Santrauka: apie ilgus santykius ir naują meilę
Tema sukurta: 2016.07.19 00:22
2016.07.19 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Undinė8
Undinė8
Naujokas
Sveiki,

jau šeštus metus esu su vienu vyru, kurio nebemyliu jau tikrai apie metus laiko (gal ir daugiau). Tik nežinau kodėl vis dar esu su juo ir kodėl vis negaliu jo palikti? Žinoma, šiuo metu jis visiškai mane išlaiko, tačiau ne čia bėda. Gal kiek baisiau man jam tiesiai šviesiai pasakyti, kad viskas išeinu ir nebemyliu tavęs. Dėl mano jausmų - manau jog jis įtaria, tačiau nėra užtikrintas. Beje, sekso beveik nėra. Tiesiog jis manęs nebetraukia (tiesa jis mano pirmas vyras), o ir jei būna tai iš kažkokios pareigos ar dar velniai žino ko..
Kitas dalykas - sutikau savo gyvenimo kely kitą vyrą, kuris iš pat pradžių baisiai mane pradėjo traukti sekso atžvilgiu. Tiesiog taip baisiai norėjau šito vyro, kad net negaliu nupasakoti žodžiais to jausmo... po kurio laiko supratau, kad ir jis baisiai trokšta to. Tai ir atsidaviau.. ir taip metus laiko. Susitikimai tik dėl sekso ir nieko rimčiau. Jis nenori, o aš baisiai įsimylėjau ir net nežinau ką daryti. Ką daryti su dabartiniu? ir su naujuoju vyru???
P.S. davai be smerkimų. Aš labai rimtai prašau patarimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.19 01:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Taip ir toliau,tegul durnelis islaiko,o su naujuosu eik ant svenciu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.19 11:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Undinė8
Undinė8
Naujokas
ot požiūris
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.21 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
O.T.: kadangi Donatas pamiršo pirmąjame atsakyme pacituoti autorinį postą pilnumoje, kad sukūrėjui susisarmatijus ir ištrynus klausimą, neliktume diskutuojančių su savimi durnių vietoje, tai cituoju visą tekstą
eddamber rašė:Sveiki,jau šeštus metus esu su vienu vyru, kurio nebemyliu jau tikrai apie metus laiko (gal ir daugiau). Tik nežinau kodėl vis dar esu su juo ir kodėl vis negaliu jo palikti? Žinoma, šiuo metu jis visiškai mane išlaiko, tačiau ne čia bėda. Gal kiek baisiau man jam tiesiai šviesiai pasakyti, kad viskas išeinu ir nebemyliu tavęs. Dėl mano jausmų - manau jog jis įtaria, tačiau nėra užtikrintas. Beje, sekso beveik nėra. Tiesiog jis manęs nebetraukia (tiesa jis mano pirmas vyras), o ir jei būna tai iš kažkokios pareigos ar dar velniai žino ko..
Kitas dalykas - sutikau savo gyvenimo kely kitą vyrą, kuris iš pat pradžių baisiai mane pradėjo traukti sekso atžvilgiu. Tiesiog taip baisiai norėjau šito vyro, kad net negaliu nupasakoti žodžiais to jausmo... po kurio laiko supratau, kad ir jis baisiai trokšta to. Tai ir atsidaviau.. ir taip metus laiko. Susitikimai tik dėl sekso ir nieko rimčiau. Jis nenori, o aš baisiai įsimylėjau ir net nežinau ką daryti. Ką daryti su dabartiniu? ir su naujuoju vyru???
P.S. davai be smerkimų. Aš labai rimtai prašau patarimo

O dabar kaip ir patarimas:
Kai tavo mulkis viską sužinos, bus didelis triukšmas ir vistiek be skyrybų neapsieisi. Gal geriau padėk tašką iš karto, mažiau varginsitės. Arba daryk taip, kaip Donatas pataria ir nesiparink, ir būk nusiteikusi, kad adata iš maišo vis tiek anksčiau ar vėliau išlys ir skaudžiai bakstelės į subiniuką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.21 17:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fxx3
fxx3
Didmeistris
renkasi moterys, o ne vyrai, tai praktiskai jokiu pasekmiu nebus nuo to, ar dabar suzinos, ar veliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.21 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
fxx3 rašė:

renkasi moterys, o ne vyrai, tai praktiskai jokiu pasekmiu nebus nuo to, ar dabar suzinos, ar veliau.



Sorry braliux,tie patys pasikartojimai,bobos renkasi o ne vyrai,jau ikyrejo.Jei nesugebi jokios panikes sudomint,pats kaltas,ne kas kitas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2016.07.22 02:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Undinė8
Undinė8
Naujokas
Blussa rašė:

O.T.: kadangi Donatas pamiršo pirmąjame atsakyme pacituoti autorinį postą pilnumoje, kad sukūrėjui susisarmatijus ir ištrynus klausimą, neliktume diskutuojančių su savimi durnių vietoje, tai cituoju visą tekstą

eddamber rašė:Sveiki,jau šeštus metus esu su vienu vyru, kurio nebemyliu jau tikrai apie metus laiko (gal ir daugiau). Tik nežinau kodėl vis dar esu su juo ir kodėl vis negaliu jo palikti? Žinoma, šiuo metu jis visiškai mane išlaiko, tačiau ne čia bėda. Gal kiek baisiau man jam tiesiai šviesiai pasakyti, kad viskas išeinu ir nebemyliu tavęs. Dėl mano jausmų - manau jog jis įtaria, tačiau nėra užtikrintas. Beje, sekso beveik nėra. Tiesiog jis manęs nebetraukia (tiesa jis mano pirmas vyras), o ir jei būna tai iš kažkokios pareigos ar dar velniai žino ko..

Kitas dalykas - sutikau savo gyvenimo kely kitą vyrą, kuris iš pat pradžių baisiai mane pradėjo traukti sekso atžvilgiu. Tiesiog taip baisiai norėjau šito vyro, kad net negaliu nupasakoti žodžiais to jausmo... po kurio laiko supratau, kad ir jis baisiai trokšta to. Tai ir atsidaviau.. ir taip metus laiko. Susitikimai tik dėl sekso ir nieko rimčiau. Jis nenori, o aš baisiai įsimylėjau ir net nežinau ką daryti. Ką daryti su dabartiniu? ir su naujuoju vyru???

P.S. davai be smerkimų. Aš labai rimtai prašau patarimo


O dabar kaip ir patarimas:

Kai tavo mulkis viską sužinos, bus didelis triukšmas ir vistiek be skyrybų neapsieisi. Gal geriau padėk tašką iš karto, mažiau varginsitės. Arba daryk taip, kaip Donatas pataria ir nesiparink, ir būk nusiteikusi, kad adata iš maišo vis tiek anksčiau ar vėliau išlys ir skaudžiai bakstelės į subiniuką


Vis bandau pribręst pokalbiui, bet kažko vis neišeina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.01.02 13:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Montelo2
Montelo2
Naujokas
Geriau pasakyti tiesa draugiskai isoskirsite
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.03.18 15:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ermantas
Ermantas
Naujokas
Klausyk savo proto. Aistra gerai,bet. Gal tai tik tramplynas. Sekmes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.21 18:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Witalik
Witalik
Naujokas
Kai isiskiriau.sunku buvo sirdi. Pradejau dirbti uzsieni Du men.ten menesi namie. Po 5mpradejau jieskoti moters seimai. Kai namie super isvykstu. Gryzes neberandu savo moters. Ir taip prabego 17m.as gerai atrodantis sportuojantis. Gryzes apeidavau visus restoranus naktinius klubus lol kaskas neprisiklijuoja. Pries men isvygdamas prilipo jauna 17m vedusi moteris. Tapome meiluziai netiketa abiem. Jus nepatikesyte kokia romantika kaip leidziam laika.daejo Kai ji pradejo sakyti my liu. Laukia lol grysiu. Jos viras irgi isvyksta kas men I uzsieni I darba. Noriu jaunom moterim patarti nesiskirkyt jiai seimoi kaskas netaip. Susiraskyt meiluzi. Tikrai tai pas aka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.05.21 18:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Witalik
Witalik
Naujokas
17mjaunesne uz mane
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai