Santrauka: Gal žinote ką tai reiškia?
Tema sukurta: 2011.04.08 15:33
Pirmas Atgal 1 2 3 4
2013.04.27 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
Istiesu sapnai kazka kartai reiskia, tik nezinau ar visada ar ne.
Pvz kazkada mano mama sapnavo zalia mesa, o po keliu dienu baseine pargriuvau ir truko slaunis. Arba as kazkada intensyviai zaidziau toki karini senovini zaidima, ikariam.lt, panasus kaip travian. Manes ten ne karto nebuvo uzpuole per metus laiko ar kiek ten. Zodziu sapnavau kad i mane suvaro kruva durklu ir pabudau, po kurio laiko prisijungiu ir kaip tik panasiu laiku mane uzpuole.
Arba kazkada sapnavau galima pasakyti kad tris sapnus is eiles. Pirma sapnavau, kad buciujuosi su viena mergina trumpai. Paskui sapnavau, kad as bandau pabuciuoti ta mergoina ir ji pradeda vadinti mane iskrypeliu. Paskui vel sapnavau, kad buciuoju ta mergina, bet jau ilgiau, o paskui gaila kad pabudau. Bet is paskutines sapno dalies itariau kad ta merginai as nerupiu, bet nenustojau nes man patiko ir niekada jos gyvenime nesu mates, arba neatpazinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.27 22:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Na as sapnuoju, kad zudau putina, bet kazkodel tas bjaurybe nemirsta realiame gyvenime
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.27 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nesvarbu18
nesvarbu18
Pradedantysis
Gree rašė:

Negaliu pamiršt jo...niekaip...nors ir nenoriu


Man viena moteris labai patiko, mokemes vienoj mokykloj, ji buvo metais ir 3 menesiais jaunesne. Mes vienas i kita daznai ziuredavom, tik nepamenu kuris pirmas pradejo, o tai truko kelis metus(2-3). Bandziau per inteneta kalbinti bet nesekmingai, o nesekme del mano kaltes. Ji buvo grazi, tokia moteriska, jos zvilgsnis perskrosdavo mano siela. Man ji labai patiko, mano sirdis dazniau dauzydavosi pamacius ja arba apie ja galvojant ir tai man patikdavo. Norejau slopinti tokius jausmus, nes is dalies blogai jausdavausi, bet neslopinau nes negaledavau ir man patikdavo apie ja galvoti. Norejau jai pasakyti ka jauciu, norejau susitikti ir pasakyti, jau buvau suplanaves ir jai parasiau, bet.......bet ne taip pokalbi pradejau ir viskas zlugo. Jau buvau pradejes siekti tai ka buvau uzsibrezes, bet viskas zlugo del mano kaltes, tik del mano. Po kurio laiko ji per fb pakeite statusa is „Vienisa" į „Įsipareigojusi". Man buvo didziulis smugis, ta diena buvo tiesiog š, kita diena buvo geriau.
Po kurio laiko pradejau troksti savo mirties, buciau tai padares, bet blogiausia kad turiu sazine. Poto praradau lyg tiksla, atsirado tustuma, dingo viltis, buvau jau paluzes, bet iki siol dar gyvas, o per tuos metus niekas mano gyvenime nepasikeite. Esu vienisas, neturiu vilties, gyvenimo prasmes, esu nelaimingas, nepasitikintis, o dar toluma praeitis dar mane persekioja. Daug ka atiduociau kad buciau nors siek tiek laimingas, kad gauciau vilti, nors ir be atsako. Net ir dabar apie ja vis galvoju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.28 10:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agentas69
Agentas69
Pradedantysis
Jo, as isivaizduoju ka ji su tavim butu padarius, jei tik butu panorejus...Grudintis reikia zmogau, o ne mekenti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.08.21 23:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Austeja0205
Austeja0205
Naujokas
Aš pastaruoju metu sapnuoju vaikius važinėju mašina su vaikinu ir bučiuojuosi arba mes kelte plaukem i šali ir kareivei tame kelte aš su vienu bučiuojuosi nieko nesuprantu šia diena turėčiau susapnuoti sapna su vaikinu, bet jie visi su skirtingais veidais ka tai reiškia atsakykit kas nors prašau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.12 08:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MariusGood
MariusGood
Pradedantysis
vadinasi, kad tu ji isimylejus kaip beprote,o jis taves tik nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.09.14 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


melancholikas
melancholikas
Pradedantysis
Froidas sake kad sapnuojama kad patenkint savo norus..
vadinasi tu sapnuoji ji nes tu troksti jo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.10.24 07:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
jei sapnuoji, vadinasi pats myli
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.11.16 22:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ištikimiausia
Ištikimiausia
Naujokas
Kietis rašė:

Aš kas nakt sapnuoju Chuką Norrisą. Ar aš mirsiu?


Reiškia to jo brolis.. Niekad nesi nuspyręs kokio žmogaus į užsienį? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.12 06:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
aš sapnuoju labai retai, o kai pabundu, suprantu kad nesu vertas net vienos Jos garbanos žiauru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.12 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žydėjimas
Žydėjimas
Pradedantysis
Kol sapnuoji, tol žmogus yra tavo gyvenime. Juk tai gerai, tiesa?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.13 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
na, bent jau tame kitame gyvenime tai tikrai matomai yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Austeja0205 rašė:

Aš pastaruoju metu sapnuoju vaikius važinėju mašina su vaikinu ir bučiuojuosi arba mes kelte plaukem i šali ir kareivei tame kelte aš su vienu bučiuojuosi nieko nesuprantu šia diena turėčiau susapnuoti sapna su vaikinu, bet jie visi su skirtingais veidais ka tai reiškia atsakykit kas nors prašau

Aš gal jau rašiau, kad kai žmogus miega, jis kaip su antenom gaudo kitų žmonių mintis ir visiškai nepažįstami žmonės atrodys, kaip pažšstami. Dar toks atvejis, jei tu pagalvosi apie kokį nors žmogų, jam netikėtai gali praskristi tavo veidas, tiesiog žmogus apie daug ką galvoja ir gali to nepastebėti. Šeip sapnai, aš pasakyčiau kaip ir nieko nereiškia dažnai ypatingo, nieko ten tokio ypatingo nėra, nors būna, kad ir ateitis parodoma, bet prisikėlus atmintis blokuojama ir tada susidurus su atetimi toks jausmas, kad tu tai matei. Gali būti ir ženklai, bet per daug į tai dėmesio nereikia kreipti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 00:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
nesvarbu18 rašė:

Gree rašė:



Negaliu pamiršt jo...niekaip...nors ir nenoriu




Man viena moteris labai patiko, mokemes vienoj mokykloj, ji buvo metais ir 3 menesiais jaunesne. Mes vienas i kita daznai ziuredavom, tik nepamenu kuris pirmas pradejo, o tai truko kelis metus(2-3). Bandziau per inteneta kalbinti bet nesekmingai, o nesekme del mano kaltes. Ji buvo grazi, tokia moteriska, jos zvilgsnis perskrosdavo mano siela. Man ji labai patiko, mano sirdis dazniau dauzydavosi pamacius ja arba apie ja galvojant ir tai man patikdavo. Norejau slopinti tokius jausmus, nes is dalies blogai jausdavausi, bet neslopinau nes negaledavau ir man patikdavo apie ja galvoti. Norejau jai pasakyti ka jauciu, norejau susitikti ir pasakyti, jau buvau suplanaves ir jai parasiau, bet.......bet ne taip pokalbi pradejau ir viskas zlugo. Jau buvau pradejes siekti tai ka buvau uzsibrezes, bet viskas zlugo del mano kaltes, tik del mano. Po kurio laiko ji per fb pakeite statusa is „Vienisa" į „Įsipareigojusi". Man buvo didziulis smugis, ta diena buvo tiesiog š, kita diena buvo geriau.

Po kurio laiko pradejau troksti savo mirties, buciau tai padares, bet blogiausia kad turiu sazine. Poto praradau lyg tiksla, atsirado tustuma, dingo viltis, buvau jau paluzes, bet iki siol dar gyvas, o per tuos metus niekas mano gyvenime nepasikeite. Esu vienisas, neturiu vilties, gyvenimo prasmes, esu nelaimingas, nepasitikintis, o dar toluma praeitis dar mane persekioja. Daug ka atiduociau kad buciau nors siek tiek laimingas, kad gauciau vilti, nors ir be atsako. Net ir dabar apie ja vis galvoju.

Tu, jei nuoširdžiai pasielgei, nesigailėk. Niekada nesigailėkit dėl savo nuoširdžių poelgių. Tai ne gyvenimo pabaiga, jei nukritai, kelkis ir eik toliau, tai netragedija, atsikelti tu visada gali, reikia tik noro. Svarbiausia stengtis. Gali būti, kad kad ir kaip tų parašytum, vis tiek nieko nepavyktų, tiesiog gal ji per prasta tau buvo ir pats nenorėtum tokios ateities, jei sužinotum kokia ji būtų su ja. Vyrui neturi būti svarbiausia moteris, jam kūryba turi būti svarbiausia, jei vyrui moteris svarbiausia, jis tada nekuria, jis gali iš meilės gitarą nudrožti, ten klupstytis priešais ją, bet tai ne jo paskirimas. Meilės negalima žūdyti, bet vyras turi būti stipresnis už meilę, nors irgi, jei meilė jį nugalėjo, tai kaltinti jo negalima, silpnas pasirodė, o moteris yra gamta, meilė susijusi daugiau su gamta, ji negali būti pati už save stipresnė, todėl jos veiksmai labiau pateisinami atžvilgių visokių ištvirkavimų kaip juos vadina, kada ji su vyras pasakysim mylėsis, vyrui tas pats stipriau atsirūgs, moteriai silpniau jos dvasiniame pasaulyje. Priekyje Amžinybė, tu dar turėsi tiek daug žmonų gerų ir moterų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.14 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Žydėjimas rašė:

Kol sapnuoji, tol žmogus yra tavo gyvenime. Juk tai gerai, tiesa?

Jei tai tau padeda įveik sunkumus, tada, matyt, gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.01.20 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kali
Kali
Naujokas
nesvarbu18 rašė:

Istiesu sapnai kazka kartai reiskia, tik nezinau ar visada ar ne.

Pvz kazkada mano mama sapnavo zalia mesa, o po keliu dienu baseine pargriuvau ir truko slaunis. Arba as kazkada intensyviai zaidziau toki karini senovini zaidima, ikariam.lt, panasus kaip travian. Manes ten ne karto nebuvo uzpuole per metus laiko ar kiek ten. Zodziu sapnavau kad i mane suvaro kruva durklu ir pabudau, po kurio laiko prisijungiu ir kaip tik panasiu laiku mane uzpuole.

Arba kazkada sapnavau galima pasakyti kad tris sapnus is eiles. Pirma sapnavau, kad buciujuosi su viena mergina trumpai. Paskui sapnavau, kad as bandau pabuciuoti ta mergoina ir ji pradeda vadinti mane iskrypeliu. Paskui vel sapnavau, kad buciuoju ta mergina, bet jau ilgiau, o paskui gaila kad pabudau. Bet is paskutines sapno dalies itariau kad ta merginai as nerupiu, bet nenustojau nes man patiko ir niekada jos gyvenime nesu mates, arba neatpazinau.


kazka zinoma reiskia, tik nebutinai taip tiesiogiai. cia labiau sutapimais kvepia:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3 4
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai