Santrauka: savizudybe kai tikrai nera del ko gyvent
Tema sukurta: 2012.12.15 18:12
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2012.12.15 18:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kiesa2
kiesa2
Naujokas
sveiki skaiciau ne viena tema visur sakoma kad jai zmogus apie tai kalba ,raso jis istikruju to nepadarys ,bet mano atvejis yra labai iskirtinis as labai rimtai galvoju apie savizudybe
ir kokiu budu tai padaryti . dazniausia priezastis kodel zmones zudosi tikriausiai yra nelaiminga meile alkoholis , cia ir vel man situacija yra galima sakyt kitokia tai gi tiesiog
papasakosiu pagrindines priezastis kas man nepatinka mano gyvenime ir kodel nematau prasmes gyventi. taigi man yra 24 metai uzaugau labai liudnai niekad neturejau tikru draugu galbut todel
uzaugau toks koks uzaugau . taigi neturejau draugu tas reiskia kad taip pat niekad neturejau ir merginos niekad nepatyriau kas yra buciniai glamones seksas apie tai labai daug svajojau
tai va esu labai nekalbus zmogus labai drovus taip pat labai bailys . buvo gyvenime visokiu nutikimu netgi su zmonem kuriuos laikiau draugais pasinaudoja mano bailumu pridare man daug negero
isireikalavo daiktu ne karta ir as negalejau nieko padaryti net kaskasm papasakot pabijojau visa tai. buvo netgi taip kad ir is namu iseit bijojau kuri laika del tokiu zmoniu ,tai va per savo
ta bailuma bijau kur nors vykt ir panasei nesugebu isidarbint kas reiskia kad neturiu pinigu tai dar viena priezastis trauktis is gyvenimo ,tai pat galvoju kad savo gyvenima jau sugadinau
kai mokiausi mokykloj turbut kaip ir daugelis vaiku galvodavau greiciau baigtusi ta mokikla ir galeciau nieko neveikt taciau pabaigus prireike visai ne daug laiko kad imt galvot ka as padariau noreciau kad
viska buciau dares kitaip jai buciau zinojas kad po keliu metu taip galvosiu buciau paskutinius metus pasistenges ir turejas galimybe siekt to kas man patinka ka megstu , bet dabar jau per velu tam .
dar viena priezastis vedanti link savizudybes gyvenimo salygos gyvenu kaime nepavydetinomis salygomis negaliu pakest ziemos esu laai jautrus salciui o cia kai ateina ziema nieks nevalo keliu liekam atskirti nuo pasaulio
blogiausia yra kad musu namas senas apleistas jame visada salta ziema kai buna didesni salciai kambary temperatura daznai buna 0 laipsniu nejuokauju ziema kai didesni salciai pas mus didziausia temperatura 7 silumos
kambari tenka ir apsirengus su pirstinem sedet ir visvien salta niekam nelinkiu tokio gyvenimo . tai gi visko bijau pinigu nera laimes meiles taip pat nera draugu taip pat nera tikslo gyvent irgi nera .
zmones kai patarineja kodel neverta zudytis sako kad neverta nes juk yra zmoniu kurie del taves labai liudes seima tevai as tam visiskai pritariu ,mano tevas yra jau mires jis nusizude del ligos nebenorejo kankintis
tai gi esme tokia as ne toks kaip visi as apie artimuosius galvoju as zudysiuos dar ne senien ir ne ryt nes galvoju apie mama bet kai mamos nebeliks as 100 procentu trauksiuos is gyvenimo nebus tikrai nei vieno zmogaus kam
butu manes gaila ir liudna kad as pasitraukiau juk draugu neturiu tevu nebeturesiu giminiu artimu tai pat nera viska esu gerai apgalvojas manes nera kam pasigest manes .
tai va dabar sakysit viska suplanaves o vistiek raso toki dalyka tai gi rasau del keliu priezasciu 1 visai noreciau isgirst kieno nors nuomone koke nors priezasti kodel nesizudyt tokiu kaip mano atveju , pripazinsiu kad yra
galimybe kad kaskas ka jus pasakysite gali pakeist mano mastyma ir nora zudytis . as netgi suprantu kad atsitikus kakskokiam nemazam mano gyvenima pasikeitimui tokiam kaip pinigai ,megiamas darbas , ar meile gali atsirast noras gyvent
toliau tai va noriu jusu nuomoniu pasisakymu .
o antras dalykas del ko cia rasau noriu pasiulymu kaip nusizudyt be skausmo ir garantuotai kad nelikt suzalotam bet gyvam ir greitai . kaip minejau esu bailys skausmo bijau tad PASISKANDINIMAS ,PASIKORIMAS , VENU PERSIPJOVIMAS , NUSOKIMAS NUO STOGO
man tikrai netinka sie budai per skausmingi per ilgi ir negarantuoti . pats galvoju apie nusisovima ,bet kur gaut ginkla susisprogdinima dar sunkiau gaut sprogmenu . nusinuodinimas bet kur gaut patikimu greitu nuodu
nusinuodijimas co2 nesunkiai igyvendinama kiek zinau jai viska gerai atliksi tai pirmiausiai prarandama samone tada mirstama praradus samone manau nelabai galetum ir suvokt kad skauda ir kad mirsti . gal kaskam kai taip parasiau ir atrodo kad cia ne rimta kaskas
isigalvoja viska ir seip raso bet sakau as suvokiu ka rasau ir tai zadu padaryt kai ateis tam laikas laukiu jusu nuomoniu ir pasisakymu .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
noriu pakalbet asmeniskai privacia zinute
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Na, dauguma zmoniu viska padeda nuo 0. Tu irgi gali (kiek supratau blogai baigei mokykla) ia naujo pasimokyt, perlaikyt egzaminus. Nelabai suprantu kas ten per dalykas, kad neimanoma gauti darbo. Pilna darbo skelbimu, kad ieskomi valytojai, zinau kad ne kas, bet vis sis tas nei absoliutus niekas. Paskui galetum kur nors istoti, gauti geresni issilavinima, susipazintum su daugiau zmoniu, taptum gal labiau atsiskleides ar bent apsilankytum pas psichologus, gal jie kiek pagerins situacija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Tekasi... pilna tas pilna, paziurek kiek tukstanciu bedarbiu, o skelbimu tik 100.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
beje parasiau zinute privacia, jei neatkreipei demesio kaireje aukstai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


40dd
40dd
Pradedantysis
Pabandyk kreiptis į Jaunimo liniją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
bičas, bet tu biški perlenki, kiti ir vyresni nėra turėję merginos, o tu dar jaunas, galbūt tau dar viskas prieš akis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


joane
joane
Naujokas
Vargu ar jaunimo linija padėti gali, žmogaus gyvenimas tikrai sunkus. Reikia nugalėti baimę ir pabandyti pakeisti, nes kitaip nieko nebus. Daugiau dėmesio skirti ne mintims kaip nusižudyti, o kaip pagerinti padėtį. Nes išeitys yra dvi, arba keistis, arba nusižudyti. Stovint vietoje, vis tiek anksčiau ar vėliau, mintys pasieks tokią ribą, kad skausmo baimė, bus mažesnė už kančią kurią kelia gyvenimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Wilie
Wilie
Naujokas
Jei nori, tai žudykis, bet pirma gerai pagalvok- kodėl tokį beprasmį gyvenimą gavai? Gal praeituose gyvenimuose labai nusižengei? Manyčiau dabar kaip tik turi visa tai iškentėti, nes jeigu nusižudysi, niekur nepabėgsi nuo kančių. Teks vėl gimt ir atsiimt už gyvenimo nutraukimą. Dievas mums davė gyvenimą, kad mes nugalėtume sunkumus ir dėl jų tobulėtume dvasiškai, o ne tam kad pasiduotume ir nueitume lengviausiu keliu. As suprantu, kad nelengva, ne visi mes gimstame su auksiniais marskineliais, bet pakovot uz save butina. Tu gi esi sveikas, ne ligonis, todel turi dideliu galimybiu pakeisti savo gyvenima i gera puse. Tik reikia drasos ir zmoniu, kurie tai paskatintu. Tau reikia ieškoti pagalbos iš kitų žmonių, pradziai kreipkis į kuniga Valeriju RUDZINSKA
Mob: + 370 698 31356.
El. paštas: info@pnb.lt
Jei jis nepades, tai kvieskis laida "24valandos", kad kas nuveztu tave i koki vienuolyna pagyvent ir permastyt savo gyvenima is naujo.
Kad ir ka pasirinktum, tai Tavo valia. Viliuosi Tu busi protingesnis. Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
Kaime gyveni ir nera darbu? Kiek teko girdet ukininkai nuolatos iesko jaunu, sveiku nedegradavusiu vyru katrie padetu jiems ukyje, ir jie tikrai daugiau nei minimuma moketu... Nes dabartiniai reikalai kaime aiskus, visi prasigere, ir nera kam darbus nudirbt, o ju pilna... Ka tau pasiulyciau tai iseik i gatve, ir prieik prie betkokio zmogaus klausdamas ar nereikia darbininko, o ar gal pazysta ka nors kas iesko... Tai kas kad tu gal tu zmoniu ir nepazysti bet paziurek is kitos puses susipazinsi su kitais zmonemis, igausi drasos ir pasitikejimo savimi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
žmogau, tu visada turi galimybę kažko siekti, svarbiausia reikia noro ir aišku dar ir sėkmės, dėl to darbo, tai Lietuvoje blogai sukurta sistema, t.y. važiuok padirbėt į užsienį, jei tik kalbą moki, tai pamatysi, kad ten visi daugmaž vienodai gyvena, marozų minimaliai ir žmonės laimingi, čia tai tik ašarų pakalnė šiuo atžvilgiu. įsidarbinsi ten - dings tos mintys ir dar draugų susirasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


joane
joane
Naujokas
Ne visuose kaimuose yra stambių ūkininkų kurie samdytų darbuotojus, dauguma kaime gyvenančių žmonių dirba mieste.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kiesa2
kiesa2
Naujokas
kaip rasiau priezasciu yra daug baigiau desimt klasiu taciau prastais pazymiais kadangi tada negalvojau apie ateiti nepagalvojau kad po poros metu noreciau mokytis ir siekt to kas man idomu o tai yra elektronika nezinau kaip tai tiksliai pavadinti dabar kai pagalvoju jai buciau geriau pasimokes kad buciau turejas galimybe stot kaskur ir mokytis apie ta elektronika tai kas tikrai idomu ir teikia malonuma prie viso to aisku dar prisidejo vel tas bailumas nes galvodavau kaip gi as toks nevykes eisiu kaskur i nauja mokykla ir dar dideliam mieste kur nieko nepazystu ir taip toliau , tada taip galvojau o dabar kitaip galvoju truputi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
malkų parsinešk daugiau, židinį susikurk, prie židinio sėdėk ar knygas kokias skaityk ar dirbk ką nors, tik šalty nesedėk ! aišku kai esi nelaimingas tai sunku pastebėti tokius dalykus, bet net ir tokie maži dalykai vos vos gyvenimą prablaško
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


joane
joane
Naujokas
Carmagedon, o kaip jam išvažuoti į užsienį visai pinigų neturint?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
o to sekso nesureikšmink, nieko ten ypatingo nėra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Is laisko jei ka matau, kad zmogus nori gyventi tik pesimistiskai i viska savo gyvenime ziuri. Ant ribos tarp gyvenimo ir pasitraukimo. Zinau... jeika, pati tai jutau asmeniskai.
Bet reikia tiketi, kad yra viltis, kazkas bent minimujm gero ivyks greitu momentu ir tiketi ir viltis, kad taip bus.

Mes nezinom, kas bus rytoj, bet zinom, kas yra dabar. O kas buvo praeity, juk buvo praeitis. Galima kurti siandina rytojui su naujais planais, kad ir minimaliais.Kokia gele palaistyt ar kazkam paskambin ar pasimatyt, pasikalbet it t.t.

Saves grauzatis ir nepasitenkinimas savimi - destruktyvus jausmai. Zudo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kiesa2
kiesa2
Naujokas
atsimenu koki idomu jausma pajutau kai pirma kart pagalvojau apie mirti kas ta mirtis kaip gi ten mirsti kas buna po mirties dangus pragaras buvimas vaiduokliu ar atgimimas is naujo ir panasei taciau jau kuri laika ir apie sita mastau visai kitaip nemanau kad yra nei dievas nei po mirtinis gyvenimas nei atgimimas kitam gyvenimui manau kad po mirties tiesiog nustoji egzistuot nebuna visiskai nieko .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
kiesa2 rašė:

kaip rasiau priezasciu yra daug baigiau desimt klasiu taciau prastais pazymiais kadangi tada negalvojau apie ateiti nepagalvojau kad po poros metu noreciau mokytis ir siekt to kas man idomu o tai yra elektronika nezinau kaip tai tiksliai pavadinti dabar kai pagalvoju jai buciau geriau pasimokes kad buciau turejas galimybe stot kaskur ir mokytis apie ta elektronika tai kas tikrai idomu ir teikia malonuma prie viso to aisku dar prisidejo vel tas bailumas nes galvodavau kaip gi as toks nevykes eisiu kaskur i nauja mokykla ir dar dideliam mieste kur nieko nepazystu ir taip toliau , tada taip galvojau o dabar kitaip galvoju truputi








....o perskaitei mano izvalgas privazcioj zinutej?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.15 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
blogiausiu atveju, kai nori nusižudyt, kai jau stogas važiuoja ir rimtai jau matai kad bus šakės, tada išgerk alkoholio ir įtampą nuims. aišku jei priprasi , tai jau bus kita liga, bet laikinai išsigelbėsi, pamatysi. kiti turi ir antras puses ir vartoja, o tu neturi, tai tau išvis riesta. ir kol nepripratai, tada spręsk tas problema, kurios neduoda gyventi. sakau, aš to tau jokiu būdu nepatarčiau, bet pirmiausia , kad būtų žmogus, tada jau galima ir problemas spręsti. o ne taip, kaip mūsų valdžiai , nėra žmogaus - nėra problemų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai