Tema sukurta: 2016.02.16 13:57
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
2016.12.17 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Acarya rašė:

Nuo jūsų matymo ar galvojimo, jog žmogus tėra piktas, zodiako ženklas tikrai įtakos neturi.
Kuo tikėti, ko norėti bei ko ir kaip siekti - tai yra jūsų pasirinkimo ir Tiesa ir Laisvė!

Netikrai turi .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.16 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jovita14
Jovita14
Naujokas
oziaragis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.17 08:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
manau kad ziauriausi yra Skorpionai, pikciausi - Avinai, bjauriausi - Oziaragiai, laisviausi - Sauliai, jautriausios - Zuvys, neapsisprendziantys - Svarstykles, padeje - Vandeniai, darbsciausi - Jauciai, inoringiausi - Liutai, pedantai - Mergeles. tokia mano nuomone, jei ka pamirsau, atsiprasau !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.18 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
fxx3 rašė:

manau kad ziauriausi yra Skorpionai, pikciausi - Avinai, bjauriausi - Oziaragiai, laisviausi - Sauliai, jautriausios - Zuvys, neapsisprendziantys - Svarstykles, padeje - Vandeniai, darbsciausi - Jauciai, inoringiausi - Liutai, pedantai - Mergeles. tokia mano nuomone, jei ka pamirsau, atsiprasau !
Tai kuriam zodiakui pats save priskiri ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.18 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Alvydas93 rašė:

fxx3 rašė:
manau kad ziauriausi yra Skorpionai, pikciausi - Avinai, bjauriausi - Oziaragiai, laisviausi - Sauliai, jautriausios - Zuvys, neapsisprendziantys - Svarstykles, padeje - Vandeniai, darbsciausi - Jauciai, inoringiausi - Liutai, pedantai - Mergeles. tokia mano nuomone, jei ka pamirsau, atsiprasau !
Tai kuriam zodiakui pats save priskiri ?


Jis 100 %-tinis Beveik vienintelis nepaminėtas! Toks pastebėjimas!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.20 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manajame
manajame
Pradedantysis
fxx3 rašė: pikciausi - Avinai, inoringiausi - Liutai,


Kažkaip tai keistai atrodo, nes anot astrologų Avinams tinka į porą Liūtai. Tada ne būvimas kartu, o kančia.
Nepripažįstu suderinamumų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.03.21 22:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
manajame rašė:

Kažkaip tai keistai atrodo, nes anot astrologų Avinams tinka į porą Liūtai. Tada ne būvimas kartu, o kančia.

Nepripažįstu suderinamumų.


tikti tai gal ir tinka, kazkam. gal neduzta ten lekstes ir neskraido saukstai su sakutem, bet kur visa kita, a ? liutai, kobros ir gyvates
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.04 08:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Antanas59
Antanas59
Naujokas
As nesu tikras bet skorpijonai su avinais visada greitai uzsidega
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.04 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


svli
svli
Pradedantysis
Kokį gyvūną pabudini, su tokiu ir turi reikalą

Štai šitaip apie mane rašo - "Esate labai patrauklus(-i). Esate žavingas, dvasingas ir įkvepiate kitus. Jums patinka gražūs drabužiai, papuošalai. Mėgstate blizgesį ir nesate nuskriaustas(-a) priešingos lyties atstovių(-ų) dėmesio. Romantika, švelnumas - visa tai patinka kitiems. Galima sakyti, kad esate labai populiarus(-i) tarp žmonių, tačiau neskirkite tam pernelyg daug dėmesio".

Didžiausia nesąmonė, kokią dar begalima buvo parašyti apie mane. Galėčiau iš tų visų dalykų apie save, ką ten rašo, pasakyti, kad esu dvasinga. O tai tinka ir kitiems ženklams.
Taip kad, - auklėjimas, socialinė padėtis, išprusimas, tikslai, siekiai lemia tarpusavio santykius.
Nežiūrėkite į visokius tuos zodiako ženklus ir susitikinėkit ieškodami sau antros pusės.

O pyktį galima pabudinti kiekviename ženkle. Kaip sakoma - ko nori, tą ir gauni
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.13 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


refedsasd
refedsasd
Naujokas
nesamone veziai ilgai nemoka pykti ,jie atleidzia ,bet nepamirsta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.18 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Netiesa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.19 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alvydas93
Alvydas93
Patyręs
Philosopher rašė:

Netiesa.
Ne tiesa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.06.20 09:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
refedsasd rašė:

nesamone veziai ilgai nemoka pykti ,jie atleidzia ,bet nepamirsta


ir patinka taip visa gyvenima grauztis ? o kas pyksta, tam ragai dygsta, kaip taisykle.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.07 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darkness
Darkness
Didmeistris
fxx3 rašė:
manau kad ziauriausi yra Skorpionai, pikciausi - Avinai, bjauriausi - Oziaragiai, laisviausi - Sauliai, jautriausios - Zuvys, neapsisprendziantys - Svarstykles, padeje - Vandeniai, darbsciausi - Jauciai, inoringiausi - Liutai, pedantai - Mergeles. tokia mano nuomone, jei ka pamirsau, atsiprasau !


dėl pirmų trijų labai pritariu, nors aš ir esu ožiaragis :D jautriausi man atrodo vėžiai, dar gal svarstyklės, beje, svarstyklių ženklo žmonės visada patrauklūs būna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.08 08:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
Darkness rašė:

jautriausi man atrodo vėžiai, dar gal svarstyklės, beje, svarstyklių ženklo žmonės visada patrauklūs būna


nezinau, svarstykles kazin ar patrauklios jau taip, gal tik aukstos pagrinde. vesti reikia is meiles, o tas patrauklumas tai buves nebuves. bet siaip (iprastai), beabejo kad kiti genai traukia labiau, todel kokios angles, itales ar ispanes dazniausiai daugumoje buna patrauklesnes. bet cia kaip ir su veisliniais sunimis, kam ko reikia, ar tikslas yra isgryninti rase ar veisle, ar tiesiog pasigerinti vienus genus, bet pasibloginti kitus (tarkim karstam klimatui), atitinkamai keiciasi ir isvaizda, tad megapoliuose (kur didelis rasiu ir tautybiu maisymasis) dazniausiai grazios merginos negimsta, o jei ir buna, tai dazniausiai atvykusios is atokesniu vietoviu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.07.09 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darkness
Darkness
Didmeistris
man patrauklumas tai nebūtinai tik idealios struktūros veidas ar figūra, aš manau, kad patrauklus žmogus, tai tiesiog toks, kuris atrodo tvarkingai, higieniškai, turi stiliaus pojūtį ir daugmaž neblogus veido bruožus, tokie dalykai kaip aukštis, figūra, rasė man nerūpi, čia jau kaip kam, man svarstyklių tiek vyrai, tiek moterys patrauklūs, gal dėl to, kad tai žmonės, kuriems grožis svarbu, tai ir patys stengiasi tokie būti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.15 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RENATA230
RENATA230
Naujokas
mazilele rašė:

pikciausia yra moteris pries menesines ir vyras negaves meiles
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.15 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RENATA230
RENATA230
Naujokas
Gal norėjote pasakyti, "vyras negavęs sekso"....Meilė kaip ir laimė, nėra gaunama. Ji yra mumyse, tačiau ego užblokuoja meilės pasireiškimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.24 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aušra114
Aušra114
Naujokas
liutas pikciausias yra kiek pazystu zmoniu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.08.24 09:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
RENATA230 rašė:

..Meilė kaip ir laimė, nėra gaunama. Ji yra mumyse, tačiau ego užblokuoja meilės pasireiškimą


laime ateina kartu su meile. aisku gaila kad vyrai negali myleti visu mergiociu kartu
o tai jus negavot antru pusiu ? ne, visi jus esat tureje antras puses, kiti ar kitos dar gal ir po desimt. be antru pusiu jus neisgyventumet, tai yra neimanoma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai