Santrauka: gal kam patinka rusai?
Tema sukurta: 2009.01.24 09:51
Pirmas Atgal 14 15 16 17
2011.03.21 14:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
neapsimesiu draugiška,man ši tauta nepatinka.Aišku,aš neįrodinėsiu,nes remiuos subjektyvia nuomone.Tiesiog kiek vasarą tekdavo dirbt - tai jeigu eina kokia iššaukinčiai apsirengus mergina - kalbės rusiškai,jeigu prisitrins koks vyresnis vaikinas - kalbės rusiškai,jeigu ateis senutė paburnot kaip brangu pas mane - burbės rusiškai. Aišku,aš neišskiriu lietuvių,kaip tobulos tautos ir iš karto nepasmerkiu žmogaus jei sužinau,kad rusas.
O lietuviai labai netoli nuo rusų,bet čia manau viskas dėl istorijos - rusinimo,okupacijų,sovietinimo ir kt.
Beje,pastebėjau,kad labai retai kas atsiliepia apie Klaipėdą blogai,kai Kauną peikia jog daug forsų ir fyfų,o Vilnių - jog daug kitataučių. Naa,visas tas Klaipėdos kraštas 500metų priklausė Vokietijai,tai matyt įtakojo,minimaliai pažeisti komunizmo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.21 15:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Comtesse
Comtesse
Didmeistris
Klaipėda 700 m. buvo vokiečių, bet vietinių gyventojų ten nė su žiburiu nerastum - po karo Klaipėdoj gal 10 žmonių rusai rado, visi lietuvininkai (Prūsų lietuviai) su vokiečiais į Vokietiją patraukė, ir į Klaipėdą atkėlė daug Didžiosios Lietuvos lietuvių, taip pat kitataučių, savo mentalitetą atsinešusių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.21 15:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Gabė rašė: O lietuviai labai netoli nuo rusų,bet čia manau viskas dėl istorijos - rusinimo,okupacijų,sovietinimo ir kt.


dabar niekas nesovietina, bet įpročiai toliau sekmingai puoselėjami savanoriškai nei kiek dėl to nesikrimstant, nebelietuviai, o jau litovcai kažkokie

na, o Wilno, tai jau NASCZE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.21 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Comtesse rašė:

Klaipėda 700 m. buvo vokiečių, bet vietinių gyventojų ten nė su žiburiu nerastum - po karo Klaipėdoj gal 10 žmonių rusai rado, visi lietuvininkai (Prūsų lietuviai) su vokiečiais į Vokietiją patraukė, ir į Klaipėdą atkėlė daug Didžiosios Lietuvos lietuvių, taip pat kitataučių, savo mentalitetą atsinešusių.


Skaičiavau nuo Melno taikos 15a. iki WW1,nes tarpukariu Klaipėdos priklausomybė labai jau nepastovi buvo.Bet tai vis tiek,kažin ar gaunas 700metų. :/

marijuana rašė:

dabar niekas nesovietina, bet įpročiai toliau sekmingai puoselėjami savanoriškai nei kiek dėl to nesikrimstant, nebelietuviai, o jau litovcai kažkokie


na, o Wilno, tai jau NASCZE


tai nedaug dar praėjo,dar dabar mano močiutė prisimena kaip gerai gyvent buvo prie rusų. manau daug laiko prireiks tie Rusijai,tiek Baltijoms šalims,kad atsitiest.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.21 16:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VTomukas
VTomukas
Meistras
Gabė rašė:

Skaičiavau nuo Melno taikos 15a. iki WW1,nes tarpukariu Klaipėdos priklausomybė labai jau nepastovi buvo.Bet tai vis tiek,kažin ar gaunas 700metų. :/


O kodėl neskaičiuoji nuo miesto įkūrimo datos 1252m, nes miestą, ne paslaptis, įkūrė Livonijos Ordinas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.25 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
MrProper rašė:

Gabė rašė:



Skaičiavau nuo Melno taikos 15a. iki WW1,nes tarpukariu Klaipėdos priklausomybė labai jau nepastovi buvo.Bet tai vis tiek,kažin ar gaunas 700metų. :/





O kodėl neskaičiuoji nuo miesto įkūrimo datos 1252m, nes miestą, ne paslaptis, įkūrė Livonijos Ordinas?


bet ten daug nesutarimų buvo,kažkaip lyg ir Lietuvos teritorijoj buvo jis,tiksliai nepamenu.O po 1422m. jau oficialiai tapo ordino. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.13 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aRTie
aRTie
Naujokas
Hmmm. Diskutuotinas klausimas, kam patinka rusai, kam ne. Mano tėtis yra rusas, tačiau negiriant jo, drąsiai galiu pasakyti kad jie yra žmonės kaip žmonės. Kalbu ne apie visus. Dalis rusų tiek Lietuvoje, tiek kitose šalyse, tiek pačioje Rusijoje na... Kaip čia ir pasakius, matyt patys matote vaizdus, kai jau labai ankstyvoje vaikystėje, tos rusų ''kompanijos'', draugų kompanijos, yra nekas. Tą patį galima palyginti ir su Lietuva, kai tarkime mano buvę klasiokai, (Jiems iki 15 metų) jau buvo ir prasivogę, ir prasigėrę, ir jau jau suko nelegalią veiklą. Toks jaunimo ''savęs parodymas'' man iš tiesų nepatikdavo, na kur pavyzdžiui matyta, kad bent pusę degtinės butelio, vaikas, apie 12 metų išgertų be jokios pertraukos? Tai galima pavadinti trim žodžiais, - ritimasis žemyn. Nežinau ar ką nors supratote apie tai ką čia parašiau, bet faktas tas, kad visą tai kylo iš Rusų ir pačios Rusijos. Nesakau, jog visi Rusai yra blogi, prasivogę ir t.t. Yra tikrai talentingų, ir gerų bei vertų dėmesio žmonių. Tiesiog pasisakiau ką galvoju. Dėkui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 14 15 16 17
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai