Santrauka: ka manot?
Tema sukurta: 2006.10.05 22:27
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2006.10.05 22:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wyshnike
wyshnike
Pažengęs
kaip manot zmogus turi but stiprus ar silpnas kad pries save pakeltu ranka (nusizudytu) ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeAntonio
DeAntonio
Pažengęs
nusizudymas niekada nieko neirodo, geriau gyvent bet ieskot problemos savyje ir aplink save... savizudybe irodo silpna valia, o tai kaip as manau ne kiekvienas noretu parodyt ...man kilo mintis zudytis kazkada, ebt pagalvojus dabar protingai , tai buvo del labai jau paprasto sudnekio.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indigo
indigo
Patyręs
o man atrodo kad ce toxkeistas dalykas viskam uzbaigt.... siaip atrodo kad nusizudysi ir viskas bus ramu,be rupesciu,be jausmu,be nieko...viskas nurims....o is kitos puses pagalvoji,kad gali but dar baisiau...juk niekas nezino kur patenka..... taj as siaip is dalies bijociau zudytis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wyshnike
wyshnike
Pažengęs
gal.. gal.. o as manau kad zmogus ir stiprus ir ne.. visupirma jis stprus todel kad nebijo mirt nuo savo rankos.. o silpnas delto kad nesugeba iveikt sunkumu..
rodz visiems kazkada kilo mintis zudytis.. man nekarta buvo kilusi tokia mintis, bet ta mintis baigdavos ties tevais.. tiesiog jie niekada taip nesupratu kodel nusizudziau ir sau neatleistu, nors niekada nesizudyciau del ju.. nes jie nesugebetu taip manes iskaudint kad tai priverstu zudytis, nors kitos aplinkybes daznai vercia galvot apie tai..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeAntonio
DeAntonio
Pažengęs
as dar nesizudyciau vien del to kad po to sukelciau dideli skausma savo tevams,artimiesiems, uzdeciau ant kupros raupesti dideli... to nenoreciau linet jiemsir niekda nelinkesiu, o tik stengsiuos padet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indigo
indigo
Patyręs
mane taj uzknisa tas dalykas...... kad va jej kazka padarysi,taj kitiems bus skausmas didelis... bet kita vertus malonu zinot,kad kazkam tikraj rupi....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wyshnike
wyshnike
Pažengęs
tame ir esme kad as irgi ant ju nenoreciau uzkraut visko.. tada ir pasibaigia mano mintys apie savizudybe..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeAntonio
DeAntonio
Pažengęs
jo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wyshnike
wyshnike
Pažengęs
cia apie tevus jei ka..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DeAntonio
DeAntonio
Pažengęs
tame ir esme
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.05 23:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arzigogolo
arzigogolo
Patyręs
zmones savizudziai-silpnavaliai...nepasitikintys savimi ir aplinkiniais...
jei idomu cia keli laiskeliai sia tema... ;/

~~~~~~
tai kam tokia žiauri mirtis? jei šoksi i vandenį tai įsivaizduoji kaip baisu nuskęst? dar tu stengsies kilti i viršų, tau truks deguonies, tu norėsi įkvėpt ir bandysi tai padaryt, įtrauksi vandens, įtrauksi dar karta, apims panika, vaizdas lėks pro akis, išpuls visokie prisiminimai ir paskutine akimirka pasigailėsi kad taip padarei, bet bus jau per vėlu!
jei šoksi nuo tilto ir krisi ant kieto pagrindo, tu pajusi smūgi ir viskas užtems, čia truputi lengviau, bet pagalvok tavo kūnas liks sulaužytas kojos, rankos išsukinėtos, gali net galva trukti, iš veido gali nieko nelikti ir kaip tėvam, pažystamiem, draugam jaustis, kai jie matys tave tokia išdarkytą! Dar gerai pagalvok ar verta šokti nuo tilto. Lengviausia mirtis yra vaistai, jų prisiėdęs atsiguli ir užmiegi.
Bet patarčiau tau iš vis apie savižudybę net negalvoti, kuris taip daro yra beviltiškas, niekam nereikalingas, nusivylęs gyvenimu žmogus! Tad dar gyvenk ir džiaukis kad esi gyva, mirtis ateis savo laiku, kada tu mažiausiai to tikėsies!

~~~~
yra toks menkniekis...Žmonės kurie tikrai ketina nusižudyt apie tai nekalba ,niekam nepasakoja ,nes tai yra jų reikalas jie nenori ,kad apie jų ketinimus žinotų kiti... Juk tikriausi ir realiausi žmogaus kėslai slypi tik pačio mintyse...Aš esu viena iš daugelio ,kuri daug šneka...Bet mažai daro...Didelė tikimybė ,kad tie ,kurie apie tai kalba to nepadaro...tai tik šiaip žodžiai...nusišnekėjimai ir tiek...žinau gyvenimo vertė ir nesu tokia beviltiška ,kad kelčiau prieš save ranka...tai juk absurdiška...kaip ir pats sakei niekada nežinai kas tave laukia už poros minučių ar sekundžių...
jau teko išgyventi skendima...nenorėčiau to daugiau patirti...akyse neprabėgo prisiminimu vaizdai...bet mačiau žmones...girdėjau neaiškius garsus...tai buvo jų kalbos...džiaugsmingi šūksniai...o man tiesiog kažkas neaiškaus...nes panika daro savo...kai skęsti jau ir plaukti nebemoki...tiesiog nesugebi...vienas nelemtas nesėkmingas bandymas įkvėpti oro ir iškarto panika...vis didesnis ir didesnis noras išnirti...eikvoji daug jėgų bet per niek...atrodo kad kažkas tave laikytu...nuo tada neperlabiausiai mėgstu vandenį...pasidariau atsargesnė...ir esu dėkinga vienam žmogui ,kad galiu dabar rašyti tau...tai man padėjo suprasti gyvenimo vertę....tos vienos eilinės vasaros dienos įvykis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 09:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kailis
Kailis
Moderatorius
prajuokinot bliamba tema "Savizudybe" skyriuje "Pomegiai ir laisvalaikis" gal galit patikslint, tai vis delto pomegis ar laisvalaikis ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasiklydele
pasiklydele
Pradedantysis
savyzudybe,greiciausias kelias pasitraukt is gyvenimo, bet ne issprest problemas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 14:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleo
Kleo
Patyręs
as tai istengciau tai padaryti... tai galetu padaryti, bet kas jei tik to noretu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 14:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kleo
Kleo
Patyręs
Originally posted by: arzigogolo

zmones savizudziai-silpnavaliai...nepasitikintys savimi ir aplinkiniais...

jei idomu cia keli laiskeliai sia tema... ;/



~~~~~~

tai kam tokia žiauri mirtis? jei šoksi i vandenį tai įsivaizduoji kaip baisu nuskęst? dar tu stengsies kilti i viršų, tau truks deguonies, tu norėsi įkvėpt ir bandysi tai padaryt, įtrauksi vandens, įtrauksi dar karta, apims panika, vaizdas lėks pro akis, išpuls visokie prisiminimai ir paskutine akimirka pasigailėsi kad taip padarei, bet bus jau per vėlu!

jei šoksi nuo tilto ir krisi ant kieto pagrindo, tu pajusi smūgi ir viskas užtems, čia truputi lengviau, bet pagalvok tavo kūnas liks sulaužytas kojos, rankos išsukinėtos, gali net galva trukti, iš veido gali nieko nelikti ir kaip tėvam, pažystamiem, draugam jaustis, kai jie matys tave tokia išdarkytą! Dar gerai pagalvok ar verta šokti nuo tilto. Lengviausia mirtis yra vaistai, jų prisiėdęs atsiguli ir užmiegi.

Bet patarčiau tau iš vis apie savižudybę net negalvoti, kuris taip daro yra beviltiškas, niekam nereikalingas, nusivylęs gyvenimu žmogus! Tad dar gyvenk ir džiaukis kad esi gyva, mirtis ateis savo laiku, kada tu mažiausiai to tikėsies!



~~~~

yra toks menkniekis...Žmonės kurie tikrai ketina nusižudyt apie tai nekalba ,niekam nepasakoja ,nes tai yra jų reikalas jie nenori ,kad apie jų ketinimus žinotų kiti... Juk tikriausi ir realiausi žmogaus kėslai slypi tik pačio mintyse...Aš esu viena iš daugelio ,kuri daug šneka...Bet mažai daro...Didelė tikimybė ,kad tie ,kurie apie tai kalba to nepadaro...tai tik šiaip žodžiai...nusišnekėjimai ir tiek...žinau gyvenimo vertė ir nesu tokia beviltiška ,kad kelčiau prieš save ranka...tai juk absurdiška...kaip ir pats sakei niekada nežinai kas tave laukia už poros minučių ar sekundžių...

jau teko išgyventi skendima...nenorėčiau to daugiau patirti...akyse neprabėgo prisiminimu vaizdai...bet mačiau žmones...girdėjau neaiškius garsus...tai buvo jų kalbos...džiaugsmingi šūksniai...o man tiesiog kažkas neaiškaus...nes panika daro savo...kai skęsti jau ir plaukti nebemoki...tiesiog nesugebi...vienas nelemtas nesėkmingas bandymas įkvėpti oro ir iškarto panika...vis didesnis ir didesnis noras išnirti...eikvoji daug jėgų bet per niek...atrodo kad kažkas tave laikytu...nuo tada neperlabiausiai mėgstu vandenį...pasidariau atsargesnė...ir esu dėkinga vienam žmogui ,kad galiu dabar rašyti tau...tai man padėjo suprasti gyvenimo vertę....tos vienos eilinės vasaros dienos įvykis...




paskaicius si laiska, nezinau net kas atsitiko, tu turbut galetum buti psichologe, jei tai rasei pati... pajutau ta jausma skestant, nors niekada neskendau... o atsidurtim tikriausiai, ten kur labiausiai nenoretum atsidurti, nes savizudybe yra pati blogiausia nuodeme. idomu kaip jautsi zmones kurie jau nusizude, nors turime pavizdi, kaip arzigogolo, laiska. kai geriau pagalvojau tikrai, gal but nesizudyciau tik del artymuju... nezinau kodel, bet tikrai, kazkas man buvo ir yra nutike...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wyshnike
wyshnike
Pažengęs
Kailis>> cia as netaikiau y sitas temas.. tiesiog parasiau ir tiek..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justeez
justeez
Pažengęs
Savizudybe?? ishtikruju tej visko galaas!!!! retkarciais pagalvojame apie taj?? ash apie taj galvoju labaii daznai . niekada gyvenime negaleciau to padaryti . Gyvenimas juk Dievo davana .{kazkas vis sako=D} o kas jums yra gyvenimas??? jej tej beprasmis, nuvalkiotas, purvinas gyvenimas tej tada suprantu kodel zmones nusizudo=[ jiem nera del ko gyventi .......
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


indigo
indigo
Patyręs
justeez>>> o je Dievas mus i ta gyvenima atsiunte kajp i kokia stovykla,atlikt bausme...? gal pasipriesinkim Jo visagalizmui ir nusizudykim..? kodel Jis turi mus kankint...?sakute,juk Dievas nekersija.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justeez
justeez
Pažengęs
O nepagalvojai kad Dievas bando mus ishbandyt?? kiek mes stiprus?? Kiek galim ishtvert?? vistiek atejus senatvei jis mus pasiima O tada jau uz viska rejk atsakyt... o beja zemej daug ir gerio =] MEILE DZIAUGSMAS PALAIKIMAS ir t.t. juk del to mes ir nesizudom del M... tevu ,draugu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2006.10.06 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


justeez
justeez
Pažengęs
nju jei turi uz ko kabintis tej gal dar neverta zudytis?? tiesiog kartais rejkia labai pagalvoti pries tej darant..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai