Santrauka: sapno ir realybės ryšys
Tema sukurta: 2007.12.12 14:14
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.12.12 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ką dažniausiai sapnuojate?
Kaip sapnus siejate su realybe? Ar bandote išsiaiškinti jų prasmę? Vartote sapnininkus ar patys suteikiate prasmę?
Kaip manot, ar sapnai atspindi mūsų praeitį/dabartį, mūsų pasąmonę, sąmonėje šėlstančias mintis, ar jie visgi žvelgia į ateitį ir kažką pranašauja?
Ar tikit sapnininkų reikšmėmis? Ar buvo išsipildę?

Prašyčiau labiau atkreipti dėmesį į "mokslinę" to pusę, o ne vaikiškus burtus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
anksciau analizuodavau pgl toki "karmini" sapnininka, kuris leidzia individualiau aiskintis, bet greit meciau, nes nepasirode labai naudinga. apskritai, nemanau, kad mano sapnai labai jau reiksmingi. ir nera jokiu leitmotyvu, kurie vis kartotusi. taigi esu visai nyki sapnuotoja :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 14:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Mano sapnuose irgi dažniausiai ryškesni būna pojūčiai, jausmai, nuotaikos negu kažkokie konkretūs įvykiai.
Labai dažnai aplanko deja vu jausmas, o gal aš iš tikrųjų tą patį ar panašų sapną sapnuoju po kelis kartus?
Anksčiau yra pasitaikę, kad kažką sapnuoju, prabundu trumpam, tada užmiegu ir vėl sapnuoju tą patį. Ar taip būna kam? O gal aš tik susapnuoju, kad prabundu?

Kiek tenka paviršutiniškai susieti su realybe, tai sapnuoju savo baimes ir troškimus, bet taip gal anksčiau būdavo, dabar sapnai kažkokie su gilesne prasme...
Kas liečia konkretų aiškinimą, iš sapnininko, tai buvo gan įdomus dalykas. Kartą ėmiau sapnuoti traukinius ir įvairius su juo susijusius atributus- geležinkelius, peronus, vagonus, save jame sėdinčią, degantį peroną, vyro automobilį, važiuojantį bėgiais... Ir taip gal kokį mėnesį sapnavau vos ne kiekvieną naktį. Sapnus lydėdavo prislėgta nuotaika, liūdesys, juose su niekuo nekalbėdavau, dažniausiai būdavo šaltas metų laikas. Iš pradžių buvo įdomu tie sapnai, paskui jau pradėjo kiek neramint, kad sapnuoju vis tą patį. Praverčiau sapnininką- traukiniai, geležinkeliai reiškia nenusisekusią santuoką, neturtingą jaunikį (nu čia tai biesas nematė tų turtų). Ir ką jūs sau manot- tie sapnai prasidėjo vos po savaitės ar dviejų po mano vestuvių
Tai vat čia gal buvo vienintelis toks rimtesnis susidūrimas su sapnais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
as manau, kad sapnai yra kazkas nuostabaus, man patinka juos prisiminti, kartais bandau suprasti, bet tam niekada nenaudoju jokiu sapnininku, isties, manau, kad ten yra kazkas uzsifruota, bet jokiu burtu- tiesiog pasamones kalba...
sianakt taip pat sapnavau labai idomu sapna, po tokio atsibudus kuri laika sunku buvo atsigauti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
ar niekaip neprisiruosiu ju fiksuoti, nors man tai patiktu, nors del naudos ir nezinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kažkada fiksuodavau, dabar irgi neprisiruošiu...

Sutinku su Arlecchino, kad absoliučiai viskas kažką reiškia. Šiaip, tas sapnų aiškinimasis savotiškai įdomus, ir šiek tiek primena literatūros pamokas mokykloje, kai iki pamėlynavimo liepdavo interpretuot vieną ar kitą kūrinį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
ar yra koks sapnas, kuris jums daznai kartojasi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ZavingaM
ZavingaM
Meistras
man itin daznai kartojosi sapnas, kosmaras, kuris visada buvo vienodas, jame niekas nekisdavo, as vis bijodavau jame ir begdavau, kai realybeje susitvarkiau su viena problema, jos nebevengiau, o tiesiog paemiau ir sutvarkiau ta reikala, daugiau jo nesapnuoju...kiekvienas sapnas kazka reiskia, nes miegant musu pasamone siuncia signalus...analizuoja ivairius ivykius,baimes, nuojautas, fantazijas ir tai pateikia sapnu forma.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
turbūt yra tokie buitiniai sapnai ir kokie įspėjamieji. butitiniuose sapnuojam visokius dalykus kurie mums nutinka ar turi nutikti. o tie kiti... gal ir reikia atkreipti į juos dėmesi.
šianakt sapnavau kad klūpejau prie stalo noredama kažka pasiimt iš po stalo ir įdejau ranka i š... taip fui. sako geras ženklas sapnuoti š.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
as kazkodel visus metus daznai sapnuoju, kad ateina Kaledos, o as neturiu dovanu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
sapnus nevisad atsimenu. bet islikusius galvoj sapnus kartais megstu patikrint, kokia prasme jie gali turet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jelena
Jelena
Patyręs
Jei sapnas yra man tikrai reiksmingas - jis isleka pasamoneje ir ji vienaip ar kitaip prisimenu... Paskui isitikinu, kad pasamone norejo man pranesti vinokius ar kitokius dalykus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Vat aš dabar pagalvojau, kad paskutiniu metu nieko nebesapnuoju, arba nieko nepamenu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Beje, kažkur skaičiau teoriją, kad sapnuojantys spalvotus sapnus yra šizofrenikai
Kažkodėl gan keistoka teorija. Sakyčiau, kad gal tie žmonės su lakesne fantazija, didesne vaizduote...Na,bet kartais labai trumpas kelias nuo to iki šizofrenijos

Kokius sapnus jūs sapnuojat?

Kokių teorijų dar žinot? Ar pasiteisina?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.12 22:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
as tai neisivaizduoju kaip galima sapnuoti nespalvotus sapnus... nesamone kazkokia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.13 12:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš kartą sapnavau žalią sapną
Žalsvas dangus, paugęs upės krantas, žalia upė (tik kažkodėl tėkmės visai nesijautė), žaliai dažytas ir jau apsilaupęs tiltelis, ir aš vandeny plūduriuoju ilgais žaliais plaukais. Kaip vėliau supratau- buvau lyg ir mirus. Bet ta tokia žaluma, atrodė lyg pro žalią stiklą į viską žiūrėčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.13 12:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
kaip sako kad jei per sapna mires zmogus kviecia gyva ir jei tas zmogus iseina su juo - mirsta. ar tikite tokiais dalykais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.13 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Originally posted by: ide
kaip sako kad jei per sapna mires zmogus kviecia gyva ir jei tas zmogus iseina su juo - mirsta. ar tikite tokiais dalykais?


O jei sapnuojate, kad stomatologas rauna dantis- tai laukia mirtis. Pati nelabai tikiu, bet vienai pažįstamai taip jau 2kart buvo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.13 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ide
ide
Meistras
du kartus mire? juokauju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.12.13 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lengvai
Lengvai
Patyręs
Labai daznai sapnuoju,kad maudausi juroj,kartais ji banguota,kartais rami,kartais juoda,kartais melsva. Mazdaug 3 kartus i menesi tenka tai susapnuot,ir kartojasi jau keleta metu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai