Tema sukurta: 2016.08.03 20:06
2016.08.03 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chicharito
Chicharito
Naujokas
www.Revosport.lt - tai sporto diskusijų forumas gyvuojantis nuo 2014 metų pradžios, tačiau vis ieškantis naujų žmonių prisijungti. Mūsų forumo bendruomenė nėra labai didelė, todėl visada laukiame naujų narių, kurie įsilietų į diskusijas:

- Krepšinio tema. Krepšinis populiariausias sportas mūsų valstybėje, todėl natūralu, kad forume šia tema diskutuojama dažniausiai.
- Futbolo tema. Futbolas gal ir ne toks populiarus, tačiau visada galima padiskutuoti apie stipriausių Europos lygų, tarptautinį ir Lietuvos futbolą.
- Kitų sporto šakų tema. Be pas mus populiariausių krepšinio ir futbolo dar yra daug kitų įdomių sporto šakų, tad visada laukiame narių, kurie gali pasidalinti savo įžvalgomis stebint ledo ritulį, tenisą, kovinį sportą ir t.t.
- Sporto žaidimų tema. Kadangi forumas labiausiai orientuotas į sportą, tai natūralu, kad nariai domisi sporto žaidimais. Čia dalinamasi jų naujienomis, atnaujinimais, atsiliepimais ir kuriamos istorijos su pasirinktu žaidimu ir komanda.
- Kūrybos tema. Visada laukiame grafikos ir vaizdo kūrėjų, kurių darbai neliks nepastebėti. Forume tokių žmonių jau yra, tačiau kuo jų daugiau, tuo geriau. Tai bus į naudą tik jums, nes būsite pastebėti ir sulauksite patarimų.
- Kitomis temomis. Forumo administracija visada atvira naujovėms, tad jei turite pasiūlymų visada jų laukiame.

Taigi, jei susidomėjote, maloniai kviečiu jus apsilankyti Revosport.lt forume. Tikiuosi aktyvumo iš tų, kurie vis dar jaučia simpatiją forumų diskusijoms ir nėra visiškai priklausomi nuo Facebooko ar komentarų populiariuose naujienų portaluose, taip pat išbandyti ką reiškia diskutuoti forume kviečiu ir kitus, kurie to nebandę.
Taigi, nesvarbu kokio jūs amžiaus, ar kokiu sportu domitės, kviečiame ateiti į forumą ir dalintis savo mintimis :)

Su pagarba Revosport.lt administracija!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2019 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai