Santrauka: Moderatore, jei galit užeikite
Tema sukurta: 2016.11.03 21:10
2016.11.03 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


M0desTa
M0desTa
Didmeistris
Sveiki. Taigi, šiandien buvau prisijungusi prie savo superpanelės kaip įprastai. Dalyvavau dvikovose, ieškojau supermodelių. Tada įsijungiau kitą žaidimą (nanofermą) nes kažkada seniai šį žaidimą žaidžiau, bet nežinojau su kuria anketa žaidžiau (turiu dvi), tad atsijungiau ir prisijungiau prie antrosios. Deja, kai atsijungiau atsijungė ir mano superpanelė. Bandžiau prisijungti (jau išjungusi antrąjį žaidimą), tačiau vis neleido, išvaliau naršyklės istoriją ir slapukus, tačiau nieko. Po kelių minučių pabandžiau dar kelissyk, bet jau rašė kad neteisingi prisijungimo duomenys. Dėl visa ko pasikeičiau slaptažodį, tačiau vistiek neleido įeiti. Tada pabandžiau prisijungti per telefoną, įvedžiau el.paštą ir naująjį slaptažodį, bet man išmetė naują panelę. Nežinau kodėl ją sukūriau (vardas Pattricia). Dar po kelių minučių prie superpanelės galėjau prisijungti ir per kompiuterį, tačiau rodė naująją panelę. Kadangi jos nenoriu, tačiau norėjau patikrinti ar mano senoji panelė vis dar yra, prisijungiau prie savo pusseserės panelės, kurios duomenis žinojau (vardas berods evelinute). Įvedusi į paiešką savo panelės vardą ją radau, tačiau prisijungti neleido. Nežinau ką daryti, ar įmanoma kažkaip prie jos prisijungti? Panelės vardas M0desTa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.04 11:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AistėBriMA
AistėBriMA
Pradedantysis
Man ta pati problema. Panelės vardas - AistėBri. Man rodo, kad mano panelė jau yra. Susikūriau naują, kad pažiūrėčiau kas atsitiko. Naujos panelės vardas AistėBriAistė. Sutvarkykit tai. Aš noriu savo senos panelės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.04 11:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AistėBriMA
AistėBriMA
Pradedantysis
M0desTa rašė:

Sveiki. Taigi, šiandien buvau prisijungusi prie savo superpanelės kaip įprastai. Dalyvavau dvikovose, ieškojau supermodelių. Tada įsijungiau kitą žaidimą (nanofermą) nes kažkada seniai šį žaidimą žaidžiau, bet nežinojau su kuria anketa žaidžiau (turiu dvi), tad atsijungiau ir prisijungiau prie antrosios. Deja, kai atsijungiau atsijungė ir mano superpanelė. Bandžiau prisijungti (jau išjungusi antrąjį žaidimą), tačiau vis neleido, išvaliau naršyklės istoriją ir slapukus, tačiau nieko. Po kelių minučių pabandžiau dar kelissyk, bet jau rašė kad neteisingi prisijungimo duomenys. Dėl visa ko pasikeičiau slaptažodį, tačiau vistiek neleido įeiti. Tada pabandžiau prisijungti per telefoną, įvedžiau el.paštą ir naująjį slaptažodį, bet man išmetė naują panelę. Nežinau kodėl ją sukūriau (vardas Pattricia). Dar po kelių minučių prie superpanelės galėjau prisijungti ir per kompiuterį, tačiau rodė naująją panelę. Kadangi jos nenoriu, tačiau norėjau patikrinti ar mano senoji panelė vis dar yra, prisijungiau prie savo pusseserės panelės, kurios duomenis žinojau (vardas berods evelinute). Įvedusi į paiešką savo panelės vardą ją radau, tačiau prisijungti neleido. Nežinau ką daryti, ar įmanoma kažkaip prie jos prisijungti? Panelės vardas M0desTa.


Aš patikrinau ir tavo panelė vis dar yra, kaip ir manoji, tik nežinau, kam ji priklauso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.04 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Rašykite adresu superpanele@dr.lt
Laiške nurodykite problemą, panelės vardą, prisijungimo duomenis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.04 11:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KasmyroMafija
KasmyroMafija
Moderatorius
Rašykite adresu superpanele@dr.lt
Laiške nurodykite problemą, panelės vardą, prisijungimo duomenis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.11.04 14:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


M0desTa
M0desTa
Didmeistris
Viskas susitvarkė, dėkoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai