Santrauka: Parašykite sapną...
Tema sukurta: 2011.02.14 14:10
1 2 Toliau Paskutinis
2011.02.14 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėtulė
Mėtulė
Patyręs
Parašykite sapną kuris jums patiko ir kurį jūs prisimenate.Jums patiko???Ar nepatiko ???
Aš sapnavau viena karta toki nesamoninga ir jis man sugadino ryta.Negaliu jo užmiršt.Ten buvo kažkokie keisti namai mes aplink juos bėgom...ir taip toliau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Vistiek rimčiausia būna sapne kai reikia bėgt, o tu negali
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Voveraitė
Voveraitė
Pažengęs
Piktaskeksas rašė:

Vistiek rimčiausia būna sapne kai reikia bėgt, o tu negali


Aha:D įdomu, kodėl taip būna:))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 14:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Radaranija
Radaranija
Naujokas
Piktaskeksas rašė:

Vistiek rimčiausia būna sapne kai reikia bėgt, o tu negali


O tave vejesi, kazkoks neaiskus tipas, kuris nori tave nuskriausti:-DDDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Radaranija rašė:

Piktaskeksas rašė:

Vistiek rimčiausia būna sapne kai reikia bėgt, o tu negali


O tave vejesi, kazkoks neaiskus tipas, kuris nori tave nuskriausti:-DDDD


Na, nebūtinai :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 15:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Labai ilga laika virs metu. Sapnuoju tik viena sapna.. Ir visuomet pabundu. Tas sapnas labai realistiskas. Istiesu as jeigu ir sapnuoju, niekuomet neatsimenu ka.. O sis sapnas visuomet toks realus.. Kad atrodo jog tai butu tikrove ir ilgai jis mane kankina..

Keli kadrai ir viskas.. Suo su kruvinais nasrais puola mane, soktelejus ir priartejus prie manes as atsibundu dazniausiai slapias :) mane jau ilgai tas sapnas kankina :)

Daugiau jokiu sapnu ir nieko neatsimenu ;) sapnai tai musu fantazijos vaisius ;) galbut.. ko mes labiausiai norime,arba ko bijome.. O gal tai perkeltine prasme ispejimai? :)

Zodziu, kaip keksas ir sake, baisiausia yra kai reikia tepti slides,o slides priklijuotos :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 15:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cutie
Cutie
Pažengęs
Pries kelias dienas sapnavau, kad mane kazkas persekioja su peiliu ir taip vos ne visa nakti, o kita nakti ir vel persekiojo, bet jau su sautuvu.
"Linksmi" sapnai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 15:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ugačiaka
ugačiaka
Pradedantysis
Man tai buna, kad negaliu greitai begti, kazkodel tik letai eina judeti. Tada baisiausia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 17:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėtulė
Mėtulė
Patyręs
kokias čia nesamones rašot??? Rašote kaip paaiškinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėtulė
Mėtulė
Patyręs
Aš sapnavau dar sudužusi laiva ir plaukiojančias undines ir vandenį jos ieškojo vandenio.Nors jis plaukė šalia.Jie visi plaukė.Atplaukiau krantą ir kažkas man perdūrė širdį.Aš buvau undinė.Ir jau atsibudau ryte.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 17:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėtulė
Mėtulė
Patyręs
Tas sapnas susijungė su pirmuoju.Aš sapnuoju po du sapnus ar tris. Vieną kartą sapnavau:Kai buvo Pagėgiuose parkas [ iš tikro yra . Sapne buvo kitur].Ir ten augo aukšti aukšti ąžuolai.Aš ėjau ir sakau:Mama,man šis ąžuolas...Labai aukštas baisu!Ji paėmė ir išrovė ąžuolą iš šaknų.
Mes ėjom toliau pamatėm namą jis buvo senas ,senas .Man buvo baisu baisu.Be miegant pajudėjau. Visi jūs sapnuojat žmogžudystes.Baisu.Man šis sapnas nelabai patiko.Kažką dar sapnavau ir jau užmiršau.Čia buvo seniau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 17:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Narciziukė rašė:

Pries kelias dienas sapnavau, kad mane kazkas persekioja su peiliu ir taip vos ne visa nakti, o kita nakti ir vel persekiojo, bet jau su sautuvu.

"Linksmi" sapnai


:DD aš vieną kartą sapnavau, kad mane ir mano draugę pagavo kažkokie vyrukai ir norėjo parduot :D bet mes kažkaip pabėgom ir išsiskyrėm, o kai vienas iš jų mane pavijo, aš jį nušoviau į galvą... toks įdomus sapnas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
vidutinis rašė:

kokias čia nesamones rašot??? Rašote kaip paaiškinta.


Atsipalaiduok, mergyte :) niekas čia nesąmonių nerašo :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 18:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


moccasinus
moccasinus
Patyręs
Man labiausiai įstrigę sapnai, abu panašūs labai, sapnavau, kad įlipu į liftą viršutiniam aukšte, tik pradeda leistis ir nutrūksta trosas ir krentu, abu kart lifte dar buvo moteris nepažįstama, abu kart skirtingos ir pirmą kartą abu išgyvenom, o antrą kartą ji žuvo. Įdomiai žodžiu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Valkirija rašė:
niekas čia nesąmonių nerašo :)


As niekas? Aciu. :D


viens23keturi rašė:

Man labiausiai įstrigę sapnai, abu panašūs labai, sapnavau, kad įlipu į liftą viršutiniam aukšte, tik pradeda leistis ir nutrūksta trosas ir krentu, abu kart lifte dar buvo moteris nepažįstama, abu kart skirtingos ir pirmą kartą abu išgyvenom, o antrą kartą ji žuvo. Įdomiai žodžiu...


Gal turi fobija susijusia su liftais? Arba kada buvai istryges lifte, vaikysteje? Ar dar ka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Radaranija
Radaranija
Naujokas
viens23keturi rašė:

Man labiausiai įstrigę sapnai, abu panašūs labai, sapnavau, kad įlipu į liftą viršutiniam aukšte, tik pradeda leistis ir nutrūksta trosas ir krentu, abu kart lifte dar buvo moteris nepažįstama, abu kart skirtingos ir pirmą kartą abu išgyvenom, o antrą kartą ji žuvo. Įdomiai žodžiu...


va, kad liftu krentu ir as daznai sapnuodavau... tik lifto dugnas nukristavo, o as likdavau kabeti, nugara ir kojomis isispyrus i sienas, ziuredavau baimes pilnom akim i sakta, ir bijodavau nukristi..... Bet kokiu 13 m perskaiciau zurnale, panasia istorija, kad merginai liftas be dugno atvaziavo ir ji nukrito. Tai gali buti, kad si istorija ir islenda siose dienose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 21:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Realybėje buvo toks aatbejis prieš kokius gerus 25 metus kai mirė mano senelio brolis: jo viena iš jauniausių anūkių prieš išnešant kartą iš namų nualpo ir mes ją į lauką atgaivinti išnešėme kojomis į priekį. Kažkas mus išbarė, kad negerai padarėme. Prieš 12 metų po mano uošvio laidotuvių važiuojame namo, buvau labai pavargusi ir snūstelėjau ir iš siaubo prabudau, nes mačiau tą pačią nualpusią pusseserę ir mes ją vėl nešėme kojomis į priekį. Net šiurpas nukratė. Kai grįžome namo, paskambino mano sesė ir pasakė, kad pusseserė žuvo kaip tik tuo metu, kai mes grįžinėjome namo is aš iš siaubo prabudau. Sunkumą jaučiu iki šiol...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cutie
Cutie
Pažengęs
vidutinis rašė:

kokias čia nesamones rašot??? Rašote kaip paaiškinta.


Pati prasei aprasyt sapnus, o dabar sakai, kad nesamones rasom:DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.14 23:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
G04Tereza rašė:

Realybėje buvo toks aatbejis prieš kokius gerus 25 metus kai mirė mano senelio brolis: jo viena iš jauniausių anūkių prieš išnešant kartą iš namų nualpo ir mes ją į lauką atgaivinti išnešėme kojomis į priekį. Kažkas mus išbarė, kad negerai padarėme. Prieš 12 metų po mano uošvio laidotuvių važiuojame namo, buvau labai pavargusi ir snūstelėjau ir iš siaubo prabudau, nes mačiau tą pačią nualpusią pusseserę ir mes ją vėl nešėme kojomis į priekį. Net šiurpas nukratė. Kai grįžome namo, paskambino mano sesė ir pasakė, kad pusseserė žuvo kaip tik tuo metu, kai mes grįžinėjome namo is aš iš siaubo prabudau. Sunkumą jaučiu iki šiol...


kraupu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.02.15 10:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mėtulė
Mėtulė
Patyręs
Šia naktį sapnavau pakartotina sapną kaip viskas judėjo spintos viskas buvo gyva .Po to buvau Antarktidoje.Ten vos nepaskendau vandenį.Atsibudau išsigandau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai