Santrauka: Padiskutuokime.
Tema sukurta: 2012.07.05 10:26
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2012.07.05 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SalamanKe
SalamanKe
Pradedantysis
Sveikučiai, taigi ilgai atrodo ieškojau ir neradau būtent paliestos šios temos. Tad padiskutuokime apie rasizmą.

Koks jūsų požiūris į kitataučius ? Kokia jūsų nuomonė apie tuos kurie smerkia kitos odos spalvos, religijos , kultūros žmones ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Toleravimas yra išsilavinusių žmonių bruožas. Tuo viskas ir pasakyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Kitatautis, kitataučiui nelygus. Asmeniškai man yra dzin, kokios tautos atstovas, aš žiūriu į asmenybę.
Bet mane siutina, kai tas rasizmas kaišiojamas kiekviena proga. Gaunasi, kad tu neturi teisės reikšti nepasitenkinimo, jei jo taikinys - kitatautis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Arminas rašė:
Toleravimas yra išsilavinusių žmonių bruožas. Tuo viskas ir pasakyta.

Bet nereikia painioti toleravimo su abejingumu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
Man asmeniškai anksčiau jie net patikdavo (ne dėl kokių nors religinių priežasčių, o greičiau dėl išvaizdos), ypač tamsiaodės moterys, bet metai bėga, skoniai keičiasi. Dabar net vengiu rudakių žmonių, kažkaip atbaido. Tuos kuriuos pažįstu ilgą laiką, tai prieš juos nieko neturiu, o kiti man tiesiog nepatinka. Žodžiu dabar neišrišiu besisukančios minties, bet esmė tame, kad tegu jie sau gyvena, bet prie manęs nelenda.
Kas liečia "toleravimas - išsilavinusių žmonių bruožas" - tai gal tik iš dalies, gali būti ir neišsilavinęs ir toleruoti ir atvirkščiai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pati mielai pasitaikius progai bendrauju su sau įdomiais kitataučiais, kaip bendraučiau su sau įdomiais lietuviais. Į rasistus reaguoju neigiamai, šalia rasistų jaučiuosi nesaugiai ir negalėčiau bendrauti su rasistu, net nacionalizmas man koktus, kaip ir bet koks išankstinis nusistatymas.

Beje, visai neseniai šia tema žiūrėjau tokį realistišką filmą, tai gal besidomintiems ta tema būtų įdomus: http://www.youtube.com/watch?v=mCWqSHr2QU0
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SalamanKe
SalamanKe
Pradedantysis
JoyFool rašė:

Pati mielai pasitaikius progai bendrauju su sau įdomiais kitataučiais, kaip bendraučiau su sau įdomiais lietuviais. Į rasistus reaguoju neigiamai, šalia rasistų jaučiuosi nesaugiai ir negalėčiau bendrauti su rasistu, net nacionalizmas man koktus, kaip ir bet koks išankstinis nusistatymas.



Beje, visai neseniai šia tema žiūrėjau tokį realistišką filmą, tai gal besidomintiems ta tema būtų įdomus: http://www.youtube.com/watch?v=mCWqSHr2QU0



Peržiūrėjau, tikrai šaunus filmas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Is per dideles puikybes kyla jausmas rusiuoti, jei zmogus vidumi suvoktu paprasta ir akivaizdu fakta, kad mes esam vienumoij tada rasizmas ar bet koks diskriminavimas yra neimanomas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius


Manau, viskas tuo ir pasakyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, bet tradicinis požiūris neretai būna štai toks: http://de.webfail.at/image/jeder-verdient-es-gleich-behandelt-zu-werden-fail-bild.html
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 12:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
We're all made of star-stuff.

Nuff said.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Aš pagyvenusi juodaodžių rajone pusę metų, grįžau į Lietuvą pakankamai rasistinių pažiūrų. Gal ne tiek "White Power" idėjine linkme, bet... Kaip į čigoną retas kuris žiūriu be išankstinio nusistatymo, taip aš į juodaodį. Negaliu savęs perlipti ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 13:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
Nedaug susidūręs, tai negaliu pasakyti, šiaip nelabai maišo ir neignoruoju.. Bet biški gaila kai nemažai liaudies tokie kažkokie priešiški, kas svarbiausia dėl kažkokių rezultatų, vienos ar kitos situacijos, o ne visumos..
"Pralaimėjome nygeriams" - ryte skaitau kas koks penktas komentaras kur nepažiūrėsi naujienos apie ateinančią olimpiadą..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
anticaca rašė:

Aš pagyvenusi juodaodžių rajone pusę metų, grįžau į Lietuvą pakankamai rasistinių pažiūrų. Gal ne tiek "White Power" idėjine linkme, bet... Kaip į čigoną retas kuris žiūriu be išankstinio nusistatymo, taip aš į juodaodį. Negaliu savęs perlipti ir tiek.


Tokiu pat rasistiniu nusistatymu kaip apie juodaodzius, cigonus ir t.t. Galima taikyti ir baltaodziam, nes mes dazniausia rase,tauta,vertinam pagal kazkieno padarytus darbus, pagal harakteristika,mentalieta ar ivairiausius tautos bruozus, kurie mum yra nepriimtini. Bet tas nepriimtini - tai viso labo musu vertinimo pasekmes. Gyvenime niekados nebuna atsitiktinumu, ir jeigu tu atsidurei tokioi vietoi kuri neatitiko tavo ideologijos, kitaip sakant yra neviskas taip kaip turetu buti, reiskiasi tai jau zeklas, kad esi per daug uzikabinusi prie isorinio tobulumo modulio. O kai tik zmogus suidealizuoja tobuluma, jis butinai turi patirti haosa, ir tobulumo zmogus turi ieskoti viduje, harmojina, meile, ir t.t. o ne isoreje. Musu isore, aplinka yra antraeilis aspektas, bet jis yra geras veidrodis musu vidines busenos. Todel kaip sakiau per vieningumo suvokima, per meile visumai, mes turime griauti savo rasistinius bei diskriminuojancius isitikinimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Viską aš žinau Žinau, kad ir vorai reikalingi, bet jie man vis tiek nepatinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Tolerancija ;DDD Koks baisus žodis. Kaip techno sakė, labai jau mėgsta piknaudžiaut tuo "rasizimu". Jeigu mane koks negras asmeniškai įžeistų ir aš jam pystelčiau į snuky ko gero baigtūsi taip kad aš jį užpuoliau dėl rasės.

Aš esu kategoriškai prieš visokius rudžius tarkim Lietuvoj. Jau vien iš kitų valstybių praktikos galim matyt ką jie yra pridirbę: Prancūzija, Anglija, Vokietija, Norvegija... Jie veisiasi kaip triušiai, bet taikytis prie aplinkos kurioje gyvena ir prie tos šalies visuomenės visai nenori. Vaikšto su čiadrom, kuriasi getai ir tt.

Čia yra rimta problema ir reik ją spręst, o ta tolerancija, galiausiai nuves iki to, kad savo šaly valdžia turės negras ir ne jis turės taikytis prie tavęs o tu prie jo. Kai kuriuose šalyse jau tai vyksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Tolerancija ;DDD Koks baisus žodis. Kaip techno sakė, labai jau mėgsta piknaudžiaut tuo "rasizimu". Jeigu mane koks negras asmeniškai įžeistų ir aš jam pystelčiau į snuky ko gero baigtūsi taip kad aš jį užpuoliau dėl rasės.



Aš esu kategoriškai prieš visokius rudžius tarkim Lietuvoj. Jau vien iš kitų valstybių praktikos galim matyt ką jie yra pridirbę: Prancūzija, Anglija, Vokietija, Norvegija... Jie veisiasi kaip triušiai, bet taikytis prie aplinkos kurioje gyvena ir prie tos šalies visuomenės visai nenori. Vaikšto su čiadrom, kuriasi getai ir tt.



Čia yra rimta problema ir reik ją spręst, o ta tolerancija, galiausiai nuves iki to, kad savo šaly valdžia turės negras ir ne jis turės taikytis prie tavęs o tu prie jo. Kai kuriuose šalyse jau tai vyksta.


O kiek baltaodziai, uzeme valdzios, ir kiek diskriminuoja kitas rases kad ir vienas is ju esi tu? kas baltaodziam dave teise viska valdyti? jei jau taip is rasistines puses kalbant?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
teisingai! - atiduok savo darbo/studiju vieta kokiam negrui! - niefig tau cia kazka turet )))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 15:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Godulys rašė:

teisingai! - atiduok savo darbo/studiju vieta kokiam negrui! - niefig tau cia kazka turet )))))


Mes visi turime teise i gyvenima, ir nei musu spalva, nei intelektas, nei uzkariautos teritorijos, nei uzemamos pareigos, ir t.t. neduoda mum teises atimineti is kazko tokia galimybe. Baltaodziai ilga laika buvo nusprende kad jie turi tokia teise atimineti is juodaodziu,ar kokiu kitokiu.Ir visada lazda turi du galus, as ju agresija visishkai pateisinu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.05 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
o as nepateisinu - agresija yra agresija ir pofig kas ja naudoja. Jei tu pateisini juodaodziu agresija siandien uz tai, kas buvo net ne vakar, o uzvakar ar dar anksciau, turetum suvokti, jog turesi pateisinti ir baltaodziu agresija pries juodaodzius rytoj, kuri atsiras kaip atsakas i siandienos juodaodziu agresija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai