Santrauka: Globalizacija ir tiek...
Tema sukurta: 2010.04.10 14:12
2010.04.10 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Amerikoje sparčiai paplito mikroschemų implantai, kurie įtaisomi jums į plaštaką. Tai labai maža schema,kurioje užšifruotas žmogaus indentifikavimo kodas. Šioje mažoje schemoje yra pilna asmeninė informacija, kuri yra perduodama į domenų bazę ir ten jūs esate absoliučiai stebimi. Atrodo keista, jei tu ne teroristas, kodėl reikėtų bijoti tokių dalykų?
Informuoja žmones, jog turint tokį implantą pasaulis bus saugesnis ir komunikabilesnis.
Sumažės terorizmo aktų. Jūsų veiksmai bus sekami, todėl niekur nepabėgsite.
Sumažės pagrobimų. Jūs jausitės saugūs, bet kuriuo momentu.
Nereikės įvairių dokumentų, nes viskas bus saugoma duomenų bazėje. Todėl nereikės piniginės kurioje yra daug visokių banko ar nuolaidų kortelių.

Faktas, kad tai laiko klausimas, kada šie RFID chip'ai atsiras Lietuvoje. Aš jums garantuoju, kad ankščiau ar vėliau tai bus ir mūsų gimtinėje. Visi asmenys turės ją turėti bet kokiu atveju, kitaip jūs neturėsite darbo, socialinių garantijų ir galiausiai būsite "pašalintas". Šiuo metu ES, JAV šalyse visi pasai turi mikroschemas. Tikriausiai pastebėjote kur ji yra įmontuota.



Tikra tikra tiesa slypi tame, kad tai artina prie absoliučios globalizacijos. Šiais laikais technologijos yra kur kas tobulesnės ir arčiau jūsų, nei atrodo.
Turėdami šią schemą jūs prarasite ne tik savo privatumą, bet ir savikontrolę.
Pamiršau pasakyti, kad norint ją įsidėti į savo kūna nereikia eiti pas daktarus, jūs tai patys galite atlikti. Pagalvokit apie tai!

Štai jums tikra reklama, kuri skatina ją "įsidėti" į plaštaką.

Schemos reklama - Įsidėk ir tu!

Ir dar filmuota medžiaga anglų kalba, jei kam įdomu.

Daugiau info, anglų kalba

Paimta iš TikraTiesa.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Man tai nepatinka tokie dalykai.
Aš tokių nesąmonių savo kūne nenoriu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 14:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
kad ir kaip ten bebutu, kad ir kokie sunkumai uzgriutu mane neisidejus sios schemos, as jos nesidesiu. Tebunie nebus darbo oficialaus, tebunie nebus oficialiu pajamu, tebunie nebus soc garantiju ir panasiai, bet is manes roboto nedarys. Tai neabejotinas faktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Būtent, nereikia pasiduoti spaudimui. Nors yra žmonių ir jų vis daugės, kurie savanoriškai "įsideda" jas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Zeitgeist pažiūrėkit.Ten apie šitą šūdą yra papasakota...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Robotukas
Robotukas
Pažengęs
Maciau abi dalis,zeuriai geras filmas,isdestyta,po to filmo kitaip pradejau ziureti i viska kas susije su gyvenimu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Aš nesutiksiu. Kur aš esu - ką darau, mano reikalas. Ne valstybės, juo labiau tokios...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taciturn
Taciturn
Pažengęs
Kvailiausia, tai, kad tokioms mikroschemoms pritars tik vakarietiskos salys. Bet tikrai ne tos kurios garseja terorizmu ir radikaliu poziuriu. Tad, kad tai pristabdys terorizma yra tik smegenu plovimas. O galu gale tas sekimas man irgi ne prie sirdies. Sutikciau is dalies, jei tai taikytu sekti tiems zmonems, kurie jau ivykde yra rimtu nusikaltimu. Su tokiom nesamonem fantastiniai filmai virsta realybe. Neatsimenu pavadino, bet taps panasu kaip tam filme - sistema nustate, kad esi potiancialus nusikaltelis ir medzioja tave.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Kai visos valstybės bus sugriautos, t.y kai sprogs burbulas ir žmonės nebežinos kuo tikėti - turėsi sutikti. Nes tai bus padaryta tokiu pagrindu:
Dabar pasaulyje, kiekvieną dieną miršta tiek žmonių, ne sava mirtimi, kad neužtektų proto to suprasti. Riaušės, protestai, visi stumia ant valdžios. Kai griaudės sprogimai, mirs vis daugiau žmonių dėl globalistų valdžios, tai automatiškai yra pasirašomos tarptautinės sutartys. T.y, kad užkirstų kelią terorizmui, kurį patys ir sukelia, turėsime būti identifikuoti. Jau dabar yra šiaurės Amerikos sąjunga taip pat ir Azijos atsiras. Būsime viena realigija, viena kalba, vienas mąstymas, viena pasaulio tvarka. Jiems reikia "bukų" žmonių, kad priimtų jų įstatymus, todėl jei nepaklusite jiems...
Dabar valdo pinigai pasaulį, jei ne pinigai, tai jų kiekis.
Objektyviai mąstant, daugeliui žmonių užtenka tik pramogų. Aš turiu galvoje: Ateini į valdžią, parodai žmonėms koks tu šaunuolis, duodi žmonėms tai, ko jie nori. Bomžui - alaus, narkomanui - narkotikų ir įstatymus keiti tu. Tai viskas vyksta ir šiuolaikiniame gyvenime, tik valdo pasaulį ne milijonas žmonių, bet mažiau nei šimtas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
as vis dziaugiuosiu kad gimiau dabar o ne po kokiu 200metu... ateity zmonems bus ne gyvenimas o pragaras. manau, kad as dar suspesiu numirt iki tu mikroskemu. ir vis delto jei jos butu, tai begciau.... nors kur cia pabegsi.. jei net nuo visokiu skiepu zmones negali pabegti, yra privalomi ir viskas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Monarchas
Monarchas
Didmeistris
nu jeigu imt ir sirgt paranoja, tai gal reikia namie uzsidaryt? Nemanau, kad tie 100 zmoniu kurie valdo pasauli, sugebes savom rankom iszudyt visa pasauli. NEtgi jeigu ir sugebes, tai tebunie. Mirsiu zmogum, bet tikrai robotu negyvensiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Niekam nesakau namie sėdėti. Kaip tik, linksminkitės kol galit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Protozauras
Protozauras
Patyręs
paranojikai jus esat jei ta mikroschema man palengvintu gyvenima visai sutikciau. o tas teiginya kd jumis stebes per daug save sureiksminat. kam mes reikalingi tokie vabalai mes priklausomi jau senai esame. kas klaipedieciai prisiminkit kazkuriais metais nutrauke laidus salia VLRI sedejom be elektros kokia 6 val. esam priklausomi daugiau nuo kitu dalyku ne nuo kazkokiu mikroschemu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.10 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Tu esi tik paprasčiausias vergas tada. Man niekas neįsegs tokios schemos, žinoma, to gal ir nesužinosiu. Nes per adatą ją suleisti gali.
Beje "Protozauras" mes tikrai esame priklausomi ir net labiau, nei galvoji.Būti laimingam - nieko nežinoti.
Žinoma, jūs patys darotės sau kelią. Aš nesergu paranoja, tiesiog bandau sudominti žmones ir skatinu juos atsimerkti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
O aš įsidėsiu ir būsiu robokopas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Progress rašė:

Žinoma, jūs patys darotės sau kelią. Aš nesergu paranoja, tiesiog bandau sudominti žmones ir skatinu juos atsimerkti.


Pirmiau pats atsimerk, o tada kitus vesk į 'doros kelią' :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.11 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Monarchas rašė:

kad ir kaip ten bebutu, kad ir kokie sunkumai uzgriutu mane neisidejus sios schemos, as jos nesidesiu. Tebunie nebus darbo oficialaus, tebunie nebus oficialiu pajamu, tebunie nebus soc garantiju ir panasiai, bet is manes roboto nedarys. Tai neabejotinas faktas.


Padarys ne robotą iš tavęs, o kyborgą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.12 08:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Progress rašė:

Amerikoje sparčiai paplito mikroschemų implantai, kurie įtaisomi jums į plaštaką. Tai labai maža schema,kurioje užšifruotas žmogaus indentifikavimo kodas. Šioje mažoje schemoje yra pilna asmeninė informacija, kuri yra perduodama į domenų bazę ir ten jūs esate absoliučiai stebimi. Atrodo keista, jei tu ne teroristas, kodėl reikėtų bijoti tokių dalykų?
Informuoja žmones, jog turint tokį implantą pasaulis bus saugesnis ir komunikabilesnis.


Man tokie dalykai nepatika. Klausimas, kodel reiktu bijoti, tai atsakymas, o ar daug zmoniu noretu buti stebimais, matyt, kad ne.

Netikiu visuotine tvarka, apsauga nuo pagrobimo ir visus kitus argumentus uz. Jei kas nores pagrobti, tai isoperuos ir ta cipa(dalis JAV pilieciu dedasi siuos cipus keliaudami i Meksika, apsisaugant nuo pagrobimu del ispirkos, tik nezinau gal grize isima juos). Viskas kas ideta vieno zmogaus, gali buti pasalinta kito. Netikiu, kad bus saugiau ir maziau visokiu uzpuoliu ar terorizmo atveju, tai, kad atsiras ir atitinkamu hakeriu, kurie ir super duombazeje panaikins arba ides reikima info is reikiamo cipo.
O siaip viskas kas kadaise buvo fantastika, tampa pamazu realybe.
Nenustebciau, jei po kazkokio periodo i smegenu zieve (ar i ausies kremzle, bet sujungs su smegenine) ir mobiliu telefonu analogus impalntuos, nereikes nei uzrasu knygeles, viskas veiks tik minties jega, tik kazin ar sugebesim su savo mintim susitvarkyti :D O paskui jau viska ka tik sugalvos implanuos ka tik gimusiems kudikiams :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.12 09:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Kaip šuniukius sučipuos nors man tai jokio skirtumo... kai kurie čia pergyvena, kad juos seks... mane tegu seka, greitai nusibos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai