Tema sukurta: 2006.09.30 09:57
Pirmas Atgal 14 15 16 17
2012.09.12 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
Mistar rašė:

Ar tikit reinkarnacija? Kodėl taip arba kodėl ne?


Tokio dalyko kaip reinkarnacija nera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.13 10:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Zeref
Zeref
Naujokas
Ne visai tikiu tokiu dalyku kaip reinkarnacija. Nors apskritai tikėti kokiais dalykais man yra sudėtinga. Nes esu prie ateizmo. Bet esu linkęs manyti, galvoti. Kad galbūt, kaip mūsų visų egzistencija "aš", gali egzistuoti tiek kiek gali egzistuoti gyvybė mūsų žemėje. Reiškiasi, kad mūsų gyvybė gali būti bet kas, kaip žaidžiant loterija. Per kuria atsitiktiniu būdu mūsų gyvybė gali atsirasti arba jei jums geriau laikyti, persikūnija į kažką kitką. Kaip į augalą, gyvūną, vabzdį ir t.t. Bet nesu tvirtai tuo tikintis. Tik filosofiškai mąstant, kad galbūt tokia tikimybė gali egzistuoti. Bet kitą vertus, kitoji pusė, jei netikint Dievu. Kas sukuria tą naująjį "aš"? Ar toji "aš" yra beribė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2017.04.14 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DrHarisLacan
DrHarisLacan
Pradedantysis
Sintezė (gr. synthesis 'sujungimas, sudarymas į visumą') gali reikšti:

sintezė - įvairių elementų, objekto dalių jungimas ar jungimasis į visumą. Kartais - ir tokio jungimosi rezultatas;
sintezė - G. V. F. Hėgelio filosofijoje - aukščiausias vystymosi laipsnis, išsprendžiąs ankstesnių stadijų (tezės ir antitezės) prieštaravimus;
cheminė sintezė - Cheminių junginių gavimas iš kitos cheminės sandaros medžiagų šioms jungiantis. Pvz.: Vandens sintezė: dvi vandenilio ir viena deguonies molekulė jungiasi į dvi vandens molekules. 2H2 + O2 = 2H2O;
branduolių sintezė - naujų atomų branduolių susidarymas branduolinių reakcijų metu (tiek sąlajos, tiek skilimo būdu).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.10 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Rejkarnacija-egzistuoja ir mes gimstame zemeje tukstancius gyvenimu. Musu zeme yra sukurta, mazdaug pries 7,5 mln metu ir mes sioje mokykloje mokomes ivairiuose salyse ir ivairiuose lygmenyse. Kaip nugyvensi viena gyvenima-toks bus sekantis, tai yra lyg gyvenimo tesinys, mirties nera-yra tik formos pakeitimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.11 06:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
Airin3 rašė:

Rejkarnacija-egzistuoja ir mes gimstame zemeje tukstancius gyvenimu. Musu zeme yra sukurta, mazdaug pries 7,5 mln metu


tai tik tikejimas. mokslininku vertinimais pries 4,5 milijardu metu ir as asmeniskai manau kad jie gan tikslus. galbut dar daugiau, bet tik ne trumpiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.11 10:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
Purmoji, antroji ir trecioji rases buvo apie 3mln metu, o veliau prasidejo zemes nuopolis, atsirado blogio energijos ir tas nuopolis jau trunka apie 4,5mln netu. Is pradxiu, kai zeme sukure zmones buvo kitokie ir be juodu energiju, matesi auros
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.11 13:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
maziau reik ziuret filmu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2018.11.12 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Airin3
Airin3
Pažengęs
As-yra personality, As Esu-tai pripazinimas, kad tu esi Visatos dalele. Bet manau jus ta ir turejot omenyje. Zmones labai pabrezia asasas, ir eikvoja daug energijos. Zmones gyvena galvodami, tik, apie save... jie negalvoja, kad kiekviena bloga mintis, liecia kiekviena. Mirties nera-yra busenos pakeitimas. Daug tiketi nereikia-nes dvasingumas tai yra gyvenimo budas. Ant kiek tu pozityviai gyveni-tiek tu turi dvasingumo, Dievo, galima sakyti savyje.
Jus galit pastebeti, kad metai eina,-o dziaugsmas, Meile, grozis matosi taip pat, tik pradedi igauti, su gyvenimo patirtimi, daugiau Isminties ir ziuri kitaip, nei budamas vaikas ar paauglys. Bet Siela lieka tokia pati, svytinti.. o sensta, tik, fizinis kunas, atsiranda sunkumas del fizinio kuno susidevejimo. Todel ir yra, vadinamoji mirtis, kad pakeisti kuna, na ir pasimokyti Aukstosiose Sferose, kaip istaisyti klaidas, kurias prisidareme praeitame gyvenime...ir vel mes gauname nauja isikunijima. Patys, pagal savo praeito gyvenimo nuopelnus ar praradimus, issirenkame sali, seima kyr galim kabiausiai duoti naudos zemes mokykloje. Ypac,sis, gyvenimo periodas yra svarbus zemes evoliucijoje.
Aciu jums uz protingas mintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.07.10 12:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fxx8
Fxx8
Didmeistris
jau buvau pradejes nebetiket reinkarnacija bet viena diena ziuriu kur man cia matytas vienas zmogus, ar tai filme ar tai kur, ir prisiminiau kad tai Levo Trockio inkarnacija atlikau nesudetingus paskaiciavimus, akurat nepraejo nei simtu metu kol inkarnavosi, nespejo net isvaizda pasikeist dabar luztu juodai kai matau kad cia tas pats zmogus, tik siame gyvenime viska kalba priesingai esme kad net pati kalba nepasikeitusi, net balsas ir kalbos maniera kone tokia pat. esu rades ir savo buvusia inkarnacija pries 700 metu, tai pagal skaiciavimus viskas kaip ir atitinka idealiai, lygiai tie patys pomegiai, net mintys tokios pat, bet isvaizda kita, kas visgi kelia rimtu abejoniu. be to dauguma nepriklausomu saltiniu tvirtina kad tai jau paskutinis mano gyvenimas sioje zemeje, tai kodel tureciau netiket uzkniso cia juodai. vieniems mirtis yra mirtis, o kitiems tiktai kito kelio pradzia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 14 15 16 17
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai