Tema sukurta: 2019.03.19 01:34
2019.03.19 01:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepažystamoj
Nepažystamoj
Naujokas
Sveiki turiu du brolius mama susirado kita vyra atsirado mazasis brolis mama visa demesi skiria mazajam bei didziajam broliams as lieku nepastebima mano tetis mire senai gaunam uz ji pinigus mama didziajam broliui duoda uz ji pinigus o man sako tau nereikia ar pan vis randa priezasciu su pateviu visiskai nesutariu mama i tai nekreipia demesio sako pati aiskinkis tai susidariau tokia nuomone jog jai kazkoks "gandonas" svarbiau uz savo krauja as esu tokia pat jos dukra kaip ir mano broliai bet ji i tai nekreipia demesio iki 17m. visiskai nekreipe i mane demesio toks jausmas kad manes nebuvo...galiausiai nusprende man parodyti meile po tiek metu ir as nezinau kaip i tai reguoti nezinau kaip manot jus bet as jos meiles nepriemu reikejo anksciau atsiminti kad dukra turi o ne tik du sunus. Kokie jusu patarimai ir nuomone i tai?.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 10:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Greičiausiai ir pačiai nepatinka, kad mama susirado kitą vyrą, dėl to nepripažinimo savo laiku kilo nesutarimai? Manau, kad tai daugmaž normalu ar bent jau paplitę, tiesiog gaunasi dviprasmiška situacija. Mama turėtų suprasti, kad nepripažįsti jo tėvo vietoje, o ir neprivalai pripažinti - tavo atžvilgiu jis tik gyvena kartu, galbūt kažkuo padeda.
Neskubėk dabar mamos atstumti, jei ji kažką ir praleido, vis tiek esi jos duktė. Gali būti, manė, kad esi dar maža, o brolio poreikiai didesni, taip ir gavosi.
Mažasis brolis - juo visada būna rūpinamasi labiausiai, nes jis mažiausias. Be to, jis ir patėvio sūnus, todėl už jį dviese.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 14:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepažystamoj
Nepažystamoj
Naujokas
na vrolis vyresnis uz mane tik metais tad pireikiai kaip ir panadus yra o ir seip as mergina esu ir pagal viska man daugiau reikia nei jam pvz vasara dirbau uzsieni labai sunkiai dirbau ir susirgau nes salygos tikrai labai nekokios buvo mama sako tai tu dirbk praeis gi ir neleido gryzti kol neisbuvau tam tikro laiko o viresnysis brolis nei dirbes niekur nei ka ir is mamos gauna viska o man sake uzsidirbai ir turek nuo to laiko jokios paramos is mamos puses negavau... kur cia ligybe?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepažystamoj
Nepažystamoj
Naujokas
Labai daug klaidu. Atsiprasau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Tokiu atveju reikia kovoti Bet nepiktai, tiesiog mamai paaiškinti, kad tau irgi reikia pinigų, tai arba duoda abiems, arba nė vienam (vaikui bent iki 18-os būtina duoti, jis neprivalo dirbti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.19 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nepažystamoj
Nepažystamoj
Naujokas
sakiau jai kad duotu ir man bet pasake kad tada man nebepirks valgyt ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.20 00:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


LaisvasPilietis
LaisvasPilietis
Didmeistris
Nieko sau O broliui valgyti ar duoda? OK, neturi mama atiduoti visko, ką skiria tau, bet kažkiek reikia ir vaikui leisti savarankiškai išleisti, jau vien tam, kad imtų suprasti, kad viskam niekuomet neužteks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai