaugt.


Kirpyklose siulomi sampunai, kaukes ir kitos priemones asmeniskai man nepatiko. Pinigai i bala, o naudos jokios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Kazkoki esu mates su placenta pazeistiems tipo plaukams, tik nzn kas ten kaip vadinas ir ar dazytiems
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


untouchable
untouchable
Pradedantysis
Na istikruju aliejukai daugiau skirti sausiems ir luziniejantiems plaukams, o manau tavo nuolatine kirpeja tau turetu ka pasiulyt is patirties
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 18:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Avirah
Avirah
Meistras
jilita rašė:

Sveiki visi,

Gal kas žinot gerą, bet ne per brangiausią aliejų nuo dažymo pažeistems plaukams? Dėkui už atsakymus. Parašykite pastabas po vartojimo ;)


Darykis naturaliu alieju kaukes. Pazeistiems plaukams tinka - migdolu, simondsiju (jojobos), avokadu aliejai. Darykis namines kaukes - 1. majonezas 2. avokadas+kokosu aliejus ar pienas. Jei dedu pirktines kaukes, tai pilu ricinu aliejaus. Naudok eterinius aliejus. Pakeisk iprastus sampunus naturaliais. Ir zinoma stenkis dazyti plaukus kuo reciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
KartaisAš rašė:

Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejų, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs.


Nu ir kaip? Neblogas? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.27 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:
KartaisAš rašė:
Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejų, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs.

Nu ir kaip? Neblogas?


Taigi ne iš vidaus naudoja Seniai žinomas jo teigiamas poveikis plaukams bobutė gali papasakot, kaip blakstienas reikia tept, kad gražios būtų

O apsitriest ir nuo pakankamo kiekio semkių aliejaus gali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 12:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


etnamirka
etnamirka
Pradedantysis
Geriausiai daryti įvairias aliejines kaukes. Geros kaukės gaunasi ir sviestmedžio, kokosų ir pan aliejų. Nes aliejinės kaukės 1) ilgiau išlieka dažyti plaukai. jie mažiau nusiplauna 2) pamaitina plaukus ir pažeistiems plaukams labai gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
KartaisAš rašė:

Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejų, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs. O šiaip balzamų, kondicionierių neapsimoka pirkt - kirpėja patarė vieną gerą gerą kaukę nusipirkt, paklojau 84lt, bet negaliu atsidžiaugt.


O gal pavadinimą išduosi? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Šiaip nedažnai dažau :P :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.08.28 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Dėkui visiems už atsakymus pati pradėjau galvoti, kad mano plaukai ne sausi, o atvirkščiai. ir pasižiūrėsiu vaistinėje kaukę kokią. Be to galima sakyt kaip ir neturiu nuolatinės kirpėjos. Nemėgstu aš kirpyklų Retokai lankaus, o ir gyvenu ne vienoj vietoj. Bet vis tiek dėkui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.13 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
as nedazau, bet cia tikrai galima rasti visko savo plauku, veido tipams.
http://www.uogauoga.lt/plaukams/
Labai dziugu, kad atradau sia linija, nes ... na labai susvelnejo plaukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.31 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krssr
krssr
Pažengęs
labai geras alfa parf aliejukas plaukams,taip pat orofluido patiko.yra neblogu serumu pvz marlies moller firmos.Tik deja visi jie nera pigus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.31 22:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
anticaca rašė:
O apsitriest ir nuo pakankamo kiekio semkių aliejaus gali

neeee - triedimui ricinos aliejus geriau tinka :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.31 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Neska
Neska
Didmeistris
cattus rašė:
Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejų, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs. O šiaip balzamų, kondicionierių neapsimoka pirkt - kirpėja patarė vieną gerą gerą kaukę nusipirkt, paklojau 84lt, bet negaliu atsidžiaugt.

as uz kokosu alieju ir ricinos alieju.. nzn kas vyksta, bet matau, kad plaukams tikrai patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.13 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xanderr1
xanderr1
Naujokas
cattus rašė:

Esu naudojusi alyvuogių, ricinos ir kokosų aliejus, tai kokosų pats pačiausias - plaukai minkšti, švelnūs. O šiaip balzamų, kondicionierių neapsimoka pirkt - kirpėja patarė vieną gerą gerą kaukę nusipirkt, paklojau 84lt, bet negaliu atsidžiaugt.


Zmonavisada perka kokosu alieju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai