Santrauka: Gal atsiras, sergančių šia liga
Tema sukurta: 2007.07.03 17:59
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2014.11.17 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasarasarasa
rasarasarasa
Naujokas
Sveiki. Mano mama serga artritu, skausmai kojose, pėdose. Klaipėdoje gydytojai nesugeba padėti, todėl noriu prašyti jūsų pagalbos... rekomenduokite gerą reumatologą Kaune.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.11.17 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


rasarasarasa
rasarasarasa
Naujokas
Sveiki. Mano mama serga artritu, skausmai kojose, pėdose. Klaipėdoje gydytojai nesugeba padėti, todėl noriu prašyti jūsų pagalbos... rekomenduokite gerą reumatologą Kaune.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.29 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrecija123
lukrecija123
Pradedantysis
O šios ligos atveju koks sąnarių gydymas yra skiriamas? Ar nėra gydymo? Yra tik galimybė sumažinti simptomus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.10 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vasare1
Vasare1
Naujokas
Kaip ji įveikė šią liga?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 03:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sida3
sida3
Naujokas
labai noreciau suzinoti apie reumatoidini artrita jau metai sergu ir dideli skausmai kankina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 03:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sida3
sida3
Naujokas
pas mane reumatoidinis artritas irgi nieko gero nepagydoma sedziu ant vaistu jau daug ka isbandziusi .oliga nelabai pasiduoda gydymui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 03:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sida3
sida3
Naujokas
pas mane reumatoidinis artritas irgi nieko gero nepagydoma sedziu ant vaistu jau daug ka isbandziusi .oliga nelabai pasiduoda gydymui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.02.02 04:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
sida3 rašė:

labai noreciau suzinoti apie reumatoidini artrita jau metai sergu ir dideli skausmai kankina.


butinai naudokite vaistus, jie gal ir nera tobuli, bet bent jau vis sis tas. tai siu platumu (klimato) liga. gal bandykite persirasyti pas kita gydytoja, nes buna, kad gydytojai bando prastumti kartais nelabai veikiancius vaistus.
pries milijonus metu zmogus gyveno vidutiniskai iki 27 metu, ir tikrai ne Siaures salygomis, tad visi sie dalykai nespedavo pasireiksti. bet siaip, vienintelis mano galva, variantas - isvaziuoti gyventi i tarkime Prancuzija, kur jau ne Siaures klimatas. prastesniu variantu i Vokietija, Danija, Anglija.
nes sanariu ligos yra berods pagrindine savizudybiu priezastis Lietuvoje pagyvenusiu zmoniu tarpe.
kodel gi zmones pvz. taip masiskai emigruoja is Lietuvos, o gi vieni galbut del pinigu, bet kiti del klimato ir t.t. o sugrizta cia tik vasara atostogu. siomis siaurinemis salygomis gyvena tik ruoniai, baltos meskos, pingvinai ir labai nedidele zmonijos dalis, vos vienas procentas Zemes gyventoju. prastesnis klimatas tik Norvegijoje, Svedijoje, Suomijoje, Grenlandijoje ir Sibire.
praejusia savaite pranese, kad svedai masiskai emigruoja gyventi i karsto klimato valstybes (JAV, Ispanija) .
pardavus buta Lietuvoje, manau tikrai galima nusipirkti kokia lusna Ispanijoje, svarbu tik pensija pervestu i saskaita ir viskas. o visa gyvenima kesti skausmus - tai jau ne gyvenimas. jau kai sanarius maudzia, tai ten per viena diena is proto galima issikraustyti nuo skausmo. jokie ten fastum geliai ne is tolo neveikia. riebaluokis ten kiek nori
man ir kazkada gyde pusantro menesio plauciu uzdegima, prasidejo salutiniai efektai, tai suprates, kad nieko nebus, tiesiog nuejau i paprasta vaistine ir paklausiau ka daryt, senyva moteriske dave paprastu rusisku vaistu 10 kartu pigesniu, tai susileidau ir viskas praejo per kelias dienas. nuo to karto plauciu uzdegimu nesu sirges, jau daug metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.03.09 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


meli1
meli1
Naujokas
Sveiki,pas mane reumatoidinis artritas,gyditojai negalejo pagelbeti.Suradau Prancuzu produktus,nes ieskojau kas mane isvaduotu nuo skausmu, idedu nuoroda ziurekite produkta Flex.
http://system.myhappyco.com/shop/categories/1,0,products.html
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.01 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sergejus59
sergejus59
Naujokas
Mano mergina sirgo artritu 20 metu vartojio vaistus nuo skausmo, visi žino kad neįmanoma kovoti su ta liga, be to ji turi medižinos išsilavinimą, bet aš nesutikau su tokia situacija ir suradau kaip galima laimėti kovoje, rezultatas dabar ji jau kelis metus ne naudoja vaistų ir gyveno be skausmo, ne žiūrint į tai kad kai kurie sąnariai sugadinti. Galiu pasidalinti kaip tai pavyko pasekti. Mano Tel +37067534745
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.01 12:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sergejus59
sergejus59
Naujokas
Mano mergina sirgo artritu 20 metu vartojio vaistus nuo skausmo, visi žino kad neįmanoma kovoti su ta liga, be to ji turi medižinos išsilavinimą, bet aš nesutikau su tokia situacija ir suradau kaip galima laimėti kovoje, rezultatas dabar ji jau kelis metus ne naudoja vaistų ir gyveno be skausmo, ne žiūrint į tai kad kai kurie sąnariai sugadinti. Galiu pasidalinti kaip tai pavyko pasekti. Mano Tel +37067534745
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.03 17:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
intymaus nesiūlyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.08 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darius82
darius82
Naujokas
Labas,gydimas nera labai brangus ir visai nesudetingas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.10.08 12:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


darius82
darius82
Naujokas
Labas,si liga nemaloni,bet jos gydimas nera labai brangus ir sudetingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.21 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eluna
Eluna
Naujokas
Reumatoidinis artritas susijes su chronisku uzdegiminiu procesu. Cia reikia tvarkyti visa sistema, kuri yra issiderinusi. Tai daro kanabinoidai, augalinis produktas, ne chemija- efektyvu ir ju vartoti nuolatos nereikia. Jeigu reikia pasikonsultuoti, mano tel. 8 644 54595.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.21 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Eluna rašė:

Reumatoidinis artritas susijes su chronisku uzdegiminiu procesu. Cia reikia tvarkyti visa sistema, kuri yra issiderinusi. Tai daro kanabinoidai, augalinis produktas, ne chemija- efektyvu ir ju vartoti nuolatos nereikia. Jeigu reikia pasikonsultuoti, mano tel. 8 644 54595.
Kitaip kanapes ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.12.21 23:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vėjuota1
Vėjuota1
Meistras
Konabinoidai? Po jų suprasi, kad iki jų vartojimo problemų ir neturėjai, o po pavartojimo melsiesi, kad tik lygtinumą gautum, jeigu dar čia pastumdysi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.09 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eluna
Eluna
Naujokas
Tamsta esate siaubingai atsilikes ir neispruses... Pagoogl'inkite zodi "CBD"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.01.10 00:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Eluna rašė:

Tamsta esate siaubingai atsilikes ir neispruses... Pagoogl'inkite zodi "CBD"

Kanabinoidai arba kanapės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.24 16:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


palatti
palatti
Naujokas
Laba diena, gal galite pagelbeti ir suprasti , kaip veikia kanabinoidai? Draugas serga artritu, skauda ir tinsta jam ir rankas ir kojas ir nugara kartais. Kol gydytojau surado kas jam yra, praejo nemazai laiko, gere ivairiuos vaistus ir nuo skausmo ir nuo uzdegimo, bandeme daug ka, dareme kompresus su biciu pikio, tepem ivairiais tepaliukais. Kai jam nustate jog tai atritas, prirase stipriu vaistu, juos reikia gerti vos ne visa gyvenima :( geriant vaistus, skausmas ir tinimas praeina, bet nustojus gerti vaistus skausmai sugrista, vaistai labai stiprus ir gali pazeisti kitus organus. Rade jusu zinute, norime prasyti, kad pagelbetumete, busime dekingi uz bet kokia informacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai