Santrauka: Ar verta pirkti?
Tema sukurta: 2014.10.27 18:41
2014.10.27 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijaB
AurelijaB
Naujokas
Sveiki, nusprendžiau pirkti naują telefoną. Man pagal technines charakteristikaspatiko Prestigio telefonai. Jie pagal mane gero dydžio, kamera irgi nebloga, autofokusavimas, Android OS taip pat neblogas, akumuliatoriaus talpa ir t.t. Bet labiausiai sužavėjo jų pigi kaina.Bet ar verta juos pirkti? Ar jie dažnai lagina? Ar greitai genda? Svarstau pirkti kurį nors iš šių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.27 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
Arba nepirk, arba pasiimk draudima kartu su tel. Totalus kinietiskas slamstas, kuriam daliu EU nera, is kinijos pristatymas iki 60 dienu, o lieciamo ekrano kaina kaip puse naujo telefono kainos + darbo kaina (remonto atveju).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.02 14:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijaB
AurelijaB
Naujokas
Na aš nežadu siųstis, Lietuvoje pirksiu, Mobiliojoje linijoje yra jų pirkti... Sakėt, kad Europoje Prestigio telefonų dalių nėra, ekrano remontas brangus, tai nejaugi jie taip greit genda, dūžta?
Esu turėjus du Samsung Galaxy telefonus, parduotuvėje sakė, kad jie geri, naujoviški, na vienu žodžiu puikūs, paskui pažiūrėjau, kad Kinijoje pagaminti ir jie... Abu po maždaug mažiau nei metų naudojimo pradėjo gesti, pakrovėjai nutrūko... Tai ypač nusivyliau Samsung išmaniaisiais...
O gal kas šiaip žinot nebrangių išmaniųjų (iki 500-600 Lt), kad baterija laikytų ilgai, kamera būtų kokių 8 MP, šiaip nelagintų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.02 15:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nusipirk Nokia. Už tokią kainą tikrai daug geresnis pasirinkimas.

Manau, kad Prestigio ar Samsung perka tik tie, kas savęs nemyli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.02 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meskiuukas
meskiuukas
Meistras
AurelijaB rašė:
Na aš nežadu siųstis, Lietuvoje pirksiu, Mobiliojoje linijoje yra jų pirkti... Sakėt, kad Europoje Prestigio telefonų dalių nėra, ekrano remontas brangus, tai nejaugi jie taip greit genda, dūžta?
Esu turėjus du Samsung Galaxy telefonus, parduotuvėje sakė, kad jie geri, naujoviški, na vienu žodžiu puikūs, paskui pažiūrėjau, kad Kinijoje pagaminti ir jie... Abu po maždaug mažiau nei metų naudojimo pradėjo gesti, pakrovėjai nutrūko... Tai ypač nusivyliau Samsung išmaniaisiais...
O gal kas šiaip žinot nebrangių išmaniųjų (iki 500-600 Lt), kad baterija laikytų ilgai, kamera būtų kokių 8 MP, šiaip nelagintų?

Apie siuntimąsį iš kinijos - aš kalbėjau apie dalių jiems siuntimąsį. Nesvarbu, ar ekranas suskils, ar liečiamasis ekranas, ar baterijos reikės, plokštė sušlaps. Liečiamąjį telefoną sugadinti šiandien galimybių marios, tik va suremontuoti jį jau bus labai iiiiilgas ir nepatikimas reikalas. Niekur normaliam pasaulyje daugiau nėra tokios markės kaip "prestigio" - tik posovietiniam ubagyne. Papasakosiu tik vieną epizodą - užsakiau prestigio (kinijoje tie ekranai eina visai kitiems kiniskiems tel, kokių gausi TIK kinijoje) tel ekraną iš kinijos - gavau po 2mėn - įdėjau - neveikia... istorijos pabaigą pasakoti ? ..... Turėk mintyje - jie traktuojami kaip vienkartiniai telefonai - iki pirmo gedimo.
Pabrėžiu - ekrano(vidinio/išorinio) skilimai, drėgmė plokštėje, išlūžę lizdai - NE GARANTINIAI ATVEJAI IR GARANTINIS UŽ DYKĄ NETVARKYS.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.06 08:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SvajoklePeleda
SvajoklePeleda
Naujokas
Aš naudojuosi Prestigio vos keletą savaičių, bet bent kolkas esu patenkinta. Aš manau, kad kiekvieno savi poreikiai ir kiekvienas savaip naudojimąsi telefonu supranta. Kad ir kaip smerktumėte aš nutariau surizikuoti bus kaip bus. O ir šiaip šiais laikais telefonų amžinų nėra manau, kad ir kokį išmanų telefoną nusipirksi geriausu atveju pora metų atitarnaus ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.10 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecia
Lukrecia
Meistras
Žmonės, kuris telefonas geresnis - Samsung S3 Neo ar LG Optimus L90 ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.10 19:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
kai nusipirkau lg,visi ėmė jį peikti dabar rinkčiausi samsung..kad tik nieks iš manęs nesijuoktų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.10 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
Pončikas rašė:

kai nusipirkau lg,visi ėmė jį peikti dabar rinkčiausi samsung..kad tik nieks iš manęs nesijuoktų


Visai pabludai boba? turiu LG G2 joks shitsungas neaplenkia... jet 4k filmuoja modintas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 00:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
jo,jo,mano panašios formos, tik baltas..tai labai jau iš manęs juokės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 00:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
Num pas mane tai telefonas isvis senukas-bet niekas is jo nesijuoke-tai gal cia ne telefone esme,jai jau visi taip is taves juokiasi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 00:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o gal esmė ta,kad nereikia priimti visko už gryną pinigą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 00:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gavrilovicius
gavrilovicius
Meistras
o tu pabandyk nepriimti visko uz gryna piniga ir tada paziurek ar vis dar juoksis ar jau nebe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
irgi idėja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.11 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shakespheare
Shakespheare
Patyręs
NA is prestigio as tai pat juokciaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.03.19 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lukrecia
Lukrecia
Meistras


Žmonės, kuris telefonas geresnis - Samsung S3 Neo ar LG Optimus L90 ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.19 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


romas43
romas43
Naujokas
gal kas žino kur gauti prestigio pap5450duo akumą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai