Santrauka: sapnas
Tema sukurta: 2008.02.23 21:23
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2011.05.21 23:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Aurutė
Aurutė
Pradedantysis
Man tai pastaruoju metu taip keistai,labai dažnai pradėjau sapnuoti brolį ir jo šeimą,vos tik susapnuoju,kitą ar tą pačią dieną jis atvažiuoja,o šiaip būtų gerai,kad kai kurie sapnai taptų realybe.Tiesa dar prieš kelis metus sapnuodavau vieną ir tą patį sapną,kad pasiklystu ir niekaip negaliu rasti kelio atgal,klausiu aplinkinių bet tarsi niekas manęs negirdi ,einu į kitą gatvės pusę ir staiga toks jausmas lyg aš mirštu,kažkas labai panašaus į košmarą,sapnas kartodavausi,tai reiškia problemą kurios ilgai negalėjau išspręsti ir pagaliau ,kai viskas susitvarkė,sapnas nepasikartojo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.06.15 11:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dainorelis
dainorelis
Naujokas
viena karta susapnavau kad nukris lektuvas.vakare ziuriu zinias nukrito tas pats lektuvas kuri sapnavau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.05 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


microlabas
microlabas
Naujokas
Mano mociute sapnavo tokius 2dalykus kurie issipilde,Mano mociute man pasakojo kaip musu kaimynas mire ji pries 1diena sapnavo kad jam kazkas atsitiks.o antras sapnas buvo toks kad zigmukui tokiam kazkas atsitiks jam atsitiko tokia kaip avarija vaziavo,sprogo ratas ir nutrenke stulpa maciau viska pats ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.08 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kaersitoja
kaersitoja
Naujokas
as rudeny sapnuodavau autobusus koks budavo sapne tok atvaziuodavo ir rite tai juk as neissigalvoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.08 18:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Nesapnuokit ir neišsipildys.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.08 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


flegmatike199
flegmatike199
Naujokas
ooo, kad mano sapnai pildytųsi...dabar būčiau laimingiausias žmogus.. o nesapnuot neina tik pridedi galvą kur pavargus ir mieguista ir jau sapnuoji, nors pagalvojau.. o gal fantazuoji, o po to atrodo kaip sapnas? kaip taip greit gali susapnuot? matyt labai daug svajonių turiu.... sako per sapnus dažnai atsispindi tai, apie ką mes galvojam ilgai, ko trokštam...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.08 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Svajonėse gyveni ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.09 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


flegmatike199
flegmatike199
Naujokas
šeip pati negyvenu, bet gerų aplink filosofų yra tad nori nenori kartais perimi jų mąstymą.. labiau mąstytoja ir filosofė daraus ir magija bei keisti ženklai domina.. bei iš šios temos, kažkas keisto ir nepaaiškinamo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.07.12 13:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Viltyte10
Viltyte10
Naujokas
sapnai pildosi man taip jau buvo atsiguliau uzmigau labai greitai kaszkaip keista buvo niekad greit nuzmiegu tai susapnavau grazia bibloteka kad man iskrenta knygos ir sutinku ji graziausia vaikina pasaulyje . jis buvo tobulas ir paslaptingas. kita nakti sapnavau kaip ir teoriskai tesini mes prie ezero pradejo lyti jo namai buvo arciau taigi ejome pas ji namus suzinaujau kad jis is anglijos is seneliu grizes mano geriausios drauges brolis. atsibudus iskart droziau pas ta drauge ir suzinojau kad jos brolis po menesio grista is anglijos labai issigandau grizusi namo visiskai tai pamirsau po menesio isejau i biblioteka ir viskas prasidejo kaip sapne tai buvo meile is pimo zvilgsnio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.10.22 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


CallMeJ
CallMeJ
Pradedantysis
Retai ką ir besapnuoju, bet dažniausiai išsipildo. Aišku nevisiškai kaip sapne, bet esmė suprantama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.18 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nina78
Nina78
Pradedantysis
Gabė rašė:

Sapnuoju žiaurus sapnus.Jie neišsipildo.Ir šeip netikiu sapnų išsipildymu,nes tai tik mūsų vaizduotės padarinys. O tavo atveju - atsitiktinumas.


ne tik neissipildo, bet ir tai nuvyksta kazkas netiketo, t.y sapnuoji ta ir tavo sapnas issipildo kita reiksme tai yra na... ohhhhhh.... t.y. ..... tavo sapnas turi reiksme ir jis visada issipildo kai to labiausiai nori ir pns.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.07.20 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


seksiuke827
seksiuke827
Naujokas
na as pasimaciau su victoria english ir mes no siol esame drauges
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.29 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
gise rašė:

sveiki, noriu jusu paklausti ar sapnuojate issipildancius sapnus? as daznai sapnuoju ir jie pildosi. Sapnuodavau kad vaikstau dideliame mieste, nematyti namai, gatves. Sis sapnas kartojosi daug kartu. Veliau persikrausciau i kita miesta.


Ačiū Dievui, mano sapnai nesipildo. Nes kartais tokių nesąmonių prisapnuoju....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.29 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Snapas rašė:
Ačiū Dievui, mano sapnai nesipildo. Nes kartais tokių nesąmonių prisapnuoju....


Sapnai niekada ar labai retai pildosi tiesiogiai taip, kaip sapnuojate. Greičiau jie yra nurodantys, įspėjantys, atkreipiantys dėmesį. Pasąmonė iškelia opiausias problemas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.28 06:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


xZajaC
xZajaC
Naujokas
Aš tai jei susapnoju kad susipykstu su pvz ''drauge'' tai visada ir susipykstu..., Kartais kai susapnoji jau vengi nes visada išsipildo, tai vengi kad taip nenutiktu, ir vistiek susipyksti... :///
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai