Tema sukurta: 2015.10.28 19:47
1 2 Toliau Paskutinis
2015.10.28 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Sveiki,

gal kas naudojate probiotinius valiklius ir galėtų pasidalinti įspūdžiais? Užmačiau čia tokius lietuviškus - "Biotos", verti dėmesio?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.10.29 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
o kodėl jie turėtų būt verti dėmėsio?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.21 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
O kodėl neturėtų? Biotos iš probiotinių visai neblogas variantas. Man vien tai, kad lietuviški didelis pliusas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.11.24 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
O ką tiksliai iš Biotos naudoji? Gal kurį rinkinį esi nusipirkus? Taip pigiau gaunas, ane?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.02 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
Rinkiniai turbūt pigiau gaunas. Aš pradžioj pirkau tik grindų valiklį ir universalų valiklį pabandymui, bet kadangi prigijo man šitie valikliai, tai dabar galvojų rinkinį nusipirkt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.04 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
čia kai žmonės neturi kur pinigų dėt..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.01.28 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Aš tai manau čia kai žmonės mąsto, domisi ir ieško geriausių opcijų, o ne perka pirmą lentynoj pasitaikiusį produktą, nuo kurio paskui oda lupas ir vaistam dar daugiau išleidžiama. Man tai Biotos išsigelbėjimas buvo, taip dermatitas rankas nuniokojo nuo tų chemijų, kad baisu pirštines nusiimt buvo ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.07 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KarolisMak
KarolisMak
Naujokas
Matai kokia naujiena, aš pirmą kartą girdžiu apie tokią priemonę kaip probiotiniai valikliai. Čia apie buitinę chemiją kalba eina, taip? galbojau, kad probiotikai tik vaistinėje būna ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.24 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Taip taip, kalba eina pie buitinę chemija. Iš esmės principas tas pats, kaip ir valgant kokia activia, tik veikia tavo aplinką, o ne žarnyno mikroflorą Esmė tokia, kad su paprastais valikliais paviršiai nuvalomi steriliai, bet tokia aplinka yra palanki veistis naujoms kenksmingoms bakrerijoms. Valant su Biotos paliekmas gerųjų abkterijų sluoksnis, kuris neleidžia daugintis blogosioms ir apsaugo paviršius savaitę laiko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.27 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
Kaži, ar gali būti taip, kad pradėjau mažiau sirgt dėl to, kad valiklius namie pakeičiau į Biotos? Nes kažkaip pastebėjqu, kad jau kurį laiką, tpfu tpfu tpfu, visai ligos nekimba, nors anksčiau pastoviai su varvančia nosim vaikščiojau. Pradėjau svarstyt, ką aš pakeičiau ar kas pasikeitė ir susimąsčiau, kad gal čia nuo tos apsaugos probiotikų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.06.30 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Gali būt, manau. Jei jau sumažėja bakterijų tavo aplinkoj, tai logiška, kad ir susirgt tikimybė mažesnė Įdomu šiaip, aš kažkaip visai neatkreipiau dėmesio į pokyčius susirgimo pradėjus Biotos naudot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.02 10:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Na su tomis bakterijomis ir perdaug negerai kai pradedi naudotis visur kur reikia ir kur ne cia kaip su antibiotikais kaip perdaug tai jau susergi nuo ju , o del varvancios nosies nuo valikliu tai cia daugiau del amoniako ar acto rugsties kurio dedama ir valiklius kad naikintu bakterijas ir valytu riebalus nuo pavirsiu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.08.02 04:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
Tai, alio, Biotos, kaip tik veikia, kaip "Activia" žarnom po antibiotikų - atstato optimalią mikroflorą. O paprasti valikliai - kaip antibai - viską išnaikina ir kas gero, ir kas blogo. Tu čia labai susipainiojai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.03 00:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Jo, man irgi atrodo kad čia gerokai susipainiota Būtent, kad Biotos yra su gerosiom bakterijom, kurių tikrai nebus per daug
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.04 21:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
koks tolkas valyt paviršių su bakterijom, wtf. aš noriu kad jis būtų švarus, o ne teršt vėl
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.03 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Abisala
Abisala
Pradedantysis
Tai buvo gi jau paaiškinta, kad Biotos yra su gerosiom bakterijom, kurios neleidžia atsirast blogosiom, kurios sukelia ligas ir t.t. Čia kaip ir su žmogaus organizmu - jei geri antibiotikus jie sunaikina organizme tiek visas blogas bakterijas ir virusus, tiek geras, todėl po jų reikia vartot probiotikus a.k.a. - gerasias bakterijas. Tai tas pats yra ir su probiotiniais valikliais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.31 17:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Nu žinokit nežinau, kaip ten su tom bakterijom, bet va jau metus beveik naudoju Biotos ir irgi atrodo, kad sergam mažiau Bent jau odos visokie alergizavimai, tai visai išnyko tikrai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.29 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Apsaugine
Apsaugine
Pažengęs
Dėl alergizavimų visiškai sutinku. Mano dėdienė seniai su psoriaze kankinasi ir jos rankos itin jautrios ir labai reaguoja į visas chemijas. Daviau pabandyt Biotos, tai sakė tikrai jaučias skirtumas. Nu bet tai nieko nuostabaus, kai kokybiškas produktas ir gers medžiagos naudojamos. Nes daugos sudėtį paskaičius nuostabu, kad apskritai nenusilupa oda žmonėm...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.09.29 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaitaitau
Vaitaitau
Pradedantysis
Jo, blemba, šiais laikais tiek brudo visokio gaunam norom/nenorom su visom chemijom ir net ir maistu... Reik bent kur galim rinktis sveikesnius/saugesnius produktus... Bet gerai, kad Biotos ir valo vis tiek normaliai, nes daznai tie sveiki produktai buna ne tokie efektyvus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.10.01 14:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
Abisala rašė:

Tai buvo gi jau paaiškinta, kad Biotos yra su gerosiom bakterijom, kurios neleidžia atsirast blogosiom, kurios sukelia ligas ir t.t. Čia kaip ir su žmogaus organizmu - jei geri antibiotikus jie sunaikina organizme tiek visas blogas bakterijas ir virusus, tiek geras, todėl po jų reikia vartot probiotikus a.k.a. - gerasias bakterijas. Tai tas pats yra ir su probiotiniais valikliais


1. Žmogus gerasias bakterijas gali gert negėręs, natūralus barjeras (rugščių, šarmų ir t.t.) neleidžia jom įsitvirtint. Tad tolko mažai ten tėra. nėra įrodymais pagrįstų rekomendaciijų jas gert.
2. Kaip galima kalbėt apie blogasias ir gerasias bakterijas, jei tai yra paviršiai? jei man ant odos pateks blogoji bakterija, kad ir kokia būtų, ji liks ant odos. ta prasme, kurios konkrečiai rūšys čia yra blogos? staf. aureus dažnais sukelia odos infekcijas kai patenka į žaizda ar pan. BET tai yra natūrali aplinkos bakterija, tai jei jūs bandot pakeist natūralią aplinkos florą kitomis ir vaidinat kad tai yra geriau?

Reklaminis triukas, nieko daugiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai