Tema sukurta: 2007.07.18 16:19
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2007.09.19 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lillit
Lillit
Pažengęs
siandien mane tiesog sokas istiko - nusizude drauges kaimynas, jaunas vaikinas.. is vakaro buvo uzejes pas ja i svecius, labai keistai elgesi, sake, kad jog mano, kad kazkas ji prakeike, nes viskas, ka daro, nesiseka, krenta is ranku, kad mire jau 4 jo artimiausi zmones per metus.. ka jus manot apie tokius dalykus?.. esate ka nors girdeje?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.09.29 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serpent
Serpent
Moderatorius
uzsidepresavo ir viskas :> del nelaimiu kaltino kazka kita...paranormalaus :>
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.03 00:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arkadij
Arkadij
Naujokas
Siulome sias paslaugas; uzkalbejimu, prakeikimu, nuziurejimu pasalinima/nuemima.
Magiskas kodavimas nuo alkoholizmo, persivalgymo, rukymo.
Pagalba susidurus su depresija, verslo sunkumais (patarimai verslo reikalais), uzkalbejimai (ligu atveju,meiles atveju), talismanai.
Padedame zmonems blaivytis tik per viena 1d. (galimybe isblaivyti zmogu pagal nuotrauka, apie tai zmogus gali net nezinoti).
Seansai vyksta problemos aiskinimo ir pasalinimo principu.


magican21@gmail.com
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.10 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mufasa
Mufasa
Pažengęs
Hat13ora rašė:

manau esu prakeikta, galbut net ragana. Kaip manote ar taip gali buti?


Žinok pripažint turėčiau kad ir man taip kartais atrodo:). Paprasčiausiai esi talentinga, turi lakią vaizduotę ir tiek. Sudėk ją į pavyzdžiui knygą, piešinį... taip ir aš darau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.10 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Lillit rašė:
siandien mane tiesog sokas istiko - nusizude drauges kaimynas, jaunas vaikinas.. is vakaro buvo uzejes pas ja i svecius, labai keistai elgesi, sake, kad jog mano, kad kazkas ji prakeike, nes viskas, ka daro, nesiseka, krenta is ranku, kad mire jau 4 jo artimiausi zmones per metus.. ka jus manot apie tokius dalykus?.. esate ka nors girdeje?

Prakeikimas iprastas dalykas siame pasaulyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.10 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Sakoma, kad ypatingai senos bobutes, kai joms netinka marcios ar pan prakeikia, kas tikrai vienaip ar kitaip veliau atsiliepia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Hat13ora rašė:

manau esu prakeikta, galbut net ragana. Kaip manote ar taip gali buti?


Kaip teigia teologai, prakeikimai egzistuoja, be tai labai retas reiškinys, o kad esi ragana, tai visiška nesąmonė. Ragana tampama tik tada, kai sąmoningai apsisprendžiama ja būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.14 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Lillit rašė:

siandien mane tiesog sokas istiko - nusizude drauges kaimynas, jaunas vaikinas.. is vakaro buvo uzejes pas ja i svecius, labai keistai elgesi, sake, kad jog mano, kad kazkas ji prakeike, nes viskas, ka daro, nesiseka, krenta is ranku, kad mire jau 4 jo artimiausi zmones per metus.. ka jus manot apie tokius dalykus?.. esate ka nors girdeje?


Esu girdėjęs panašų atvejį. Žmogui mirė du jo vaikai, o žmona žuvo autokatastrofoje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai