Tema sukurta: 2014.10.28 03:27
2014.10.28 03:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lilu5684
Lilu5684
Naujokas
Labas visiems,
Noreciau paklaus, gal kas galetu paaiskinti man viena ivyki, nes pati jau nieko nesuprantu. tiek prisiskaiciau... noreciau ko nors nuomones isgirst.
taigi viskas buvo taip:
" tai buvo vaikino gimtadienis, tuo momentu as stovejau su juo virtuveja ir ploviau indus, o jisai juo sluoste. tada iejo i virtuve jo tetis ir pasake: " einam prie stalo, nes visi jusu laukia". ir butent ta momenta supratau, kad tai jau maciau.. maciau viska savo sapne kuri buvau seniai pamirsus tik, kad jame nemaciau ju veidu, o visa kita gerai prisimenu. sita sapna sapnavau labai seniai, nepazinojau tada nei savo vaikino nei kazko kas butu su juo susije.
noreciau, kad nors kiek paiskintumete kas tai buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 07:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
esi tiesiog pavargusi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
psichiatrijoje tai vadinama deja vu (dežavū)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 13:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
ai,man tai dažnai būna.arba sapne suprantu, kad tai jau buvo, arba sapnuoju dar kartą, arba realybėje [asimetu,ar tai jau buvo,ar aš tik susapnavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.28 13:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Aš jums sakau smegenys pervargimo yra ir sumaišo informacija ir gaunasi tas kvailas dezavu. Mylimukė nors poponesius užsimesk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.30 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
Lilu5684 rašė:

Labas visiems,

Noreciau paklaus, gal kas galetu paaiskinti man viena ivyki, nes pati jau nieko nesuprantu. tiek prisiskaiciau... noreciau ko nors nuomones isgirst.

taigi viskas buvo taip:

" tai buvo vaikino gimtadienis, tuo momentu as stovejau su juo virtuveja ir ploviau indus, o jisai juo sluoste. tada iejo i virtuve jo tetis ir pasake: " einam prie stalo, nes visi jusu laukia". ir butent ta momenta supratau, kad tai jau maciau.. maciau viska savo sapne kuri buvau seniai pamirsus tik, kad jame nemaciau ju veidu, o visa kita gerai prisimenu. sita sapna sapnavau labai seniai, nepazinojau tada nei savo vaikino nei kazko kas butu su juo susije.

noreciau, kad nors kiek paiskintumete kas tai buvo.


Gal tu ekstrasense ? :D :D O siaip tai sapnai yra glaudziai susyje su pasamone. Tavo sapna galima paaiskinti keliais dalykais, bet tiksliai manau mes nesuzinosim.

1. Nzn ar jus jau seniai gyvenat kartu ar kada ta sapna sapnavai, kokiu tarpu tarp yvikio. Bet jei daznai buna, kad kartu plaunate indus ar siaip ka tvarkotes ir butent pastarosiomis dienomis buvo kokios mintis apie tevus, sapnas pats galejo susidelioti butent tokia tvarka. O kad taip istiesu ivyko tai tiesiog yprastas dalykas, man paciam tokiu atveju buvo daug :)

2. Tu esi ragana ir tave reikia sudeginti ant lauzo.

3. Jei zmogus gerbia savo kuna, supranta savo mintis ir jaucia savo intuicija (ne kaip daugelis alcoholiku kurie nejaucia puse savo kuno ). Pasamone gali pradeti kalbetis sutavim, nors ir per sapnus. Kaip pavyzdi: Yra tokia mergina su kuria treniruojosi ir pradejau daugiau rodyti demesio, ne kaip draugas. Sekmadieni susapnavau, kad einu misku su draugu ir sutikom kelis cigonus vyrukus, mes prikolinam ir poto jie pakviete gal 3 kartus daugiau uz mus cigoniu, jos atejo pradejo rodyti demesi y mane, as ir dejau y kojas galvodamas kad tik ta mergina nepamatytu :D :D

Ka sis sapnas reiske : cigonas, reiskia geru santykiu pradzia, o ju buvo keli. Bet tada prisistate cigones kuriu yra daug ir reiskia, kad santykiai grius, o ju buvo daug, bet as pabegau, tai reiskia , kad as issisuksiu is tos situacijos. O kad tai susije su ja aisku, nes as apie ja galvojau tuo metu.

Pirmadienis, pakvieciau y pasymatima, bet ji negalejo , nes isskrido heloweenui y draculos pili romunijoj, bet tarp musu 5 metai skirtumas, tai kaip ir buvau friend zonintas, bet uz poros dienus susikalbejom ir db net geriau :)

Paaiskinimu gali buti ir daugiau, bet pagrindinius manau pasakiau. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.30 20:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Tu dejavu man buna pora kart menesi,dazniausiai pervargus kaip minejo,arba nukeliavus i senai lankytas vietas.Vnz kiekvienam asmeniskai ir nieko cai ypatingo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.10.31 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Seratna
Seratna
Pradedantysis
DonatasSL rašė:

Tu dejavu man buna pora kart menesi,dazniausiai pervargus kaip minejo,arba nukeliavus i senai lankytas vietas.Vnz kiekvienam asmeniskai ir nieko cai ypatingo


Net matytas filmas kazkada vaikysteje gali sy jausma padaryti, bet siuo atveju tai ne de javu 100%. Bent jau kaip jinai mum apibudino :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.12.26 21:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Destroyer300
Destroyer300
Naujokas
seip buna tokiu atveju,kad isipildytu.Tarkim as jei sapnuoju ismatas apsiktus tuoletus reiskia gausiu pinigu,alga ar dar ka ir lb daznai isipildo,tas pats ir mano mamai,nezinau ar cia smegenis mane sapnais informuoja ar kazkokiais astraliniais kanalais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.21 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alphutus
Alphutus
Naujokas
Man yra toks dalykas De Jeavu sapnose tai ka susapnuoju issipildo bet tai buna tik kai uzmigdamas neko negalvoju gal kas parasys kodel man sapnuojasi ateitis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.22 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Destroyer300 rašė:seip buna tokiu atveju,kad isipildytu.Tarkim as jei sapnuoju ismatas apsiktus tuoletus reiskia gausiu pinigu,alga ar dar ka ir lb daznai isipildo,tas pats ir mano mamai,nezinau ar cia smegenis mane sapnais informuoja ar kazkokiais astraliniais kanalais

Taip taip, kartą susapnavau, kad į šūdą įmyniau. Akurat, vaikščiojau po parką savaitgaly ir įlipau. Prismirdo batai žiauriai, vargau, kol nuvaliau, bet pinigų negavau jokių ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.09.28 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dovilė5411222
Dovilė5411222
Naujokas
Viena nakti pries kelione i kita miesta sapnavau, kad su vaikinu skiriames... Ir is tikruju ta pati ryta issiskyreme...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai