Santrauka: Ar verta mokytis?
Tema sukurta: 2014.06.07 22:38
2014.06.07 22:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ištikimiausia
Ištikimiausia
Naujokas
Visada žavėjausi Prancūzų kalbos grožiu. Nežinau kaip kitiems, bet man ji labai skambi.
Štai priežastis dėl kurios aš noriu mokytis šią kalbą- grožis..
Deja, mūsų mokykloje nėra Prancūzų kalbos pamokos, o tie, kurie ją mokinasi sako, jog tai tikras pragaras,- sunku išmokti, nauji garsai ir sunkiai tariami žodžiai.

Taigi, apgalvojau keletą dalykų. Kai kurie vertė pasistumti pirmyn ir ryžtis mokintis šią kalbą, bet kitos priežastis kėlė nerimą.

. Jei sunku išmokti Prancūzų kalbą su mokytojų pagalba, tai kaip išmokti pačiam?
. Prancūzų kalba šneka daugelis šalių: Prancūzijoje, Belgijoje, Šveicarijoje, Liuksemburge, Kanadoje. Yra ir kitų valstybių kalbančių būtent šia kalba: Marokas, Kambodža, Vietnamas, Laosas, Tunisas, Alžyras, bet nemanau, ar teks vykti į šias šalis. Ar verta mokytis?
. Manau, jog yra žargonų. Girdėjau situaciją, kad pažįstamas mokėsi Vokiečių kalbą, o nuvažiavęs į Vokietiją susišnekėti nebegalėjo, nes visi kalbėjo kitaip. Taigi manau, kad kiekvienoje šalyje yra tokių "suktybių".
. Bet, deja, nesu kantrus žmogus.. :D O tokiai kalbai reikia skirti labai daug laiko, kantrybės ir pastangų.

Ką manote jūs?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.08 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Mokinaus 10 metu mokykloje,geriau nepradek,nereikalinga ir sunki kalba,daug laiku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.08 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
labai grazi kalba, yra ten toks luzio taskas.. iki tol atrodo viskas painu, nesuprantama, o kai pereini ta luzio taska, supranti, kad prancuzu kalba labai aiski, paprasta ir lengva... iki to tasko gali but sunkoka.. bet kokia kalba pravers, kuo daugiau mokesi, tuo daugiau suprasi, atsivers pasaulis placiau...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.09 10:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Galima mokytis ir "nepraktiškų" dalykų, jei tau patinka, tai ir mokykis; o iki frankofoniškos Europos ne tiek jau ir toli, kodėl manai, kad niekada nenuvažiuosi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.15 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Faustute8
Faustute8
Patyręs
Man irgi grazi kalba,taciau manau sunki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.19 04:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zamegonas
Zamegonas
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

Mokinaus 10 metu mokykloje,geriau nepradek,nereikalinga ir sunki kalba,daug laiku


Kuom nepraktiska ? Puse afrikos prancuziskai kalba, prancuzija, dalis kanados , south asia vietu gali atrast kurie prancuzu dar kalba
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.06.19 14:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Viena pažįstama ponia taip pat bijojo, kad niekada neišmoks prancūziškai, bet kai nuvažiavo ir pagyveno du metus netoli Paryžiaus, tai išmoko puikiai ir dabar pati stebisi tų savo buvusių baimių. Tiesa, iki to jau gerai mokėjo vokiškai ir dar geriau angliškai, bet prancūzai žiauriai nemėgsta kalbėti tomis kalbomis, tai prisiėjo išmokti dar vieną kalbą ir dabar ta ponia praktiškai visame pasaulyje jaučiasi labai užtikrintai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.08.13 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monicmeyer
Monicmeyer
Pradedantysis
Mokiausi šios kalbos nuo 9 metų, tikrai nesigailiu, labai graži kalba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.25 11:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dovy
Dovy
Naujokas
Man asmeniškai prancūzų kalbos tarimas sunku, tai atbaido, ebt jai domina kalba tai įmanoma įveikti. Mano draugė mokėsi čia http://bit.ly/Colanguagekalboskursai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.05.30 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RugileRar
RugileRar
Pradedantysis
Gal turit pasiūlymų, kaip išmokti pačius pagrindus (tarkim A1) per porą mėn? Rugpjūtį važiuoju į Prancūziją ir neįsivaizduoju, kaip reiks ten susičiulbėt Šiaip kalba negąsdina - pačius pačius basicus moku ispanų, italų, lotynų+laisvai kalbu angliškai, tai žodžiai pareina iš tų kalbų, kiek pastebėjau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.06 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


medziotojas2
medziotojas2
Naujokas
aš tos kalbos moku gal tik porą žodžių....bet ne apie tai norėčiau rašyti.Kadangi teko truputėlį domėtis kultūros istorija,tai man gerai žinoma,kad ši kalba na prieš II pasaulinį karą turėjo daug didesnį vaidmenį.Net ir mūsų šalyje ši kalba inteligentų tarpe buvo populiarenė nei anglų,o net ir pokaryje vos ne kiekvienoje progimnazijoje buvo mokoma šios kalbos.Nors ir dabar mokinių egzaminai prasideda prancūzų kalbos egzaminu,bet populiarumas sumažėjęs....Gal kuris komentatorius logiškai pabandytų paaiškinti,kas lėmė PRANCŪZŲ KALBOS autoriteto mažėjimą? .....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.07 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
medziotojas2 rašė:

aš tos kalbos moku gal tik porą žodžių....bet ne apie tai norėčiau rašyti.Kadangi teko truputėlį domėtis kultūros istorija,tai man gerai žinoma,kad ši kalba na prieš II pasaulinį karą turėjo daug didesnį vaidmenį.Net ir mūsų šalyje ši kalba inteligentų tarpe buvo populiarenė nei anglų,o net ir pokaryje vos ne kiekvienoje progimnazijoje buvo mokoma šios kalbos.Nors ir dabar mokinių egzaminai prasideda prancūzų kalbos egzaminu,bet populiarumas sumažėjęs....Gal kuris komentatorius logiškai pabandytų paaiškinti,kas lėmė PRANCŪZŲ KALBOS autoriteto mažėjimą? .....


Sumenko Prancuzijos politine galia ir kartu juos prestizas tuo paciu ir prancuzu kalbos vis maziau reikejo todel ir krito juos autoritetas , o anglu kalba iskilo del JAV politines galios .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.12.03 00:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darbas2
Darbas2
Naujokas
Sveiki, gal turite savo rate mokančių prancūzų kalbą ir norinčių dirbti su pardavimais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai