Tema sukurta: 2019.03.01 23:46
2019.03.01 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bonus1
Bonus1
Naujokas
Sveiki. Sapnuoju sapnus kurie išsipildo. Sapnavau jog darbe nulūžo gražtas ir ant rytojaus taip atsitiko. Yra buve jog sapnavau nepamenu kažką susijusio su mėšlu gal. Ir kažkaip paskambinau mamai ir isikalbėjom jog sapnavau. Sako gal pagrabas. Ir ant rytojaus mirė pažystamas. Ne vienas sapnas sapnuojamas išsipildė. Gal kažkam yra lygiai taipoat. Pasidalinkite patirtim. Gal atsiras bendraminčių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.03.06 23:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vilius209
vilius209
Naujokas
man visi sapnai pildosi kuriuos nubudes prisimenu,arba nuo kuriu net pabundi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.17 13:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Milana41
Milana41
Naujokas
Sveiki, aš sapnuoju ir viskas taip įvyksta.Apie 13 metų tai tęsiasi. Jau pripratau iš pradžių buvo sunku taip gyventi žinant, kas tavęs laukia netolimoje ateity. Pavyzdžiui.. Prieš savaitę vidurnaktį sapnuoju, kad mane žadina kaimynė, liepia atidaryti duris, nes reikia pagalbos. Sapne matau laiptinėj šviesą, atidarytas duris pas kaimynus ir stovinčią už mano durų moterį. Iš sapno prikelia skambutis į duris, nueinu apsimiegojus atidarau, o ten kaimynė stovi, prašo pagalbos vyrą padėti išnešt į greitukę, nes infarktas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2019.06.17 15:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tigriukas8
Tigriukas8
Naujokas
As sapnuoju kas buvo ir kas bus tai pildos viskas pildos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai