Tema sukurta: 2015.07.15 01:06
2015.07.15 01:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Twoo
Twoo
Naujokas
Prasau padekite nanofermos zaidime tyrinejimu medyje,jau menesi laiko uzstrigau ties cukrine avale.Paspaudus tyrineti,ismeta isigyti ultragarso aparata,o veliau raso pabaibti voro darbus.Uzduotyse tokiu neturiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.17 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
Twoo rašė:
Prasau padekite nanofermos zaidime tyrinejimu medyje,jau menesi laiko uzstrigau ties cukrine avale.Paspaudus tyrineti,ismeta isigyti ultragarso aparata,o veliau raso pabaibti voro darbus.Uzduotyse tokiu neturiu...

Reiskia per greitai nori padaryti kai kurias uzduotis (gal uz auksa), daryk kitas uzduotis is eiles kol ateis tos uzduotys, su kuriu pagalba isigysi ultragarso aparata, o su kitu pagalba- voro darbus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.18 00:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Twoo
Twoo
Naujokas
Aciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.08.02 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ignas69
ignas69
Naujokas
kas juda greikciau kai kas lėciau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.14 01:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laimuze1
laimuze1
Naujokas
dingo mano kaimynu pagalba,niekas man nepadeda zaidime nano ferma,nera kaimynu pagalbos.as pas kaimynus lankausi o jie pas mane ne,dovanas dovanoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.14 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaimietė
kaimietė
Meistras
laimuze1359364 rašė:
dingo mano kaimynu pagalba,niekas man nepadeda zaidime nano ferma,nera kaimynu pagalbos.as pas kaimynus lankausi o jie pas mane ne,dovanas dovanoju

Turbut isjungta kaimynu lankymo funkcija. Pasitikrink ir isijunk,- neatsimusi nuo kaimynu antpludzio. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai