Santrauka: Kas ir ka renkasi ir kodel?
Tema sukurta: 2011.06.17 20:24
2011.06.17 20:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palanga2009
palanga2009
Naujokas
Renkatiems poilsi Palangoje rekomenduoju!

Išnuomuojamas privataus namo visas antras aukštas su visais patogumais ir virtuve.

Arba išnuomojami kambariai su visais patogumais. Vieta - tarp Šventosios ir Palangos, ypatingai jaukioje ir tylioje vietoje.

Atstumas iki jūros 200 m pušyno taku. Šalia yra dviračių takas jungiantis Palangą su Šventaja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.17 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Turkijoj oras garantuotas ir žmonių veidai nesurūgę, o kainos panašios..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 00:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dužodžiai
Dužodžiai
Patyręs
tik turkijoje kitoks karstis. ne toks sausas, kaip pas mus.. fe o kainos isties panasios.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 01:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nu du kart Turkijoj buvau, tai tikrai pliusų daugiau.. Kaina jei iš anksto užsisakai tikrai padori, gal net pigiau nei kokioj Palangoj/Nidoj/Šventojoje ir panašiai.. Oras garantuotas, o ne lietuviška vasarą, kur gali lyti 7 dienas iš eilės (kaip kad pasitaikė kartą kaimo turizme Lenkijoj ), pramogų daugiau, žmonės draugiškesni, kainos (jei ką parsižt padoresnės, nes derasi ten labai ) ir panašiai ir taip toliau :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 13:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rudagazele
rudagazele
Pažengęs
Atostogauti teko tik prie mūsų Baltijos jūros. Jau geriau į kokius krūmus nulįsiu prie ežero, nei ten dar kada nors važiuosiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lailė
lailė
Meistras
Ir ten, ir ten smagu, jeigu gera kompanija Nors man labiau Turkijoj patinka. Geras oras, skanus maistas, gili žydra jūra ir puiki nuotaika. Plius - puikios turistinės ekskursijos, raftingas ir pan. Kartočiau ir kartočiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


volvo13
volvo13
Naujokas
As vistiek nesuprantu tu zmoniu kurie puola i Turkija Kipra ar Palanga lenda i viesbucius ir skaitosi poilsiauja, ir po to verkia kad brangu. Mano pats geriausias poilsis yra prie upes ar ezero ar toj pacioj Palangoj pasistatei palapine uzsikurei lauziuka pasikepei saslyku kas meksta zvejoti tiem dviguba svente. VZ susilieti su gamta ir jokiu namuku ir viezbuciu ir pigu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
volvo13 rašė:
As vistiek nesuprantu tu zmoniu kurie puola i Turkija Kipra ar Palanga lenda i viesbucius ir skaitosi poilsiauja, ir po to verkia kad brangu. Mano pats geriausias poilsis yra prie upes ar ezero ar toj pacioj Palangoj pasistatei palapine uzsikurei lauziuka pasikepei saslyku kas meksta zvejoti tiem dviguba svente. VZ susilieti su gamta ir jokiu namuku ir viezbuciu ir pigu.

Ne visiem poilsis vienodai suprantamas :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.18 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Corbis
Corbis
Pradedantysis
Kainos tikrai panašios aš už Turkiją, nes ten yra daugiau ko pamatyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


izaokas
izaokas
Naujokas
rudagazele rašė:

Atostogauti teko tik prie mūsų Baltijos jūros. Jau geriau į kokius krūmus nulįsiu prie ežero, nei ten dar kada nors važiuosiu.


Teko atostogauti Kanaruose, Lanzeroteje. 5d apartamentuose su kelione is Airijos, (maista gaminomes patys)kukliai vynas, brendis+suvenyrai kainavo 2 asmenim apie 600Eu. Kokie lyginimai su Palanga. Turint omeny, kad servisas, be abejo, Ne lietuviskas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.19 14:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dmx20 rašė:
volvo13 rašė:
As vistiek nesuprantu tu zmoniu kurie puola i Turkija Kipra ar Palanga lenda i viesbucius ir skaitosi poilsiauja, ir po to verkia kad brangu. Mano pats geriausias poilsis yra prie upes ar ezero ar toj pacioj Palangoj pasistatei palapine uzsikurei lauziuka pasikepei saslyku kas meksta zvejoti tiem dviguba svente. VZ susilieti su gamta ir jokiu namuku ir viezbuciu ir pigu.

Ne visiem poilsis vienodai suprantamas :)


Nu man visai nieko jo idėja, tik kad turbūt neištverčiau be normalaus dušo ir wc ilgesnį laiką :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.21 16:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


InDreams
InDreams
Didmeistris
turkijoj, nes palangoj atsibodo DD Ir palangoje kartais vanduo būna šaltas :SS
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.21 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Turkijoj labai nužiūrinėja vyriokai, net nesmagu (Izmire)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.01 15:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paskiauskas
paskiauskas
Naujokas
Šiaip tai kas su kainom tai apartamentai palangoje ir apartamentai Turkijoje panašiai kainuoja, apskritai daug maž viskas tolygiai. Tad net nežinau ką rinktis. Aišku jei leki į Palangą tai nereikia sukti galvos dėl skrydžio, lagaminų ir pan, na saugumas yra, visgi Lietuvoj viskas. O Turkijoj tai tu jau svečias. Asmeniškai aš visad renkuosi Lieutuvos pajūrį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai