Tema sukurta: 2014.07.20 00:08
1 2 Toliau Paskutinis
2014.07.20 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oregano123
oregano123
Naujokas
Ką manote apie seksą be įsipareigojimų? Kitaip tariant apie friends with benefits,kurie leidžia kartu laiką,kartais mylisi,tačiau neįsipareigoja vienas kitam? Įmanoma išlaikyti vien tik tokius santykius,ar visgi anksčiau ar vėliau tai išauga ir į jausmus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 04:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
tokie santykiai bet kokiu atveju yra laikini.. kadangi nėra jokių įsipareigojimų, tai, kaip paprastai viskas prasideda, taip viskas paprastai gali ir baigtis.. bet kada. tad net nelabai suprantu klausimo, ar įmanoma išlaikyti vien tik tokius santykius.. aišku, kad ne.. bet kokie santykiai kinta, modifikuojasi. negali iš anksto prognozuoti, kaip viskas susiklostys, negali sau įsakyti nejausti.. ypač jei bendravimas būtų intensyvus.. kasdienis laiko leidimas kartu, pokalbiai, vakarienės, nakvojimai vienas pas kitą.. realiau išvengti jausmų, jei žmonės brandesnio amžiaus, daugiau patyrę gyvenime, suvokiantys, kodėl jiems tokie santykiai priimtiniausi, neturintys jokių slaptų jausmų vienas kitam, nieko nesitikintys ir neturintys laiko dažnai susitikti, greičiau susiskambinantys tik tada, kai jau stogas važiuoja ir nekuriantys emocinio ryšio romantiškais pasimatymais.. bet jaunai merginai, sakyčiau, net pražūtinga leistis į tokius santykius.. sakyčiau, kad anksčiau ar vėliau tikrai įsimylėtų ar bent jau susivoktų, kad yra gudriai naudojama seksui.. nepatarčiau į tai veltis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oregano123
oregano123
Naujokas
mano gyvenime yra tokia situacija. su viena mergina esame draugai 2 metus (dabar man 19,jai 18 metų). abu esame artimi,vienas kitu pasitikime. per visą mūsų draugyste keletą kartų apsvaigę nuo alkoholio esame bučiavęsi,tačiau sekančią dieną apie tai nekalbėdavome ir tokių dalykų nesureikšmindavome. šiuo metu ji turi vaikiną,kuris jau antrą mėnesį yra išvykęs į kitą šalį. nuo tos dienos,kai jis išvyko,mes su drauge pradėjome ypatingai leisti daug laiko kartu. galų gale vieną vakarą viskas baigėsi tuo,kad mes pasimylėjome ir nuo tos nakties tai vyksta kiekvieną kartą,kai susitinkame. abu kalbėjome apie šią situaciją ir susitarėme,kad jokių įsipareigojimų tarp mūsų negali būti ir daugiausia ko galime vienas iš kito tikėtis yra seksas. tačiau pastebėjau,kad kuo toliau,tuo labiau ji piktai reaguoja į tai,kad leisdamas laiką su ja,parašau kokiai nors kitai merginai. paklausęs ką tai reiškia,ji bando išsiginti ir juoktis,kad tai yra niekis ir tarp mūsų įsipareigojimų negali būti. keista,tačiau manau,kad ji man pradėjo kažką jausti ir nebežiūri į mane tik kaip į draugą/sekso partnerį. kaip jūs vertinate šitą situaciją?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 15:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tai ko tu nori iš jūsų santykių? jeigu tau reikia tik sekso, tai mesk tu ją..kol nepersikraustė pas tave
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 16:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
Lab idomi tema siaip jau.
o pvz tu ja myli?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


adeyaka
adeyaka
Pažengęs
Kai as mokinausi, vienas destytojas mus mokino kad... kad
nei apsikabinimai nei buciniai nei sex meiles neinicijuoja.,
ta prasme m neatsiranda pradejus nuo to.
Tai nezinia visdelto ar tas destyt buvo teisus ar ne...
Vienakart buvau susitikus su vienu vyruku kuris kaip jis sake yra turejes 10 ar net daugiau merginu. Ir tada pagalvojau visdelto kodel jis tiek ju turejo??
Cia turbut lab priklauso kokie zmones jus esate visdelto .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oregano123
oregano123
Naujokas
man iš jos užtenka ir to,ką gaunu dabar,nes ji visada mane seksualiai traukė,kaip mergina,bet stengiausi to neparodyt,nes mes buvome tiesiog labai geri draugai,o dabar gaunu iš jos,ko jau pakankamai seniai norėjau ir,kaip jau sakiau,man to užtenka,viskas yra gerai. tačiau svarstau ar bėgant laikui iš to sekso negali išaugti kažkokie jausmai? nesibaiminčiau dėl to,jeigu ji būtų eilinė mergina sutikta gatvėje,su kuria tiesiog užsiiminėjame seksu. tačiau mes buvome kaip geriausi draugai ir dabar staiga pradėjo vykti TAI
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
kaip jau ir sakiau, jaunai merginai tokie santykiai pražūtingi ir nemanau, kad ji būtų tiek emociškai stipri, kad priimtų seksą kaip seksą, nesusikuriant jokių iliuzijų, atsiribojant nuo bet kokių gilesnių jausmų. juolab, jei buvote artimi kaip žmonės, plius daug laiko leidžiate kartu ir taip intymiai. jeigu vertini draugystę, tikrai nežaisi su ugnimi. arba būkit tik draugai ir baikit šitas nesąmones, arba elkitės natūraliai kaip visos poros, nestatydami kažkokių sienų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oregano123
oregano123
Naujokas
deja ta siena jau pastatyta,kaip minėjau ji turi vaikiną
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Šiaip jau tai seksas turėtų būti meilės ir įsipareigojimų išraiška...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


oregano123
oregano123
Naujokas
aš irgi norėčiau su ja įsipareigojimų,bet ji turi vaikiną. tačiau sustot neišeina,nes šiai panelei negaliu atsispirt,todėl ir klausiu ar įmanoma,kad iš mūsų sekso išaugs kažkokie jausmai? kitaip tariant paklausiu tiesiai šviesiai : ar aš turiu šansų,kad ji susitikinėdama su manimi kaip su draugu ir kartais pasimylėdama,man pajaus kažką daugiau?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
oregano123 rašė:

aš irgi norėčiau su ja įsipareigojimų...


Jeigu tie įsipareigojimai tokie, kad galima "statyti ragus", tai kažin, ar tu mažiau negu tai turi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.20 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
manau, kad ta siena plona, kaip niekad
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.21 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
oregano123 rašė:
deja ta siena jau pastatyta,kaip minėjau ji turi vaikiną

Tai, kad tu su ja miegi - yra didesnė siena, tarp jos ir jos... khem... vaikino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.21 16:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
oregano123 rašė:

ar vėliau tai išauga ir į jausmus?


greičiau į nėštumą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.22 17:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chemikalas
Chemikalas
Pradedantysis
oregano123 rašė:

mano gyvenime yra tokia situacija. su viena mergina esame draugai 2 metus (dabar man 19,jai 18 metų). abu esame artimi,vienas kitu pasitikime. per visą mūsų draugyste keletą kartų apsvaigę nuo alkoholio esame bučiavęsi,tačiau sekančią dieną apie tai nekalbėdavome ir tokių dalykų nesureikšmindavome. šiuo metu ji turi vaikiną,kuris jau antrą mėnesį yra išvykęs į kitą šalį. nuo tos dienos,kai jis išvyko,mes su drauge pradėjome ypatingai leisti daug laiko kartu. galų gale vieną vakarą viskas baigėsi tuo,kad mes pasimylėjome ir nuo tos nakties tai vyksta kiekvieną kartą,kai susitinkame. abu kalbėjome apie šią situaciją ir susitarėme,kad jokių įsipareigojimų tarp mūsų negali būti ir daugiausia ko galime vienas iš kito tikėtis yra seksas. tačiau pastebėjau,kad kuo toliau,tuo labiau ji piktai reaguoja į tai,kad leisdamas laiką su ja,parašau kokiai nors kitai merginai. paklausęs ką tai reiškia,ji bando išsiginti ir juoktis,kad tai yra niekis ir tarp mūsų įsipareigojimų negali būti. keista,tačiau manau,kad ji man pradėjo kažką jausti ir nebežiūri į mane tik kaip į draugą/sekso partnerį. kaip jūs vertinate šitą situaciją?


Ar tau patiktu, kai tavo mergina dulkintų jos draugas? Aš suprantu, kad sunku atsispirti, bet ble jausk ribas... Apsispręsk ar jūs tik draugai, ar tu nori kažko rimčiau. Išvis, juk ji turi vaikiną, o tu nori jau kažką su ja rimčiau, tai tu dar gerai pagalvok, ar nori įsigyti priešą (jos vaikiną).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.22 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Discordia
Discordia
Meistras
Man tai idomiau ka pati mergina galvoja - vaikina turi, meiluzio irgi neatsisako..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.22 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Discordia rašė:
Man tai idomiau ka pati mergina galvoja - vaikina turi, meiluzio irgi neatsisako..

Man atrodo, kad jinai galvoja, kad celibatas yra šuds
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.24 13:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
adeyaka rašė:
Kai as mokinausi, vienas destytojas mus mokino kad... kad
nei apsikabinimai nei buciniai nei sex meiles neinicijuoja.,
ta prasme m neatsiranda pradejus nuo to.
Tai nezinia visdelto ar tas destyt buvo teisus ar ne...
Vienakart buvau susitikus su vienu vyruku kuris kaip jis sake yra turejes 10 ar net daugiau merginu. Ir tada pagalvojau visdelto kodel jis tiek ju turejo??
Cia turbut lab priklauso kokie zmones jus esate visdelto .


Jei tas dėstytojas būtų buvęs koks chemikas, tai būtų papasakojęs, kad moterims po sekso gaminasi hormonas, skatinantis prisirišimą, o vyrams tokis nesigamina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.07.26 00:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mimzi
mimzi
Naujokas
patarkite ir man šia tema esu labai užsiėmusi mergina, todėl dėl laiko stokos tiesiog negaliu sau leisti turėti vaikino, nes neišgalėčiau jam skirti tiek dėmesio kiek normali mergina skiria savo vaikinui. Taigi, būtent santykiai be įsipareigojimų būtų mano išeitis, tačiau ar verta? nes aš irgi negaliu garantuoti, kad neprisirišiu prie žmogaus, kad nepavydėsiu ir galų gale kad abu liksime neįskaudinti. taigi ar verta lysti į tokius santykius?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai