Santrauka: Labai reikia Jūsų patarimų ir pagalbos !
Tema sukurta: 2015.07.19 18:46
Pirmas Atgal 1 2
2015.07.20 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Digitus, baikit juokus ! Prašau nebeteršti temos su savo juokeliais .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.20 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
gretttasss rašė:

Tą patį žmonės anksčiau sakė apie save, o dabar kiek sergančių plaučių ir kitais vėžiais? Juk žmogui nėra taip sunku pajudint savo užpakalį ir nueit toliau nuo šuns voljero, negu po kokių 10 metų mokėt didelius pinigus vetams, kad išgydyt šunį nuo vėžio!
Piktaskeksas rašė:

Nenumirs tas tavo šuo nuo tų dūmų neieškok problemų lygioj vietoj


Mano seneliui kitais metais bus 90 ir jis dar su dviračiu į sodą nuvažiuoja ir parvažiuoja, o ir rūkė ir gėrė ir dar ko tik nedarė, taip kad your argument is invalid.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.21 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Na čia kaip kam.... Bet manau šuniuko gyvenimas ir taip trumpas, reikia jį saugoti .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.21 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
gretttasss rašė:

Tą patį žmonės anksčiau sakė apie save, o dabar kiek sergančių plaučių ir kitais vėžiais? Juk žmogui nėra taip sunku pajudint savo užpakalį ir nueit toliau nuo šuns voljero, negu po kokių 10 metų mokėt didelius pinigus vetams, kad išgydyt šunį nuo vėžio!


suserga vėžiu šunys ir be to. šuo yra geriausias žmogaus draugas, poto eina moteris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.21 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
FXX rašė:

gretttasss rašė:

Tą patį žmonės anksčiau sakė apie save, o dabar kiek sergančių plaučių ir kitais vėžiais? Juk žmogui nėra taip sunku pajudint savo užpakalį ir nueit toliau nuo šuns voljero, negu po kokių 10 metų mokėt didelius pinigus vetams, kad išgydyt šunį nuo vėžio!


suserga vėžiu šunys ir be to. šuo yra geriausias žmogaus draugas, poto eina moteris.


Todėl ir neturi bobos nes tau su šuniu smagiau :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.22 19:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:

Todėl ir neturi bobos nes tau su šuniu smagiau


neturiu aš princesės, o tų bobų man ir nereikia - pasilaikyk sau. nors kaip tas turėjimas, jeigu myli, bet neturi, tai matyt gal kokia šizofrenija na bet ne esmė..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.22 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Aira2 rašė:

Ačiū. Na aš taip ir maniau kad labai kenkia, bet nesuprantu kaip neleisti tėčiui to daryti . Bandžiau 2 kartus gražiuoju kalbėtis bet kur tau .


na dar gali būti, kad tavo tėtis pavydi šuniukui ir tai daro specialiai, nes nudėti jo negali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.23 10:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aira2
Aira2
Pradedantysis
Na tėtis taip tikai nedarytų.... Jis pats man šuniuką nupirko ir jį matos myli, glosto :) . O šiaip jau toliau rūko nuo voljero, bent vakar mačiau kad iš kiemo išėjo į gatvę :) . Gal susiprotėjo :) .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.23 12:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Kad rūko, šuo nemirs nuo vėžio plaučių Gamtoje yra didesnių pavojų. Svarbu pati nepradėk.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.23 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
FXX rašė:

Piktaskeksas rašė:

Todėl ir neturi bobos nes tau su šuniu smagiau


neturiu aš princesės, o tų bobų man ir nereikia - pasilaikyk sau. nors kaip tas turėjimas, jeigu myli, bet neturi, tai matyt gal kokia šizofrenija na bet ne esmė..


Ačiū, kad visas bobas palieki man :D Aš tau palieku šunis - turėkis :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.23 19:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Aira2 rašė:

Na tėtis taip tikai nedarytų.... Jis pats man šuniuką nupirko ir jį matos myli, glosto . O šiaip jau toliau rūko nuo voljero, bent vakar mačiau kad iš kiemo išėjo į gatvę . Gal susiprotėjo .


tai tu stebėk, kaip jis tą šuniuką glosto, nes tas glostymas matai glostymui nelygu Lietuvoje jau taip yra, kad tas glostymas gali reikšti ir ką nors gero, ir ką nors blogo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.25 09:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
tai tu stebėk, kaip jis tą šuniuką glosto, nes tas glostymas matai glostymui nelygu Lietuvoje jau taip yra, kad tas glostymas gali reikšti ir ką nors gero, ir ką nors blogo


Na matai, ne visi Lietuvoje tokie iškrypę, kad dėl šuns glostymo iš karto įtartų seksualinį tvirkinimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.07.25 09:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
tikrai tau Digitus su galva negerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai