Tema sukurta: 2019.01.05 22:14
2019.01.05 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Greta382
Greta382
Naujokas
Kartu gyvenam 9 metus auginam du vaikus. Pradzioje buvo daug sunkumu bet isgyvenamom,o dabar vienas kitam tik priekaistus ir izedinejimus kalbam.Ar mes jau pavargom viens nuo kito? Jis didziausia savo laisva laika skiria draugam,o as turedama laisva minute noriu pabut isu juo. Jis sako,kad as durne ar panasiai, kad man nevisi namie,kadangi prasau daugiau laiko skirti man i rvaikam. Ar tai santykiu pabaiga? Kaip man elgtis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.06 01:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Gyvenimo eigoje visi po truputį keičiamės. Kartais į gerą pusę, kartais ne. Esate dar jauni, todėl tavo atveju galėtų pagelbėti psichoterapeuto konsultacija, bėda ta, kad tokių nemokamų konsultacijų kabinetų Lietuvoje kaip ir nėra, o ir eiti į juos žmonės nedrįsta. Arba gėdijasi. Ypač kai nesėdi ant pinigų statinės.

P.S. Santykius gražiai "užbaigti" visada sunkoka, bet naujus ir geresnius sukurti dar sunkiau. Daug sunkiau. Be to, auga vaikai, kaip jie? Ką pataria tėvai? Gal geriau galvoti, kaip "pagydyti" senuosius, jeigu dar įmanoma tai padaryti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.06 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Greta382
Greta382
Naujokas
Mano tevai senai issiskyre, o jo tevai gyvena pagal sena sterotipa jei apsizenijai tai visam laikui. Gal tas mane ir laiko su vyru, kadangi zinau ka reiskia gyventi be vieno is tevu ir nenoriu kad mano vaikai taip augtu. Noriu kad musu santykiai atgytu, bet nemanau kad jis to labai troksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.30 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rimtas27
Rimtas27
Naujokas
Galima pabandyti vyrą suinteresuoti, kad nebūt nuobodu šeimoje
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.30 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gerrmantas
Gerrmantas
Patyręs
Pagyvent atskirai pora savaitėlių jei vyras tavęs pasiilgs tapsit artimesni , o jei nieko neišeis , tai tuomet nelemta jums būt kartu ,pradėk ieškoti kito vyro .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.01.30 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ponaitissss
Ponaitissss
Pažengęs
O uzduok sau pati ta pati klausima, ar nenoretum daugiau su draugemis pabuti, pailseti nuo namu ir vaiku?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.04.28 15:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomas2145
Tomas2145
Naujokas
Jeigu nepavyksta isspresti patiems, gal verta pasikalbeti su psichoterapeutu, yra tokiu, kur veda poru terapija. Galiu patarti daiva@gestalt-terapeute.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.08.31 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigitas162
Sigitas162
Naujokas
Vyrai nesikeičia. Moteris turi, net sakyčiau privalo, vyrą priimti tokį, koks yra, arba ne. Trečio kelio nėra. Jeigu moteris negali susitaikyti su tuo, kad vyras daugiau laiko skiria draugams, o ne šeimai, šeimoje kyla skandalai ir kt., tai ženklas, kad santykiai ateityje ne gerės, o tik blogės, kol galop taps nepakenčiami
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.03 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Greta382 rašė:

Kartu gyvenam 9 metus auginam du vaikus. Pradzioje buvo daug sunkumu bet isgyvenamom,o dabar vienas kitam tik priekaistus ir izedinejimus kalbam.Ar mes jau pavargom viens nuo kito? Jis didziausia savo laisva laika skiria draugam,o as turedama laisva minute noriu pabut isu juo. Jis sako,kad as durne ar panasiai, kad man nevisi namie,kadangi prasau daugiau laiko skirti man i rvaikam. Ar tai santykiu pabaiga? Kaip man elgtis?


Mano manymu-tai pabaigos pradžia.Klausimas tik,kiek dar laiko autorė ištvers.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.03 12:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Blussa rašė:[/i

Be to, auga vaikai, kaip jie? Ką pataria tėvai? Galgeriau galvoti, kaip "pagydyti" senuosius, jeigu dar įmanoma tai padaryti.


Vaikai,matydami tokius santykius,tik kenčia.Tai lemia jų norą dingti iš tokių namų kuo greičiau ir kuo toliau.
Net "apgydžius"santykius,jie liks šalti.Bus du svetimi žmnės po vienu stogu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.03 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Greta382 rašė:

Mano tevai senai issiskyre, zinau ka reiskia gyventi be vieno is tevu ir nenoriu kad mano vaikai taip augtu.

Yra žinojimas,ką reiškia augti be vieno iš tėvų,bet nėra žinojimo,ką reiška gyventi besiriejančioje šeimoje.
Jei būtų tekę pačiai tai išgyventi,tai net nekiltų klausimas,kurį variantą pasirinkti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.03 13:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Šviesoje
Šviesoje
Didmeistris
Sigitas162 rašė:

. Moteris turi, net sakyčiau privalo, vyrą priimti tokį, koks yra, arba ne. Trečio kelio nėra.






Normalius santykius kurti privalo abu.
Moteris JAU neprivalo rinktis kančios,nes gali rinktis pilnavertį gyvenimą.O jei pasirinko kentėti,tai tuomet neturėtų skųstis,kad NE GYVENO,NES PASIAUKOJO.

Vienintelis aukos vertas dalykas yra vaikai.Tai motinai yra privaloma,kol vaikai nesuauga.
O ar reikia suaugusius dar popstyt-kiekviena sprendžia pati.Kai kurios,užauginę perpopstytus-nuo jų kenčia,bet negali nustot aukotis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.04 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laisvė3
Laisvė3
Naujokas
Jeigu jis tave vadina durne ir pan. - tai jau psichologinis smurtas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.11 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sigitas162
Sigitas162
Naujokas
Laisvė3 rašė:

Jeigu jis tave vadina durne ir pan. - tai jau psichologinis smurtas.


Psochologinis smurtas apibrėžiamas kaip kito žmogaus žeminimas, menkinimas, įžeidinėjimas, grasinimai, bandymas jį kontroliuoti, rodyti savo valdžią. Jeigu šio smurto aukos savigarba žema, tai ji nesugebės nustatyti griežtas ribas ir neleisti sutuoktiniui „lipti ant galvos".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.12 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Povilas284
Povilas284
Naujokas
Skaityk tu jau su vaikas gyveni be jo , nes jum laiko jis neskiria
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.09.12 00:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Povilas284
Povilas284
Naujokas
Skaityk tu jau su vaikas gyveni be jo , nes jum laiko jis neskiria
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai